Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רדיאטור - דייהו לאנוס,טווח מחירים?

shongefen
שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן הוחלף רדיאטור אצל מכר בדייהו נובירה שלו, לקחו 700 ,מוסך "זוהר" ,בתל אביב. אצל מוסך מוטי (כל רדיאטור כל אגזוז הירקון 8,בני ברק) הוצע לו 600 אבל הוא העדיף ליד עבודתו בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בינתיים עוד לא ביצעתי את ההחלפה ..אני מבין שזהו מחיר יקר?

זה בטח תלוי בסוג הרדיאטור גם לא? האם בשן נחשבת לחברה טובה? האם אתה יודע איזה רדיאטור הרכיבו לו בנובירה?

כי באמת המון נתנו לי המלצות על המקום שרוצה עכשיו 850 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי סקר לרכב שלי לפני כשבוע.

הגעתי למחירים של 480 עד 900 שקל לחדש.

ובכל המקומות מדובר על אותו רדיאטור? בכל המקומות המחיר כלל עבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרדיאטורים הקיימים היום בשוק הינם רדיאטוריים חליפיים המיוצרים בסין/טאיוון וישנן מספר איכויות. המחיר לרדיאטור טאיווני לנובירה כולל התקנה ומע"מ הוא כ-750 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מפעלים הן בסין והן בטאיוון שמוגדרים כ"מפעל מקורי". כלומר מפעל בעל תקני איכות מתאימים כגון ISO9001 שהופכים אותו להיות מוסמך ליצרן מקורי. מותגים עולמיים אינם מייצרים את הרדיאטורים בעצמם (לדוגמא : VALEO,DELPHI) אלא רוכשים אותם מיצרן מוסמך כזה והוא מייצר בשבילם זהו למעשה הרדיאטור המקורי.

בניגוד למפעלים אלו ישנם מפעליים פשוטים ללא תווי איכות כאלה ואחרים ומנסיון רב עם שלל המוצרים בשוק ישנם החזרות רבות של רדיאטורים מהדגם הסיני הפשוט. במקרה הטוב זה נגמר בנזילה קטנה מהרדיאטור ובמקרה הרע מדובר על בעיות בגיר ולעתים אף ראש מנוע. יש לשים לב באופן וודאי ממי קונים את החלק והאם הוא נותן אחריות מספקת על המוצר.

ההבדל באיכות מתבטא בעיקר בדיוק בפרטים הקטנים, סוג האלומיניום בו השתמשו , איכות ההלחמה והסגירה של דודי הפלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מפעלים הן בסין והן בטאיוון שמוגדרים כ"מפעל מקורי". כלומר מפעל בעל תקני איכות מתאימים כגון ISO9001 שהופכים אותו להיות מוסמך ליצרן מקורי. מותגים עולמיים אינם מייצרים את הרדיאטורים בעצמם (לדוגמא : VALEO,DELPHI) אלא רוכשים אותם מיצרן מוסמך כזה והוא מייצר בשבילם זהו למעשה הרדיאטור המקורי.

בניגוד למפעלים אלו ישנם מפעליים פשוטים ללא תווי איכות כאלה ואחרים ומנסיון רב עם שלל המוצרים בשוק ישנם החזרות רבות של רדיאטורים מהדגם הסיני הפשוט. במקרה הטוב זה נגמר בנזילה קטנה מהרדיאטור ובמקרה הרע מדובר על בעיות בגיר ולעתים אף ראש מנוע. יש לשים לב באופן וודאי ממי קונים את החלק והאם הוא נותן אחריות מספקת על המוצר.

ההבדל באיכות מתבטא בעיקר בדיוק בפרטים הקטנים, סוג האלומיניום בו השתמשו , איכות ההלחמה והסגירה של דודי הפלסטיק.

מצטרף, אצלי ברכב הייתה בעיית חום מנוע תחת מאמץ בלבד (חוץ לעיר מהירות גבוהה).

כל הסימנים היו שהרדיאטור הקודם פשוט לא עשה את העבודה, הוא היה חדש חליפי.

מסתבר בדיעבד, שישנה חשיבות לבניית הרדיאטור, דהיינו עובי מעברי המים בתוכו.

בחליפי הסיני אלו היו צינורות עגולים בקוטר 5 מ"מ, ולא כמו במקורי של וולאו.

אז קניתי מאביפרטס רדיאטור ל 306 שלי, מתוצרת אורדונז - איכותי מאוד !

יש לציין כי עשיתי סקר שוק, והיחידי שהיה לו במלאי ובמחיר טוב זה היה הוא.

מה גם שהרדיאטור הגיע אלי עם שליח הביתה.

מה אני אגיד, זו הייתה מתנת היומולדת הכי טובה שקניתי לעצמי...

לחום המנוע, שלום.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...