Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יהיה קל למכור בעתיד יונדאי אקסנט 2008? [כ"ע]

rubi10
שימו לב! השרשור הזה בן 4750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רכב מחברת ליסינג יונדאי אקסנט 2008 ,היה בשימוש אחת מחברות הסלולר,84000 ק"מ.

בבדיקה במכון בדיקה תקינות 100% שילדה,הילוכים,בלמים והכל, חוץ מ:

מנוע 98%

כיוון פרונט 89%.

מלבד זאת ניכר כי מי שהשתמש באוטו התעלל בו: חורי סיגריות, שלבי מזגן שבורים,תא כפפות שבור, אין שטיח בגאז', פס קישוט תלוש ממקומו ועוד.

החברה הבטיחה לתקן הכל, וכן לבדוק מצבר כי ההנעה מעט חלשה(אולי כי הרכב פשוט עמד).

במערכת קרור יש להחליף צינור עליון.חלודה על מכסה המנוע.

הובטח שהכל יתוקן.

מישהו שניהל צי רכבים אמר שלרכב זה נקודת חולשה בראש מנוע, שצריך להחליף ב100,000 ק"מ.

מה דעתך על כל הנ"ל?

נ.ב. שלמנו כבר מקדמה 2000 שח אך אם זו טעות אספוג זאת.

הרכב שני למשפחתנו ,לאישה ולתינוק,בית-עבודה.

האם יש בעייה למכור את האוטו בעתיד?

תודה

רובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, הבדיקה שנעשתה במכון, זו בדיקה שפשוט הראו לך אותה ?

או שאתה בחרת בעצמך מכון, לקחת את הרכב, שילמת ובדקו אותו ?

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו בינוני ומטה, אבל אם הוא זול ומתאים לצרכיך - ניחא.

דאג שיתקנו הכל ושיורידו במחיר עד כמה שניתן. בנוגע לראש מנוע אינני יודע, אולי תנסה להתקשר למוסכים ולשאול.

בעיה למכור בעתיד - אם הנסועה איננה רבה כנראה שלא, אבל תצטרך להוריד במחיר (כמו שהורדת כשרכשת).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי רכב עם מספר פאקים כאלה - כיוון מראות שבור, חור סיגריה במושב, תא כפפות שלא נפתח ומדף רמקולים שבור.

את הכל סידרה חברת הליסינג שקניתי ממנה, למעט חור הסיגריה במושב - אותו כבר לא תוכל לתקן, אלא בהחלפת מושב קומפלט.

זאת הדאגה הכי קטנה שלך - כי את זה פותרים כיסוים ב-400 ש"ח של הדר רוזן. גם יפה, גם פרקטי וגם מכסה על החורים.

ממליץ לא לקחת את הרכב לפני שראית שסידרו הכל כפי שהם הבטיחו. יש להם רכבים רבים שעברו טוטאלוסט במגרש מיוחד (אין להם ביטוח מקיף בד"כ) ובמקרה הכי גרוע (מבחינתם) ישימו פלסטיקה חדשה.

את המכניקה כמובן לסדר וקח בחשבון שאת החלודה על מכסה המנוע אי אפשר לתקן - אפשר לשייף ולצבוע מעליה אך היא תחזור ואין סיכוי שחברת הליסינג תחליף את החלק קומפלט. זה משהו שאתה תתמודד איתו ביום המכירה.

לגבי המכירה - אל תדאג. קיבלת הנחה של 20 אלף ש"ח על הרכב, נכון? ביום המכירה, תבדוק מה המחירון, תוריד 20 אלף ש"ח ממנו ותחכה לקונה. הוא יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה מחיר לא כתבת.

אני אישית הייתי מדלג לאחת אחרת, גם ככה המחירון לא מרקיע שחקים והמגרשים גדושים בכאלה.

בהצלחה, חג שמח ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמאות אקסנטים כאלו משוטטות בכבישים כרכבי ליסינג בשירות צה"ל.

מתי שהוא הן תצאנה לאזרחות, והשוק יוצף בהן, זה לא יעשה טוב לסיכויי המכירה שלך.

מעבר לכך ש'ביליתי' עם רכב שכזה כשנתיים, היה חדש כשקיבלתי אותו. אוטו בינוני מאוד. מאוד.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, הוציאו לפותח השרשור את האוויר מהמפרשים (יחד עם זאת אני מסכים עם הטענות המנומקות שהועלו בקשר לרכב).

אוסיף רק שהרכב יחסית פשוט מבחינה מכאנית ואחזקתו אמורה להיות נוחה יחסית, לכיס.

הקפד לוודא שהרכב יתוקן (כל הליקויים) לשביעות רצונך.

אני מקווה שהמחיר ששולם מתאים לרכב ולמצבו.

האם יהיה קל או קשה למכור בעתיד ? - תלוי במחיר שיידרש (ביחס למצב הרכב).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפי יוצאי צבא כבר מסתובבות במגרשים ויהיה קשה מאוד למכור אקסנט בעתיד כי חברות ליסינג מציפות את השוק. זה גם רכב בינוני ומטה שממש לא לא מושך קונים. במיוחד לאור מבצעים של 32000 על אוו ביג 2008.

בקצרה, קשה למכור רכב מרמת איבזור של ליסינג כשישנם עוד אלפי כמהו ואם אפשרות מימון מגוונות.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אקסנט 1.4 2010 מהעבודה.

הרכב אכן פשוט ובינוני מאוד ואפילו לא חסכוני כמצופה ואוכל 1:7.5 בתוך העיר כאשר הוא ננהג 90% מהזמן ע"י אישתי.

אומנם מדובר בשיפור מהאוואו פיכס שהיתה לי קודם אך עדין לא מציאה גדולה.

אנחנו נוסעים עליה רק 15K ק"מ בשנה, לא אוכלים ברכב ולא מעשנים בו.

מי שירכוש את הרכב אחרי יזכה לרכב מתוקתק ללא צורך בתיקונים או בהשלמות.

אם כבר לרכוש בליסינג רכב ז**ה אז לפחות אחד כזה שמוגדר כמציאה.

בקשר לסחירות עתידית, אני בדעה שמה שנקנה בזול יימכר בזול ותמיד יהיה קונה שמחפש "מציאות".

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שכדאי לקנות בליסינג אבל כמובן תלוי מה.

את האקסנט גם מניסיון אישי לא היתי קונה ולא משנה כמה זולה תהיה. לא התחברתי לאף צד ברכב הזה, לא נוחות, לא ישיבה, לא מנוע. צריכת דלק לא בדקתי כי זה היה רכב של העבודה.

בכל אופן החישוב שלכם שעכשיו הוא קיבל הנחה של 20K ובעתיד גם ירויד 20K מהמחירון הוא לא ממש נכון.

אני קניתי C4 שנת 2008 מליסינג ושילמתי 64K שזה משקף הנחה של 15% (קיבלתי יותר, פשוט לא זוכר בדיוק כמה) מהמחירון של כ-84K. כשארצה למכור אותה נניח בעוד שלוש שנים המחירון יהיה בטח באזור ה- 55K ולכן אותם 15% הנחה שקיבלתי יהיו 8.5K בלבד שאאלץ לתת "הנחה" ולא כמו ה-20K שקיבלתי הנחה. אפילו אם אעלה את ההנחה לאזור ה-10K או 12K עדיין יצא לי משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור שאל האם יהיה קל. אני טוען שתמיד יהיה קל כי את ההנחה לא חייבים תמיד לחשב באחוזים, אפשר גם בשקלים.

ולכן אם קיבלת 20 אלף ש"ח הנחה, כשאתה בא למכור את הרכב והוא שווה 30 אלף ש"ח, אתה יכול להתפשר (תיאורטית) עד 10 אלף ש"ח. אני מניח שאתה תיפגש איפשהוא באמצע עם הקונה ועדיין יוצא שהרווחת.

אם הרכב מבוקש, אתה גם לא חייב להתפשר אפילו בשקל, תשאל את המשתמש MR SHANKLY, איך מכר את הסיריון שלו במחיר של רכב פרטי לכל דבר, למרות שהיה ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה אין מה להסיק יותר מדי מה שאני אגיד עכשיו, אבל יש לחבר שלי יש יונדאי אקסנט 05, הוא נכנס במהירות 40 קמ"ש בגדר בטיחות, והכריות אוויר לא פעלו...

ובכלל מבחינה בטיחותית, הרכב די אשפתי באופן כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש פה 2 שאלות חשובות:

1. האם את הבדיקה אתה ביצעת או הראו לך בדיקה מוכנה?

2. האם אתה רוכש מחברת הליסינג עצמה (גדולה ומוכרת) או ממגרש, "חברת בת" וכו'? זה בד"כ גם אומר משהו על מצב הרכב.

ודבר אחרון, היום אקסנטים יד שניה מליסינג במצב כמו שאתה מתאר נמכרות בכ-40-45% פחות ממחירון, בגלל ההצפה של רכבים כאלה. עשה את החשבון לבד מבחינת המחיר שאתה משלם ושקול אם כדאיות.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...