Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה- אינפיניטי EX37 ו-30000 ק"מ

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה עברה לה שנה ו-30000 ק"מ אז הגיע הזמן לסכם.

טיפולים- 15000 סה"כ 800 ש"ח בזמן הטיפול נתנו לי G קופה כמו שביקשתי.

30000 סה"כ 5200 ש"ח יש לציין שחלק נכבד מהסכום הוא להחלפת וחריצת או שיוף הדיסקים של הברקסים שעברו התעללות על ידי עוד יש לציין שבאו לקחו את הרב מאילת על גרר והרכב חזר נקי עם ריחן.

בעיות- כלום חוץ מהגה שהתקלף לו הצבע והוחלף לחדש באחריות.

התנהגות- הרגשה של רכב ספורט קצת מוגבהה, מיתלים קצת רכים מדי לנהיגה ספורטיבית רצחנית, הגה מתקשר בצורה סבירה+ ודי חד. הרכב אוחז יפה מאוד בכביש יחסית לקטגוריה ויחסית למכוניות סאלון אבל לא ברמה של 159 שהחליפה אבל אני לא מכיר הרבה מכוניות עם אחיזה כמו של ה159.

נוחות- טובה מאוד לפעמים קופצני על במפרים אבל סהכ משביע רצון

מנוע- אולי הצד הכי חזק של הרכב הזה פשוט מטוס 320 כ"ס 6.4 למאה פשוט טיל.ולא פחות חשוב מזמר יפה מאוד מהאגזוז.

צריכת דלק- 1/11 מחוץ לעיר 1/7 בתוך העיר 1/4 בנהיגת אטרף.

שימושיות- זה הצד שהכי לא עניין אותי שקניתי אותו, תא מטען בינוני, מושב אחורי עם מרווח רגליים קטן יחסית.

סיכום- בינתיים מעוד מרוצה מהשירות של קרסו ובנוסף לכל החלטתי פעם ראשונה להשאיר את הרכב עוד שנה כי אני לא מוצא רכב שיותר יתאים לצרכים שלי כיום.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נהגתי עדיין על הEX אבל את ה159 אני מכיר כמו את הכף יד שלי ולעומת המתחרות היא לא אוחזת טוב יותר.

בשביל 5200 ש"ח לטיפול אני אישית הייתי מצפה גם להרפייה ולא רק ריחן :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שלרכב יקר יש אחזקה יקרה ,מילא אם טיפול למאזדה היה עולה 5K אבל מדובר ברכב יוקרה וכך גם אחזקתו.

הרכב נראה מאוד מפנק ,איך האבזור שלו? מה הוא כולל?

לי אישית הפריע הסעיף של הקופצניות בבאמפרים ,אם אני קונה ג'יפ אני רוצה שישטח אותם כך שאחרי שאני אעבור זה לא יהיה באמפר ,אלא דרך עפר.

עריכה: הרכב הזה בכלל אמור להיות ג'יפ? יש לו יכולות שטח כלשהן? או שזה עוד קרוסאובר שהוא לא זה ולא זה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שלרכב יקר יש אחזקה יקרה ,מילא אם טיפול למאזדה היה עולה 5K אבל מדובר ברכב יוקרה וכך גם אחזקתו.

הרכב נראה מאוד מפנק ,איך האבזור שלו? מה הוא כולל?

לי אישית הפריע הסעיף של הקופצניות בבאמפרים ,אם אני קונה ג'יפ אני רוצה שישטח אותם כך שאחרי שאני אעבור זה לא יהיה באמפר ,אלא דרך עפר.

עריכה: הרכב הזה בכלל אמור להיות ג'יפ? יש לו יכולות שטח כלשהן? או שזה עוד קרוסאובר שהוא לא זה ולא זה?

אז ככה הרכב הוא קרוסאובר ואין לא יכולת שטח חוץ מעליה על מדרכות:-D.

האבזור שלי: סאנרוף, מושבים חשמליים,מושבים חצי עור, מסך 7 אינץ, מערכת סטריאו עם זיכרון של 2GB, דיבורית בלוטוס כולל זכרונות בצג וחיוק קולי, מושב אחורי מתקפל ועולה חשמלי,קרוז קונטרול, הגבלת מהירות,חיישנים אחורים וקידמיים עם תצוגה במסך, מצלמה אחורית, B קסנון,מראות מתקפול חשמלית, פנסים מסתובבים עם סיבוב ההגה, כניסה ללא מפתח ועוד דברים ששכחתי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5200 ש"ח זה די הרבה לברקסים, אבל זה באמת לא רכב זול... בנוסף הגה מתקלף? חשבתי שזה רק בגולף דור IV...

קבל הכל ב- ;-), סה"כ רואים שאתה מאוד מרוצה ואני שמח עבורך. אם תוכל רק לפרט, למה בחרת דווקא רכב בתוצרה כזו כשאתה בעצם לא צריך אותו בכלל? למה לא אינפיניטי אחר, לקסוס אחר, אאודי אחר, C קלאס חזקה, 159 חזקה יותר, וכו'

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5200 ש"ח זה די הרבה לברקסים, אבל זה באמת לא רכב זול... בנוסף הגה מתקלף? חשבתי שזה רק בגולף דור IV...

קבל הכל ב- ;-), סה"כ רואים שאתה מאוד מרוצה ואני שמח עבורך. אם תוכל רק לפרט, למה בחרת דווקא רכב בתוצרה כזו כשאתה בעצם לא צריך אותו בכלל? למה לא אינפיניטי אחר, לקסוס אחר, אאודי אחר, C קלאס חזקה, 159 חזקה יותר, וכו'

למה אינפיניטי EX37 כי לאלפא GT אין 4 דלתות:lol:

אז ככה מהיום שהרכב יצא מאוד אהבתי את העיצוב הפנימי שלו ואת המנוע, בכל זאת עשיתי נסיעת מבחן על Q5, XC60 ובאמת לאופי נהיגה שלי הכי התאים לי האינפיניטי. לגבי תצורת הקרוסאובר אני פשוט גבוע 1.85 ומאוד נוח לי להיכנס ולצאת ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות- הרגשה של רכב ספורט קצת מוגבהה, מיתלים קצת רכים מדי לנהיגה ספורטיבית רצחנית, הגה מתקשר בצורה סבירה+ ודי חד. הרכב אוחז יפה מאוד בכביש יחסית לקטגוריה ויחסית למכוניות סאלון אבל לא ברמה של 159 שהחליפה אבל אני לא מכיר הרבה מכוניות עם אחיזה כמו של ה159.

נוחות- טובה מאוד לפעמים קופצני על במפרים אבל סהכ משביע רצון

מתלים רכים? נוחות טובה? מצטער, ה-EX הוא מהג'יפוני-פרימיום הפחות נוחים והיותר ספורטיביים. ואת זה אני יכול להגיד בהשוואה ישירה למתחרים של ב.מ.וו, מרצדס, וולבו ואודי.

המתלים נוקשים ובנהיגה ספורטיבית רצחנית הוא פשוט מצוין! יותר טוב מלא מעט מכוניות סדאן יוקרתיות. ההגה מתקשר וחד מאוד, הוא רק מאוד כבד. האחיזה מצוינת והכיול הוא להנעה אחורית - אפשר אפילו לבצע איתו פסיעות זנב ומעט סחיפות כוח!

לא נהגתי עדיין על הEX אבל את ה159 אני מכיר כמו את הכף יד שלי ולעומת המתחרות היא לא אוחזת טוב יותר.

בשביל 5200 ש"ח לטיפול אני אישית הייתי מצפה גם להרפייה ולא רק ריחן :?

ה-159 דווקא אוחזת נהדר, במיוחד בגרסת 4X4 3.2. כמובן שזה גם תלוי בצמיגים המורכבים עליה.

אני מניח שה-5200 לטיפול כלל גם את הגרר מאילת ועוד כמה דברים, מעבר למחיר המופקע (ככל הנראה) של הבלמים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על ה159 2.2 הנעה קדמית שמופיעה אצלו בחתימה.

אני לא טוען שהיא לא "אוחזת", פשוט היא לא אוחזרת יותר מהמתחרות בסגמנט שלה.

ואני ממש לא מסכים עם הסכום הנ"ל, זה שהרכב יוקרתי לא אומר שצריך להיות כל כך חמדן.

נכון, אותו טיפול לאודי מול סיאט על אותו מנוע וברקסים יעלה קצת יותר בגלל הסמל במוסך המרכזי, אבל לא בהפרשים גבוהים מאוד.

טיפול לC300 V8 5.7 כולל ברקסים מלאים (אחורה קדימה וצלחות חדשות) עלה לי 2900 אחרי מע"מ כולל העברת טסט והחלפת נורת קסנון, מה איך קפצו פה ב2300 ש"ח? עשו טיימינג אחרי 30K :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה עברה לה שנה ו-30000 ק"מ אז הגיע הזמן לסכם.

טיפולים- 15000 סה"כ 800 ש"ח בזמן הטיפול נתנו לי G קופה כמו שביקשתי.

30000 סה"כ 5200 ש"ח יש לציין שחלק נכבד מהסכום הוא להחלפת וחריצת או שיוף הדיסקים של הברקסים שעברו התעללות על ידי .

אני נוהג על אותו מנוע. בתוספת כמה סוסונים :-D

האם ב- 30,000 ש"ח היו החלפות שמן מעבר לטיפולים ?

אתה יודע במקרה איזה שמן הכניסו לרכב שלך במוסך ?

אני שואל מ- 2 סיבות:

א. בפורום 370Z בארה"ב (הם מכורים בעליל החברה האלה...) המליצו על החלפת שמן במנוע 3.7 לאחר ה- BREAK - IN. ז"א - לאחר 3000 - 5000 ק"מ ראשונים ברכב. ספר הרכב לא מדבר על כך. אני עומד כרגע על 6000 ק"מ.

ב. ליבואנים בארץ יש נטייה להחזיק שמן במיכלים גדולים, לצרכי המוסך כולו. לא בטוח שזה מתכון טוב למנוע ייחודי שדורש סינטטי מלא ושמן איכותי.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו אחד שלא ברור וזה איך הצלחת לשמור על הרישיון שלך ב- 30 אלף ק"מ האלה. המהירות שיוט של הרכב הזה מתחילה ב- 160. בלי שום קשר - אחת מהחבילות השוות למחיר ולדעתי בחירה טובה. תהנה וסע בזהירות :)

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו אחד שלא ברור וזה איך הצלחת לשמור על הרישיון שלך ב- 30 אלף ק"מ האלה. המהירות שיוט של הרכב הזה מתחילה ב- 160. בלי שום קשר - אחת מהחבילות השוות למחיר ולדעתי בחירה טובה. תהנה וסע בזהירות :)

הרבה מזל וקומבינות אני מכיר את כל השוטרים באילת, אז כל פעמים מוותרים לי. תפסו אותי פעם אחת בכביש נהריה מעלות ושם חטפתי 750 ש"ח, מה שכן באמת קשה לנסוע לאט הרכב פשוט דורש לחיצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהירות שיוט של הרכב הזה מתחילה ב- 160.

:shock:

זה כמו להגיד שמהירות שיוט של מאזדה ליסינג מתחילה ב140 קמ"ש.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

זה כמו להגיד שמהירות שיוט של מאזדה ליסינג מתחילה ב140 קמ"ש.

זה כמו להגיד שלא נסעת על הרכב.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...