Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפ היום - לא מחנים בעלייה רכב שמיכל הדלק שלו כמעט ריק

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

הבוקר לא הצלחתי להתניע את רכבי החביב, סיטרואן C5 2003. כל סייקל ההתנעה היה תקין, חוץ מזה שהמנוע לא התחיל לפעול...

מכיוון שבעלים של סיטרואן ישנה ימצא תמיד בכוננות ספיגה, עלו במוחי כל מיני אפשרויות, חוץ מהאובוויוסית ביותר, שלקח לה כמה דקות:

הרכב חנה בעלייה ובשיפוע צידי ומיכל הדלק היה כמעט ריק, לכן לא הגיע דלק למשאבה; ברגע שהדרדרתי לאחור ועצרתי במישור הרכב התניע ללא שום קושי, וזכה מיד במלוא המיכל דלק (מה שאומר שאין לי תקציב לאוכל ביומיים הקרובים, לא נורא, יש משלוחי מנות).

התנעות נוספות במהלך היום היו חלקות כרגיל.

נסיעה בטוחה לכל ושבת שלום

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שבעלים של סיטרואן ישנה ימצא תמיד בכוננות ספיגה, עלו במוחי כל מיני אפשרויות, חוץ מהאובוויוסית ביותר, שלקח לה כמה דקות:

חחח הרגת אותי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מאוד נחמד :).

אני מחזיק מעצמי אדם די עצלן ואפילו שאני מגיע לתחנת דלק פעם בכמה שבועות, אני עדיין לא אוהב להכנס לשם (עצלנות נטו, לא שום דבר אחר) ועדיין אני לא מרשה לעצמי להגיע לקו האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתדלק ברבע מיכל, כנראה זו הסיבה שזו פעם ראשונה שקורה כזה דבר ברכב שבאחריותי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף וממולץ למלא רכב כאשר מגיעים לחצי, משמע חצי זה כאילו אפס.

מונע שאיבת לכלוך שיורד לתחתית מיכל הדלק והריסת משאבת הדלק.

לפניי שנים עברו משאבת הדלק ברכבו של אבי נהרסה כתוצאה ממפלס דלק נמוך שהגיע כמעט עד לתחתית המיכל.

ניב.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למלא חצי מכל? למה להגזים?

בנסיעות שגרתיות אפשר למלא גם בשליש ואפילו ברבע. לפני נסיעה ארוכה אפשר למלא מכל מלא שיהיה לכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי סיפור דומה עם המאזדה F (פנסים עולים) שהייתה ברשותי, עוד הייתי חייל, וכסף היה עניין די בעייתי, נסעתי למסיבה כאן בעיר והערכתי שהדלק יספיק, לקחתי פניה שמאלה מהר יחסית והרכב נכבה, (וכמובן הנורות שמן וכול שאר החבר'ה נדלקו לרגע) אני נבהלתי דירדרתי אותה לצד הדרך וניסיתי לחשוב למה היא כבתה ונדלקה מנורת שמן כשבעצם הכול על פניו נראה תקין, את התשובה אתם כבר יודעים, אז הנעתי אותה (חלק למען האמת) נסעתי מהר לתחנת דלק ופינקתי אותה במשהו כמו 40 שקל דלק!

היום אני מאוד מתעצל להכנס לתחנות ולתדלק (בינינו ככה בשקט, עם מחירי הדלק אני גם די מתקמצן:?:shock:) ומידי פעם, אני מודה, נדלקת לה נורת הדלק, אבל באמת שבאותו רגע אני נכנס לתחנה הקרובה.

שאו ברכת חג שמח ושבת שלום.

לא לשכוח הלילה לשתות עד לא ידע! ותשתדלו לא לנהוג כשאתם במצב ה"לא ידע".

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שבני מספר אז כנראה שכן, אם המיכל ממש כמעט ריק...

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונע שאיבת לכלוך שיורד לתחתית מיכל הדלק והריסת משאבת הדלק.

אגלה לך סוד קטן, יש שם פילטר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגלה לך סוד קטן, יש שם פילטר.

אגלה לו סוד קטן נוסף: למשאבת הדלק מחוברת צינורית שיורדת עד לתחתית המיכל.

בכל מקרה השאיבה נעשית מתחתית המיכל...

מה שכן, מיכל דלק כמעט ריק מתמלא באוויר ובלילה כשהוא מתקרר האוויר שבו מתקרר גם כן והאדים מתעבים והופכים למים, דבר שעלול לגרום התנעה ונסיעה עם בנזין מהול במים באחוז גבוה יחסית (כשהמיכל כמעט ריק, כן?) - וזה פשר האגדה העירונית על הלכלוך שבתחתית המיכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר ואני מבין, גם לא כדאי לנסוע בעליה בכשמיכל הדלק כמעט ריק, בשני המצבים לא מגיע דלק למשאבה והאוטו יכבה, לא?

אני חושב שלא! לא יודע לגבי המקרה של המזדה שמנועה כבה באמצע סיבוב, אולי זה מקרה קיצון של ממש.

אבל באופן כללי: על מנת להתניע רכב (ביחוד מנוע קר) צריך כמות רבה יותר של דלק במערכת ההזרקה מאשר לשמור על המנוע פועל. זו ההרגשה שלי לפחות!

ובאשר למנוע כבה מחוסר דלק: אני לא יודע בדיוק לגבי היקף הנזק למנוע מודרני, אבל מדובר במצב מיותר עם עוגמת נפש ואף סכנה (באמצע הדרך) וניתן בקלות, עם טיפת תכנון ואחריות, להימנע ממנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אנשים פשוט לא ממלאים את המיכל עד הסוף פעם ב"יותר זמן"?

הרי הם ימלאו את המיכל באותו סכום בכל זאת מתישהו, אז למה לא לחסוך את הזמן ולמלא מיד עד הסוף?

אצלנו במשפחה ממלאים את ה55 ליטר פעם בשבוע ושלום על ישראל.

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...