Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מאזור תא המטען בנסיעה. מצורף וידאו. אופל אסטרה 01

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

שלום לכולם.

אתמול שמתי לב לקירקוש מוזר וחזק יחסית, מהאזור האחורי של הרכב. מזכיר קצת רעש של מונה גייגר.

ניסיתי לנענע את הרכב בחניה ולראות בדיוק מאיפה הרעש מגיע, לא מצאתי, וכנראה עכשיו השכנים חושבים שהתחרפנתי:-P

הוצאתי מתא המטען הכל, גם את המגש והגלגל החלופי והרעש עדיין נשמע, בעיקר במהמורות בכביש.

מה יכול להיות מקור הרעש? משהו שקשור במתלה?

מצורף סרטון:

http://www.youtube.com/watch?v=qtbiMPNxVq8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תודה רבה על כל עזרה שתתקבל!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש שאתה שומע זה מהלאגר מיסב בגלגל שלך הימיני האחורי תרים את האוטו על ג'ק ותתפוס בצד העליון ובצד התחתון ותנסה להזיז את הגלגל אם יש לך חופש זה הלאגר/מיסב צריך לפרק את הדרם של הגלגל ולהזמין לאגר/מיסב הוא התפרק לך אל תנסה להחזיר אותו למצב הקודם למה זה רק ימשיך לך תשמע לי לך תקנה רק חדש.

אם יש לך עוד איזה שאלה בנושא אשמח לענות לך.

מקווה שעזרתי דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה לך!

גם אני חשבתי על זה.

עוד דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך!

גם אני חשבתי על זה.

עוד דעות?

אתה לא צריך עוד דעות אבל אם אתה רוצה בכיף[לא שאני מומחה או משהו כזה] היה לי גם את הדבר הזה הרכב שלי אותו רעש אותו בעיה בגלל זה אני בטוח בזה 100% וזה ממש לא בעיה להחליף אותו זה ממש עשר דקות עבודה גג עשרים מניסיון שאני תיקנתי אצלי.

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמה בערך עולה התיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מוזר מאד, נסעתי הרגע ברכב והרעש נעלם כלא היה:shock:

יכול להיות שזה משהו אחר אם זה בא והולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה לפעמים מפסיק ואז חוזר אבל יום אחד הוא יתפרק ואז לא יהיה טוב המחיר של החלק ממש זול לא צריך לעלות ממש יקר ואתה יכול אפילו לעשות את זה בבית אם אתה מבין פחות או יותר וככה גם תחסוך כסף מאשר לטפל אצל המוסך.

שמחתי לעזור דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...