Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה ב46K מליסינג

fifa20004
שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הציעו לי בחברת ליסינג גדולה שברולט אופטרה מור ב46100 ש"ח עם 88000 ק"מ

תוצאות הבדיקה של הרכב היו טובות ועכשיו מעבירים את הרכב מסניף כפר סבא לאזורי (יום ראשון אמור להגיע)

מה אתם אומרים ? איך האוטו + המחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מידע בפורום על האופטרה. תריץ חיפוש.

בגדול, מדובר ברכב בינוני, אך המחיר נשמע בסדר (אם כי לדעתי עדיף לרכוש מגאן במחיר לא גבוה בהרבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי האמת בפורום לא מצאתי מידע מי יודע מה ..לגבי המגאן אני יודע שיש בעיה עם האמינות של הרכב..

וזה נכון שיש gps מובנה בכל רכבי האופטרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מסתמך על תוצאות הבדיקה שלהם. קח את הרכב למכון שאתה סומך אליו ובטוח שאיננו קשור עם החברה הזאת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שתוכל למצוא בכמה גרושים יותר מגאן עם פחות קילומטרז' ועם שלוש שנות אחריות מלאה (או כמעט מלאה) מקרסו. עזוב את זה שהמגאן בשנת 2008 יחסית אמינה - גם אם לא, יש לך אחריות ותשלום על כל דבר שלא קורה. אם זה לא שקט נפשי אני לא יודע מה כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ללכת דווקא על מגאן ?

מה רע באופטרה..?

הבדיקה שראיתי על ידם היא בדיקה של מכון מפורסם בלי לנקוט בשמות .. וגם החברה שממנה אני קונה היא בעלת שם אם לא החברה הכי גדולה .. כמובן שכל הטיפולים של הרכב נעשו במוסך של umi + החברה מעניקה לי שנה אחריות על כל הרכב ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף .

בתור אחד שיש לו את הרכב דגם 05

שקניתי מאח שלי ב10 K

הרבה תקלות שירות , של UMI על הפנים

וצריכת דלק מוגזמת .

אולי אח שלי נפל על מכונית דפוקה ?

וגם אין שוק לרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע . .

לפי נתונים שבדקתי באתר כמה לליטר שמדווחת על הכמות שבאמת הרכב צורך, האופטרה אוכלת פחות ממאזדה ופורד..

ואנשים מדווחים שה2008 מאוד אמינה .. מה גם שאפילו מחיפוש ביד 2 מדובר במחיר ממש טוב שכולל אחריות לשנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק של 1:8 בעיר זה נתון הגיוני. האופטרה היא מזללת דלק.

תקנה ותדווח לנו אם טעיתי - לאבא שלי הייתה אחת כזו והוא לא הפסיק להתלונן.

כבר בתור חדשה נפלה המראה מהשמשה והיו נשרפות נורות בקצב, בלי קשר לצריכת הדלק המזעזעת.

בסוף אבא שלי מכר אותה בהפסד ניכר של כסף (הייתה חדשה מהסוכנות, לא ליסינג ולא נעליים).

שיהיה לך בכיף אחי, המחיר מצוין :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה כבר נסגרת על הרכב הזה ועכשו אתה מחפש חיזוקים?

מה שטוב ברכב הזה הוא המחיר, כל השאר לא ממש. בזמנו הייתה מהנחותות ביותר בקטגוריה שלה.

אני מחזק את ההמלצה על מגאן שעדיפה האופטרה בכל פרמטר.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למגאן.

למה ללכת על מגאן ומה רע באופטרה?

המגאן חסכונית יותר, בטיחותית יותר, פי 5 יותר נוחה, נראית טוב יותר, איכות ההרכבה גבוהה יותר, ואף פעם לא נמאס להתניע עם הכפתור במקום לסובב מפתח. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הציעו לי בחברת ליסינג גדולה שברולט אופטרה מור ב46100 ש"ח עם 88000 ק"מ

תוצאות הבדיקה של הרכב היו טובות ועכשיו מעבירים את הרכב מסניף כפר סבא לאזורי (יום ראשון אמור להגיע)

מה אתם אומרים ? איך האוטו + המחיר ?

נתחיל מזה שאין לך כל כך ממה להתרגש רוב הפורום אוהב רכבים צרפתיים אין מה לעשות הם פשוט פאנטיים לצרפתים.

בתור אחד שבא מעולם הרכב אני יכול להגיד לך שהאופטרות הראשונות מהגרסאות הראשונות שהגיעו לארץ, לא היו הכי אמינות אבל מאז שנת 06 אם אני לא טועה הרכב עבר שדרוג במנוע והרכבים מאז נחשבים לאמינים. חוץ מזה שאם נשווה כרגע לאמינות מול מגאן לא כדאי שאני אספר על כל מחלות שיש לה כי פשוט לא נגמור עם זה גירים שנתקעים על הילוך סרק, פאנלים שנופלים, גומיות שיצאו ממקומם, בעיות חשמל שלא נפתרות, הבית של המפתח החכם לא מגיב להתנעות אני יכול להמשיך... לעומת האופטרה ששם אם דאגו לטיפול ראוי ותיחזקו אותו כמו שצריך לא התגלו בעיות רציניות.

לפותח השרשור מה שיש לי להגיד לך קח את הרכב למכון בדיקה, בדוק היסטוריית טיפולים ועם הכל בסדר הרכב ישרת אותך בנאמנות עם תתחזק אותו כמו שצריך.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד שאפילו קצת מבין במכוניות יודע שהאמינות של רנו היא ממש בתחתית ..

הדבר אולי הכי חשוב לי במכונית זה שהיא תיהיה אמינה.. ללכת על רנו זה ממש לא אופצייה ..

תודה לכולם על העזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...