Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'מני מעל מחירון?!

rockon
שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! אני מחפש סוזוקי ג'מני 2003-2006 רוב המוכרים דורשים הרבה מעל המחירון של לוי יצחק בטענה שבYAD2 זה המחיר

איך אפשר להגיע כאן להסכמה? האם באמת הגיוני לתת 4-7 אלף!! על הרכב הזה? יותר ממחירון לוי יצחק שלפיו תמיד הלכו ועדיין הולכות חברות הביטוח....

בברכה

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב טוב שזוכה לביקש ער מאוד בשוק המשומשות. אם המחיר שקבע לוי יצחק לא מתאים לך, אתה מוזמן להתקשר אליו ולקנות ממנו. טוב, אני מבין שדברי נשמעים קצת ממורמרים, אבל לדעתי אין שום מניעה לשלם מעל המחירון על ג'ימני מתוקתק, מסודר ומוכן לטיולים. כלי שהוחזק ע"י חובב שטח ותוחזק כראוי שווה עוד כמה אלפים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על תגובתך המהירה! כן אני יודע שרבים ממורמרים על לוי יצחק גם אם בצדק אין לנו כרגע ברירה כי חברות ביטוח עדיין איתו. האם 4אלף מעל מחירון לוי יצחק כדאי ולא הרבה גם בשביל רכב שמור?? הרכב עבר 6אלף בשנה מה שנראה לי נמוך מדי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי גימיני ב"המון" מעל המחירון.

למה? כי בשנתונים 2002-2005 אין הרבה רכבים, בטח שלא שמורים עם יד נמוכה וק"מ נמוך.

העקרון הוא של היצע וביקוש, במקרה של הגימיני הביקוש הרבה יותר גבוהה מההצע.

אין מה לעשות בעניין. מצד שני רוב הסיכוים שגם כשתמכור את הרכב תקבל מעל המחירון "הקדוש" של לוי יצחק.

חוץ מזה סתם הערת אגב... קסם של אוטו.

לא נוח, לא בטיחותי, שתיין לא קטן (באופן יחסי ל 1.3 אוטומטי) אבל כיף אמיתי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק לוי זה "פאסה".

רוב האנשים כולל אנוכי מוכרים על פי מחירון יד 2 .

מה לעשות הוא משקף את המציאות במרבית המקרים מה שלא קורה אצל המתחרה שדואג ל"טפל" במכוניות הלא ליסינג.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה סתם הערת אגב... קסם של אוטו.

לא נוח, לא בטיחותי, שתיין לא קטן (באופן יחסי ל 1.3 אוטומטי) אבל כיף אמיתי.

אי אפשר לנסח את זה טוב יותר (:

בכל מקרה נראה לי הגיוני לשלם מעל המחירון על ג'ימני שמור

אני את שלי 2007 יד 2 עם 80000 ק"מ מכרתי בינואר ב2000 מעל המחירון - תוך פחות משבוע.

ולדעתי עם יותר סבלנות יכלתי למכור ביותר פשוט הייתי צריך את הכסף לאוטו החדש.

אני חייב להוסיף שאם אתה קונה את הרכב ומתכנן באמת לרדת איתו לשטח אז לך על זה, אבל אם מה שבעיקר תעשה איתו זה כבישים בין עירוניים, הייתי ממליץ לך לחפש משהו אחר... זאת הסיבה היחידה שאני מכרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!! idany88 נגעת בנקודה באמת חשובה שאני מתלבט גם לגביה כי ברור שאסע הרבה יותר בעיר

האם באמת כל כך נורא להסתדר איתו בעיר כבישים מהירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את לא מתכונן לטייל איתו קנה פולו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל האהבה שלי לג'ימני אם אתה לא מתכנן לטייל איתו אז אני באמת ממליץ לך לרדת ממנו...

אני בהתחלה ירדתי איתו לים וקצת שבילים ומאוד נהנתי ממנו

ברגע שהפסקתי לעשות את זה והנסיעות שלי נהיו אך ורק על כבישים (בעיקר מהירים) החלטתי למכור אותו.

לתוך העיר האוטו הזה מאוד סביר ולדעתי יש אלטרנטיבות מוצלחות יותר למטרה הזאת בטווח מחירים הזה, היתרון היחיד שלו בתוך העיר זה הגודל שלו (נוח מאוד לחניות), ופה זה נגמר לדעתי.

לכבישים בין עירוניים הוא לא נוח בעליל, נקודה. הכי מהר שהרשתי לעצמי לנסוע איתו זה 100, מעבר לזה הוא רועד והצריכת דלק שלו עולה משמעותית.

בשורה התחתונה אתה צריך לקבל את ההחלטה, אם אתה מתכנן לטייל איתו בתדירות גבוהה הוא נותן תמורה טובה למחיר, אבל אם זה משהו שיקרה פעם ב.. עד בכלל לא, האפשרויות של מכוניות בסגנון פולו נראות לי עדיפות בהרבה

צריכת הדלק שלו גם כן לא משהו שאפשר להתפאר בו..

ולמרות כל החסרונות זה אחד הרכבים שיותר אהבתי.. משהו לא מוסבר (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוי יצחק שוחט, וכמו שאמרו מעליי - הכל עניין של היצע וביקוש.

אני מכרתי HONDA FR-V ב-108.75K כשהמחירון של לוי יצחק הוא 100.5K.

הסיבה - הפסיקו לייבא את הדגם לארץ.

באותו זמן המחירון של YAD2 היה 113K, אז אפשר לומר שאם עושים ממוצע בין המחירונים קיבלתי על הרכב מחירון.

ברגע שבבעלותך רכב שהביקוש שלו גבוה, אתה יכול לשים קצוץ על המחירון של לוי יצחק ולמכור למרבה במחיר.

מחירון הוא רק בגדר המלצה, למרות שכל הארץ הולכים אחריו כאילו מדובר בעשרת הדיברות.

אני במשך החצי שנה האחרונה מתעסק בחיפוש אחר רכב מתאים וכולם, אבל כולם הולכים לפי המחירון של לוי יצחק.

אבל כמו בכל כלל - יש את היוצא מן הכלל, וכנראה שהרכב המדובר הוא באמת יוצא מן הכלל.

לכן אין חוקיות ברורה רק מחירון שממנו המוכר יכול להעלות את המחיר בכמה אלפים, לכן תתמקח :-)

ניב.

Big Fan of Heavy Cars with High Torque

(My 1st Owned - Mercedes C200 2009 (CDI

(My 2nd Owned - Suzuki Swift 2013 (Manual

(My 3rd Owned - Honda Accord 2003 (2.0L I-Vtec

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לקודמי

לך על הפולו

היא הכי טובה בשטח, מגיעה עד המיים בפלמחים (בקיוסק מוכרים מיים אתם יכולים לבדוק)

מטפסת על כול גיבעה (גבעת עדה למשל)

בשבילי הכפרים חבל"ז (בכפר שמריהו היא מלכה)

בקיצור הכי טוב פולו ב 50,000 לשטח (או שזה טורג ב 500,000?)

תחליט מה אתה רוצה, בחור או בחורה? לא כול מי שהולך על שתיים יוצאים איתו/איתה....

לא כול מה שיש לו ארבע רגליים אוכלים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לטייל בשטח כדאי לך לרדת מהרעיון של לרכוש ג'ימני.

בכביש הוא לא נוח, לא חזק, לא בטיחותי.

זהו למעשה רכב שטח קשוח לחלוטין רק עם מראה "אופנתי"

ועם עלויות אחזקה כוללות מצחיקות ביחס לתמורה, שקל תשעים לעומת הג'יפים הגדולים.

גם אין לו ממש מתחרים מכיוון שהוא הג'יפ הקטן האמיתי היחיד שמיוצר כיום.

לנושא המחירון, ג'ימני שומר יפה על ערכו ועל אחד שמדוגם לשטח ובמצב טוב הייתי משלם מעל.

כפי שנכתב, עד שנתון 05' הוא פחות נפוץ ויותר מבוקש.

בהצלחה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...