Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 1.6 2006 FSI חוות דעת ועלות טיפולים

shahafr
שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו לקראת החלפה של הרכב שכבר בן 10 ושמתי עין על הגולף, צריכת דלק סבירה 1/13 אבל לא מצאתי מבחנים או אנשים שיאמתו את הדבר ובכללי לקבל תמונה כללית על האוטו

ולגבי עלות הטיפולים, האם היא גבוהה מאחרות או שהיא בנורמה, שמעתי ככה ושמעתי ככה

אנ מדבר על הגולף 1.6 2006 הזרקה ישירה

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין וטוב , אני לא בטוח שהוא יגיע ל1:13. אני יכול לבדוק עם חבר שבבעלותו אחת כזו מודל 2005,

אבל אני הייתי מצפה לסדר גודל של 1:10-1:11, לא יותר מזה.

מבחינת טיפולים, העלות לא גבוהה ואפילו זולה ממכוניות מקבילות, במיוחד אם לא מטפלים בחברה אלא במוסך המתמחה בדגם (למשל מוסך רון בתל אביב)

לא ידועות נקודות תורפה משמעותיות בדור הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת התורפה היא שקשה עד בלתי אפשרי למצוא אחת כזאת :?.

גם כשכבר יש אחת היא עברה כבר כמה ידיים ונראית לא משהו.

חבל שהמנוע הזה לא הגיע גם לג'טה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל תודה אני אשמח אם תוכל לבדוק את העיניין..

יש לכם אולי הצעות לרכב אחר סביב אותו המחיר?

הרכב לא ייסע הרבה רק פעמיים בשבוע 40-50 קילומטר והשאר זה נסיעות בתוך העיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור בחו"ל, תצטרך לחכות.

חבר הפורום מרק 10 הוא בעלים של אחת כזו.

אפשר גם להתפשר על המנוע 1.6 הרגיל או 2.0FSI , גם הם לא יאכזבו אותך.

מה התקציב בכלל? אני ל מכיר את מחירון הרכב הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בחורף יוצא 1:13 קבוע,ללא מזגן כמובן :),בקיץ זה מתייצב על 1:11 עם מזגן דולק כל הזמן (בנסיעה לאילת הגעתי ל1:14.5,אבל בנהיגה רגועה ביותר - סבתא ALIKE)

טיפולים - קטן במורשה עלה לי בזמנו סביבות 480,גדול (60K) עלה 1200 שכלל רפידות פילטרים ושמן.

Mike808 - דווקא באוטודיל קניתי את שלי,שהייתה יד1 ממבוגרת בעיר מגוריי,ק"מ נמוך ביותר (45K) עם היסטוריה והכל ורכב נקי לחלוטין מבחינת שילדה ותיקוני צבע וכו' (לתשומת לבך אייל,גם שם יש מציאות לפעמים ;))

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בחורף יוצא 1:13 קבוע,ללא מזגן כמובן :),בקיץ זה מתייצב על 1:11 עם מזגן דולק כל הזמן (בנסיעה לאילת הגעתי ל1:14.5,אבל בנהיגה רגועה ביותר - סבתא ALIKE)

טיפולים - קטן במורשה עלה לי בזמנו סביבות 480,גדול (60K) עלה 1200 שכלל רפידות פילטרים ושמן.

Mike808 - דווקא באוטודיל קניתי את שלי,שהייתה יד1 ממבוגרת בעיר מגוריי,ק"מ נמוך ביותר (45K) עם היסטוריה והכל ורכב נקי לחלוטין מבחינת שילדה ותיקוני צבע וכו' (לתשומת לבך אייל,גם שם יש מציאות לפעמים ;))

אני אתעלק קצת על השרשור, איך היו הביצועים לעומת ה-1.6 הרגיל? האם ההפרש משמעותי או שניתן להסתפק בדגם הרגיל והנפוץ יותר?

אגב עכשיו באוטודיל יש אחת ממש יפה, אם היא לא תימכר אני אקפוץ להעיף בה מבט בחול המועד.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...