Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט גרנדה פונטו או הונדה ג'אז

dubish
שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבטת בין שתי המכוניות. מעדיפה את ההונדה ג'אז בגלל שהוא אמין וחסכוני אבל הוא יקר יותר באופן משמעותי.

אני שוקלת לקנות גרנדה פונטו בעיקר בגלל שמדובר ברכב זול יחסית וחסכוני. אך האם הוא אמין? הזהירו אותי שלא כדאי להתקרב אליו בגלל שהגיר הרובוטי עושה בעיות וגל בגלל שבלתי אפשרי למכור אותו, האם זה נכון?

תודה וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מתכוונת לרכב חדש או למשומש?

אם מדובר בחדש, יש לך אחריות וההפרש במחיר לא מצדיק את רכישת ההונדה. הפיאט חסכונית מאוד גם כן.

אין ספק שהשוק של הג'אז מאוד חזק אבל פיאט גרנדה פונטו פרטית, שמורה תימכר די בקלות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שיש בפיאט גרנדה היא ירידת ערך היסטרית של 20% בשנה. חוץ מזה רכב מצויין.

אם לקנות חדש, לחלוטין לא הייתי ממליץ עליה לעומת הונדה ג'אז.

אם לקנות משומש במחירים של בערך 45 אלף, למרות הירידת ערך שתהיה יותר גדולה מההונדה, הייתי יותר ממליץ עליה מהפן של רכב חדיש יותר ובטיחותי ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על הגרנדה

גם לי היו אותן חששות ולשמחתי כבר שנה שאני עם הרכב ונהנה מכל רגע:-)

אני קניתי יד שניה שנת 07 עם 22,000 ק"מ רובוטי ואני ממש אוהב את הרכב!

תמורה מצוינת למחיר והגיר מצוין!|

רק חשוב למצוא רכב שנישמר לפי דרישות היצרן ולא היתעללו בו

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת: כמה מאלה שאמרו לך לא לרכוש את הפיאט בכלל החזיקו באחת כזאת, או אפילו סתם נהגו בה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול אספתי את הגרנדה 07' הרובוטית שלי, לאחר שנבדקה ונמצאה נקיה לחלוטין (חוץ מרצועת מנוע שצריך להחליף, נורת בלם בצד ימין ורביעיית צמיגים). 8)

מכשעתיים נהיגה על הרכב - בידוד רעשי מנוע מרשים למדי, מזגן העונה על הציפיות, חוויית נסיעה חלקה (ובעיקר צפויה) מהגיר הרובוטי שרבים נוטים להשמיץ, ככל הנראה על-סמך דעתו של רס"ן שמועתי בלבד. המנוע לא מרשים ולא מדובר בחיית האצות, כשב 110-120 קמ"ש הסל"ד נושק לקו ה 4,000 - אך עם בידוד רעשי המנוע זה לא מטריד אותי יותר מדי. ההגה רספונסיבי (אינני רואה את עצמי עושה שימוש כלל במצב "CITY") והרכב מרגיש מרווח בצורה מגוחכת, בייחוד אם לוקחים כהשוואה את הפונטו מהדורות של לפני הגעת הגרנדה לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון המקורי היה לרכוש הונדה ג'אז 2005/2006 בעלות של 55 עד 60 אלף.

אבל אז מצאתי גרנדה פונטו 2008 יד ראשונה עם קילומטראז' של 20 אלף ולכן התחלתי לשקול את זה כי אני אקבל יותר תמורת הכסף שלי.

מי שהזהיר אותי מהגרנדה הוא מכר שלי שהוא מוסכניק שאמר לי שהגיר עושה בעיות ולכן לא כדאי להתקרב לרכב הזה,

אח"כ קראתי קצת בפורומים ובאמת יש הרבה תגובות לא טובות הן לגבי האמינות והן לגבי איכות הנסיעה. אם כל כך הרבה משמיצים את הגיר אז אולי "אין עשן בלי אש"...?

שאלה חשובה נוספת היא- האם לגרנדה פונטו נכנסת עגלת תינוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון המקורי היה לרכוש הונדה ג'אז 2005/2006 בעלות של 55 עד 60 אלף.

אבל אז מצאתי גרנדה פונטו 2008 יד ראשונה עם קילומטראז' של 20 אלף ולכן התחלתי לשקול את זה כי אני אקבל יותר תמורת הכסף שלי.

מי שהזהיר אותי מהגרנדה הוא מכר שלי שהוא מוסכניק שאמר לי שהגיר עושה בעיות ולכן לא כדאי להתקרב לרכב הזה,

אח"כ קראתי קצת בפורומים ובאמת יש הרבה תגובות לא טובות הן לגבי האמינות והן לגבי איכות הנסיעה. אם כל כך הרבה משמיצים את הגיר אז אולי "אין עשן בלי אש"...?

שאלה חשובה נוספת היא- האם לגרנדה פונטו נכנסת עגלת תינוק?

אני כל הזמן שומע אנשים בפורומים שהמכר שלהם מוסכניק ומזהיר מהגיר הרובוטי- אבל כמה דיונים בפורום את מצליחה לימצוא שאנשים מתלוננים שהגיר שלהם נידפק? את בקושי תצליחי ליספור על האצבעות!

לעומת זאת תנסי למצוא דיונים על הגיר של הצרפתיות הAL4? (אני מודע לכמות המכוניות עם גיר זה לעומת כמות הגרנדות- רק לצורך המחשה שאם יש בעיה רצינית אז היא מפורסמת ע"י בעלי רכב רבים)

http://www.carsforum.co.il/vb/search.php?searchid=2203967

הגיר בסדר גמור ולא אמור לעשות בעיות אם הרכב מטופל, במיוחד לרכב של 2008 עם 20,000 ק"מ!

מול רכב של שנת 2005 עם מעל ל150,000 ק"מ!!

ולגבי האמינות: יש בארץ את תופעת העדר ואם מישהו שומע ממישהו שפיאט זה חרא הוא ממשיך את השמועה וכך כולם בסוף עונים בפה אחד שפיאט זה חרא - אבל לכמה מהאנשים הללו היה באמת פיאט ? את בוודאי מנחשת את התשובה....

הגרנדה נותנת תמורה מצוינת למחיר וניראה לי שעגלה רגילה אמורה להיכנס- תנסי באחת ממגרשי הרכב להכניס את העגלה לתא המטען וכך תהיי בטוחה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרובוטי, כמו כל גיר שאינו ידני יותר מועד לתקלות.

הבעיה היחידה עם הגיר הרובוטי היא שכמעט ואין מוסכים שיודעים לטפל בו או לאתר תקלות פרט למוסכי היבואן - ובמקרה של תקלה רצינית התיקון יכול להיות יקר וכואב.

סך הכל הגיר הרובוטי הוא בסדר, ואותו הגיר מותקן גם בפנדה ובפיאט 500. אצלי למשל הייתה בעיה ברובוט שנפתרה בעלות גבוהה של 6000 ש"ח, אבל מצד שני זה קצת פחות מעלות שיפוץ של גיר אוטומאטי רגיל.

ואל תשכחי שבכל מקרה את תשלמי על האוטו פחות (אם הם בני אותו שנתון) או שתרכשי רכב חדש יותר ואז לא סביר שיהיו לך בעיות עם הגיר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרובוטי, כמו כל גיר שאינו ידני יותר מועד לתקלות.

הבעיה היחידה עם הגיר הרובוטי היא שכמעט ואין מוסכים שיודעים לטפל בו או לאתר תקלות פרט למוסכי היבואן - ובמקרה של תקלה רצינית התיקון יכול להיות יקר וכואב.

סך הכל הגיר הרובוטי הוא בסדר, ואותו הגיר מותקן גם בפנדה ובפיאט 500. אצלי למשל הייתה בעיה ברובוט שנפתרה בעלות גבוהה של 6000 ש"ח, אבל מצד שני זה קצת פחות מעלות שיפוץ של גיר אוטומאטי רגיל.

ואל תשכחי שבכל מקרה את תשלמי על האוטו פחות (אם הם בני אותו שנתון) או שתרכשי רכב חדש יותר ואז לא סביר שיהיו לך בעיות עם הגיר.

אשמח אם תוכל לומר לי מה הייתה הבעיה שלך ברובוט ?

קראתי המון חומר מחו"ל ואני רוצה לדעת איזה תקלה קרתה אצלך ולמה חייבו ב6000 שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוכל לומר לי מה הייתה הבעיה שלך ברובוט ?

קראתי המון חומר מחו"ל ואני רוצה לדעת איזה תקלה קרתה אצלך ולמה חייבו ב6000 שקל?

שופץ הרובוט, החלפת משאבת לחץ, וגם סולונואיד.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...