Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אני שונא NISSAN MICRA"

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמכיר את הרכב, נתקלתי בו לראשונה בתור "אחיו הקטן של ה JUKE", משהו דורש שנאה ברכב הזה "אוטו כאפות" אפשר לכנותו.

אמרתי מעניין אם יש עוד אנשים כמוני, מסתבר שחיפוש פשוט בגוגל של "I HATE NISSAN MICRA" הוציא לפחות 4 קבוצות בפייסבוק, ועוד לא מעט ת'רדים בפורומים.

למישהו יש הסבר למה אני שונא את הרכב הזה? כי אני לא מבין למה, אבל אני פשוט שונא אותו כבר מספר חודשים.

זה שאתמול בחור עם הרכב הזה חתך אותי לא ממש תרם לאהבה שלי אליו (במקרים רגילים הייתי שותק, בגלל שזה היה MICRA הייתי חייב להחזיר)

משהו פשוט משתלט עליי כשאני רואה את הרכב הזה, אני מתמלא בעצבים ומדמיין את עצמי שורף את הרכב הזה :\

אין לי משהו נגד מי שנוהג בו, רק נגד הרכב

יש עוד מישהו איתי, או מישהו שיוכל להסביר לי את השנאה אליו?

הודעה דומה בפורום אחר: http://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=166596

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשבנאדם חותך אותי לא אכפת באיזה רכב זה ,הבנאדם חתך אותך לא המיקרה.

פעם מאוד אהבתי את הקורולה ,כיום תודות לאנשים בחברת "אלביט מערכות" אני לא סובל את הקורולה ,בא לי להקיא כשאני רואה אחת.

יכול להיות שראית יותר מדי טופ גיר ,כי גם שם לא מחבבים את הרכב הזה ,ויכול להיות שסתם הוא מציק לך בעין.

לשנוא אותה זה בסדר ,לפתוח קבוצה בפייסבוק יכול להיות משעשעמח ,אבל לשחק איתה משחקי אגו ,רק בגלל שחתכו אותך במיקרה ולא ברכב אחר- זה אומר שהבעיה היא אצלך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתמול בחור עם הרכב הזה חתך אותי לא ממש תרם לאהבה שלי אליו (במקרים רגילים הייתי שותק, בגלל שזה היה MICRA הייתי חייב להחזיר)

הפרעה טורדנית כפייתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל אם לא הסברתי את עצמי נכון בנוגע ל"החזרתי לו"

אני בכל זאת נהג זהיר :\

כשאני אומר החזרתי לו אני מתכוון להוא נסע בנתיב השמאלי (בואו נמשיך את ה"שמאל לעקיפה") בעוד הנתיב הימני היה פנוי

פשוט עברתי לימני ונתתי קצת גז

החזרתי לו = נסעתי יותר מהר, טיפשי? סבבה, אבל השנאה הארוכה שלי ל"NISSAN MICRA" גדולה ממני.

לא חתכתי אותו, אני לא אהבל.

בעוד מי [למי] שמכיר , ממלחה לבגין יש כביש של שני נתיבים שמאלה, שניים ימינה, במקום לחכות את כל הפקק, הוא פשוט עשה כאילו הוא פונה שמאלה, ואני, שהייתי #2 , הוא בא להיכנס לפניי עוד בכוח, בלי לבקש (לשחק אותה טועה בדרך), האקט הזה בכלל הרגיז אותי, מה עוד שהוא במיקרה.

אז בסוף עוד עקפתי אותו.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק בשנים האחרונות מישהו שם בניסאן לקח יותר מדי סמים,

הג'וק הוא רכב שנראה איום ונורא על גבול המזעזע , המיקרה גם אבל פחות.

הג'וק יושב אצלי חזק בצמרת המכוערים יחד עם דיהטסו מטריה ושברולט ספארק הכוכבת החדשה בתחום העיצוב המחריד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וק ,גם אצלי נחשב לרכב מכוער בהחלט ,לעומת זאת שכנתי מתה עליו ,לדעתה זה הרכב הכי יפה שנע על הכביש.

הכל עיניין של טעם ,טעם רע אומנם ,אבל עדיין טעם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן מה קיבלתי ניסאן מיקרה כרכב חלופי מהעבודה למשך כשבוע. הדבר הטוב היחיד שאני באמת יכול לכתוב עליו זה שיחסית הוא היה די זריז. מעבר לכך - רכב מאובזר בקמצנות, לוח מחוונים שבקושי מוכן למסור לך מידע (יש לי סלידה מיוחדת ממכוניות שאינן מצויידות במד חום מנוע), פלסטיקה בעלת תחושה זולה מאוד ובידוד רעשים רחוק מהסטנדרט המקובל היום.

רווח לי מאוד להחזיר אותה ולקבל בחזרה את הרכב הקבוע שלי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...