Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד רנו קליאו B ספורט ידני 2.0

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 4754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מחפש כבר זמן מה לקנות לי אוטו בשביל נסוע איתו לבסיס לאחר שעברתי לבסיס שקרוב לבית.

אני מתכנן לקנות אוטו שיהיה לי לשנתיים שלוש הבאות, אבל גם אוטו שיהיה בו את מה שאני מחפש.

מה שאני מחפש זה רכב ידני, קופה, שיראה יפה, שיהיה אמין, חסכוני בדלק ולא יקר מידי.

עד עכשיו התמקדתי בעיקר על פיג'ו 206 XS 110 כ"ס.

מפה לשם פזלתי לפעמים לאיביזה ספורט משנת 2002 - 2003 וגם לכיוון של פונטו HGT [שהבנתי שלא כל כך חסכונית בדלק].

כמו שהבנתם אני חייל, לכן אני צריך רכב שלא יקרע לי את הכיס.

נתקלתי ברכב שניראה לי מעניין מאוד: רנו קליאו B ספורט ידני 2.0.

קראתי המון על הרכב, הרכב אהוב מאוד, רכב ספורט עם התנהגות ספורטיבית, חלק טוענים שהוא אמין חלק טוענים שלא.

מצאתי דרך חבר מישהו שיש לו רכב כזה והוא חושב למכור אותו, שנת 2002 יד 2 123000.

הרכב שמור מאוד, מטופל בקנאות, ניראה מצויין מבפנים ומבחוץ, נוסע חלק ובנוסף הבחור מוכן להתגמש קצת במחיר.

לפני שאני קופץ למים ומתחיל להזיז עניינים באתי להתייעץ איתכם המומחים, מה אתם אומרים על האוטו?

מה שהכי חשוב לי לדעת זה אם הוא אמין ואיך צריכת הדלק שלו [למרות שהוא ידני זה עדיין מנוע 2000 עם 172 כ"ס אם אני לא טועה] וכמובן אם אתם בכלל ממליצים על הרכב הזה או שאני יתרחק ממנו כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ הרכב די אמין וזול לאחזקה יחסית לרכב ספורט.

צריכת דלק מעולה לרכב ספורט מהשנתון הזה: בממוצע 8 ק"מ לליטר בעיר ו 12 ק"מ לליטר מחוץ לעיר.

כדאי לך לבדוק מתי החליפו טיימיניג (מחליפים כל 5 שנים או 120 אלף ק"מ), יש לבדוק שבוצע בזמן ואם החליפו דברים נוספים (רצועת אביזרים, משאבת מים).

בכל מקרה, קח את הרכב לבדיקה ולדעתי עדיף לך ללכת למוסך מתמחה כמו המוסך של משה ממושב גינתון (ליד לוד) או שאפט בת"א.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רכב ספורט וחיסכון לא הולכים ביחד, אם אתה חייל ומחפש רכב שלא ידרוש ממך הוצאות גבוהות אל תחשוב בכלל לכיוון הרכבים האלו. עלויות חלפים ותיקון ברכב הזה הם גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוד זה יחסית קרוב אליי אז ניראה לי אני יקפוץ לשם.

8 ק"מ לליטר זה לא יקרע לי את הכיס? זה ניראה לי הרבה.

יש לנו פיג'ו 207 1600 אוטומט וניראה לי שהצריכת דלק שלה יותר טובה למרות שהיא אוטומט.

וכמובן שאני משווה הכל לפיג'ו 206 XS שזה בעצם הרכב שהתמקדתי בו שהבנתי שהצריכת דלק שלו ממש טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק זה מה שמעניין אותך יכול להיות שזה לא רכב בשבילך. זה רכב שקונים אותו בשביל לנסוע עליו, לא בשביל למדוד כמה ליטר הוא עושה למאה ק"מ.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני מבין את הספורטיביות שברכב וזה גם מה שאני מחפש, בסופי שבוע ברור שאני יצא לנסוע עליו "כמו שצריך".

אבל אני צריך שביום יום הוא לא יקרע אותי ואני יוכל להחזיק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח שרכב זה שונא חלפים לא מקוריים וקרסו לא בדיוק היבואן חלפים הזול ביותר..

יש את אופציה אייביי אבל לא תמיד זה זמין ברגע דחוף.

בתור חייל שלפי דבריך הולך לממן את עצמו, אם אתה שואל אותי, בתור אחד שהחזיק רכב כחייל (עד לא מזמן) זה לא פשוט בכלל ולעיתים זה גם מעבר לקצה גבולות היכולת שלך גם אם אתה אדם שעובד (ואני מדבר כאחד שעשה 5-9 יומיות)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק אחת כזו כבר שלוש שנים, זה לא רכב לתקציב של חייל. הרכב אמנם לא בולע דלק ולא מפגין בעיות אמינות, אבל הוא רכב "צומי" שצורך הרבה תשומת לב וארנק פתוח כדי לשמור עליו חדש.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-206XS מתאימה יותר לדרישות שלך. הקליאו ספורטיבית מדי, וזה לא מה שאתה מחפש. בנוסף, יש לה פוטנציאל לתקלות מאוד יקרות (מנוע לא פשוט).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אמנם אני בעל אינטרס בעניין (ראה חתימה) אך אנסה לשמור על אובייקטיביות.

זה רכב מצויין, ורוב הדעות שתשמע עליו יהיו טובות- מנוע מצויין, התנהגות אולי הטובה בסגמנט ההוט האץ' מאותם שנים, ובסה"כ- הרבה הנאה מנהיגה תמורת מחיר סביר בהחלט.

אך לטעמי, אם עדיין לא התנסית ברכב ספורטיבי חלש יותר, לא כדאי לך לרכוש את הקליאו כרכב ספורטיבי ראשון.

כמו כן האחזקה היא סבירה יחסית לספורטיבית קטנות, אך יקרה יחסית למכוניות קטנות שאינן ספורטיביות.

לא יודע עד כמה אתה מבוסס כלכלית, אבל אני בתור חייל בחיים לא הייתי מצליח להחזיק אחת.

שיהיה בהצלחה, ואם החלטת לרדת מהרכב אל תהסס לקשר אותי למוכר (ה"פ נשלחה). :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני יש לך שם יפה, אבל ההודעה שלך נשמעת כאילו שחרר לי את הפרטים של הבחור ורד מהרכב, משם אני כבר אסתדר :roll::lol:

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה לא נשמע טוב, אבל כתבתי בדיוק את מה שאני חושב.

כל עוד אני לא מחביא את האינטרס שלי בעניין, ושומר על עיקרון ה"גילוי הנאות", אין עם כך כל בעיה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...