Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר שנת 93 אוטומט - יתרונות ויותר חשוב חסרונות - שמעתי שיש בעיה בגיר?

wpst0
שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנסר 93 זהו אחד הרכבים האמינים שהיו בתחילת שנות ה-90.

הרכבים האלה מסרבים למות.

גיר אוטומטי של לנסר בעל 3 הילוכים והוא אמין מאוד, במידה וטופל בזמן (הכוונה היא להחלפת שמן גיר).

אולי התבלבלת עם גיר של סופר לנסר ? בסופר לנסר מומלץ להוסיף קולר גיר כדי למנוע התחממות יתרה.

החיסרון הדגול של לנסר 93 זה צריכת הדלק, במיוחד בעיר.

כמו עם כל רכב, גם במיקרה של לנסר צריך לחפש מכונית שמורה ככל הניתן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית פשוטה ואמינה.

אין בעיות מיוחדות בגיר - יש להקפיד שאין נזילות ושהגיר לא מאבד שמן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים!

האם יש כריות אויר, או ABS או שכלולים אחרים חוץ מהגה כוח וח.ח

כמו כן האם יש דברים שצריך לשים לב אליהם?

האם שווה לקנות ב8000? 165000 ק"מ?

האדם אני סומך עליו, פשוט נראה לי יקר קצת...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללנסר הישנה אין כריות אויר ABS או תוספות אחרות חוץ מח"ח, נ"מ, הגה כוח ואם אני לא טועה גם מראות חשמליות.

לשאלתך, במחיר 8000 ש"ח ניתן לרכוש מיצובישי יותר מתקדמת 95'/96'... לא הייתי מוציא סכום כזה על רכב כ"כ ישן.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שמכר לפני שבועיים C5 שנת 2002 ב8K... תעשה את החישבו לבד אם זה שווה על רכב בן 18... אני מכרתי (אם אפשר לקרוא לזה ככה) לפני 8 חודשים יונדאי לנטרה 94 עם מנוע שהוחלף (המנוע עשה אצלי 70K ב 5 שנים) וגיר שעבר שיפוץ חצי שנה לפני ב 2000 ש"ח, 3 שבועות אחרי שהרכב עבר טסט. כמובן שאם הייתי רוצה הייתי יכול לנסות למכור ביותר אבל פשוט לא רציתי... לדעתי אם תחפש טוב בשנים האלה תמצא מציאות יותר טובות מלנסר 93.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 ב8K,כניראה רכב עם תקלה שעולה כמה אלפים מאוד טובים.

יכול להיות שהלנסר שאתה מדבר עליה היא מאוד שמורה ומטופלת,ולכן המחירון לא משקף את המציאות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 ב8K,כניראה רכב עם תקלה שעולה כמה אלפים מאוד טובים.

יכול להיות שהלנסר שאתה מדבר עליה היא מאוד שמורה ומטופלת,ולכן המחירון לא משקף את המציאות.

לא, סתם קילומטראז' גבוה (מעל 200K)... וזה לא בהכרח חריג, סתם פתחתי יד2, C5 2002 עם 207K הבחור אומר שהכל עובד ואין מכות או שריטות, מחיר נדרש 14.5K, מבטיח לך שב 10-11K אתה מוציא אותה...

בכל מקרה אין קשר, לשלם מחירון על רכב שנת 93 זה הזוי גם אם היה מדובר במרצדס... ב 8K אני תוך דקה חיפוש ביד 2 מוצא לך לפחות 10 מכוניות יותר חדשות ויותר ראויות מלנסר 93 (10 שניות חיפוש אלמרה שנת 99 עם 180K טעונה למצב טוב 9.5K)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמוכר רכבים במחירון או מעלה,רוב הסיכוים לא סתם מבקש את זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...