Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יאריס 2004-5 או סיריון 2008

e-Dough
שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו מחפשים לקנות מכונית קטנה.

החלטנו על תקציב של 50-60 אלף ומצאו חן בעינינו טויוטה יאריס ודייהטסו סיריון.

הדברים שחשובים לנו:

- חסכונית בדלק

- תשמש לנסיעות עירוניות לרוב (ירושלים), אבל צריכה להיות מסוגלת לנסוע לפחות פעם בשבוע לת"א וחזרה.

- שלא תראה הרבה מוסך

- בטיחות גבוהה

על הטויוטה שמענו וקראנו דברים טובים לגבי אמינות וחסכוניות, אבל המחירון יקר ולכן השנתון הנמוך.

הבנו שהסיריון חסכונית בדלק, אך לא מצאנו מידע לגבי רמת האמינות שלה.

חשבנו גם על איביזה, אבל הבנו שהאחזקה יקרה בה.

נשמח לחוות דעת על המכוניות ועל רמת הבטיחות וכן להמלצות.

תודה רבה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב,

הסיריון היא מכונית חסכונית יחסית, לדעתי אין הבדל גדול בינה לבין היאריס מבחינת צריכת הדלק.

מבחינת בטיחות שתיהן בסדר גמור ולשתיהן 4 כוכבים של בטיחות.

האם לקנות את זאת או את זאת? שאלת מיליון הדולר!

אני הייתי הולכת על הסיריון החדשה יותר. גם כי קל יותר למצוא סיריון כאלו במצב טוב וגם כי היא חדשה יותר. אבל אני יודעת שלא כולם מסכימים איתי.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן אמינות למדי ואני לא בטוח שאפשר להגיד שאחת חד משמעית אמינה יותר מהשנייה. אל תשכחי שדייהטסו היא חברת בת של טיוטה ומכלולי ההנעה של הסיריון מבוססים על אלו של היאריס (אותו מנוע, אותו גיר).

אני לא רואה הרבה סיבות טובות ללכת על יאריס כשמחיר המחירון שלה גבוה כל כך. יש סיבה אחת טובה, לפחות על הנייר, והיא שמירת הערך הטובה של היאריס.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאבי יאריס 2005 כבר 5 שנים.

תשמע רכב מעולה ואמין בטירוף ( מה שאבא שלי עשה לו....)

חסכוני מאוד.

אגב יש הבדלים בין השנתונים. ישנם שנים שיוצרו ביפן וישנם בתורכיה או במקומות אחרים. את ההבדל אתה בטח מנחש.

אגב כידוע משנת 2008 כמדומני המנוע של סיריון ויאריס זהה לחלוטין.

כמו כן, היאריס קטנה יותר, אך לאפשרויות קיפול המושבים אין אח ורע בעולם הרכב. ספסל מתכוונן ומתפקל באופן מדהים.

על העיצוב והאיבזור אתה כבר תחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה התלבטות!!

לדעתי לסמדר משוחדת כי היא מוכרת רכבי סיריון - מצד שני היא כנראה מכירה טוב את הרכב.

הבנתי שלטויוטה יש מחלות משלה כמו גיר רובוטי אבל לא בשנתון הזה.

מבחינת נוחות נסיעה, איכות חומרים, שמירת ערך וחווית נהיגה - אז טויוטה..

מבחינת מחיר ושנתון, סיריון.

אני גם אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים עם יותר ניסיון...

ד"א, אפשר לברר גם על ניסן מיקרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון רכב קטן אבל מרווח מאוד, וגם אמין מאוד.

להורים של אשתי יש אחד כזה, שבאמת נרכש מליסינג, ועבר מאז 60 או 70 אלף ק"מ(בנוסף

למה שהיה כבר), ואין תקלות מיוחדות או בעיות, למעט מצבר שהלך לפני חודשיים שלושה,

מה שנראה לי סביר לרכב שנת 2007.

לגבי היאריס, הוא אכן ידוע כרכב אמין מאוד, ומבוקש מאוד וסחיר.

אבל עדיין, לקבל רכב ישן ב 4 שנים? נראה לי לא מוצדק, למרות שוא יפה יותר, וסחיר יותר.

אני אישית הייתי קונה סיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמקרה הזה, אין הצדקה לקנות יאריס. עדיפה הסיריון החדשה יותר (בשנתונים). אני מעריך שאחזקתה תהייה מעט זולה יותר. האמינות של הסיריון (מנסיון במשפחה) גם היא טובה מאוד.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה 106, 206, יאריס והונדה האצ'בק וקל לי לומר שיש משהו מיוחד בנסיעה של היאריס. היא פשוט טובה על הכביש.

כמו כן, בדגם זה יש מחשב דרך, האם בסיריון יש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי!

שתי האופציות שציינת מעולות: יאריס היא מכונית מעולה, אך יקרה יחסית לגודלה (לכן גם קשה למצוא אותה בחברות ליסינג).

סיריון מצויינת, חסכונית, אמינה מאד, ומצטיינת במרחב פנימי גדול יחסית למימדי הרכב. היא גם אינה זולה בהתחשב באלטרנטיבות אחרות (יונדאי גטס, לדוגמה), אך היא שווה כל שקל.

בהצלחה

גיל מאוויס

היי,

אנחנו מחפשים לקנות מכונית קטנה.

החלטנו על תקציב של 50-60 אלף ומצאו חן בעינינו טויוטה יאריס ודייהטסו סיריון.

הדברים שחשובים לנו:

- חסכונית בדלק

- תשמש לנסיעות עירוניות לרוב (ירושלים), אבל צריכה להיות מסוגלת לנסוע לפחות פעם בשבוע לת"א וחזרה.

- שלא תראה הרבה מוסך

- בטיחות גבוהה

על הטויוטה שמענו וקראנו דברים טובים לגבי אמינות וחסכוניות, אבל המחירון יקר ולכן השנתון הנמוך.

הבנו שהסיריון חסכונית בדלק, אך לא מצאנו מידע לגבי רמת האמינות שלה.

חשבנו גם על איביזה, אבל הבנו שהאחזקה יקרה בה.

נשמח לחוות דעת על המכוניות ועל רמת הבטיחות וכן להמלצות.

תודה רבה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לסמדר משוחדת כי היא מוכרת רכבי סיריון - מצד שני היא כנראה מכירה טוב את הרכב.

ד"א, אפשר לברר גם על ניסן מיקרה..

לא יפה להגיד משוחדת :-D

אני לא מוכרת כלום, אני לא עוסקת במכירות. זה נכון שטריידמוביל מוכרים הרבה סיריון, אבל מוכרים כאן גם לא מעט יאריס. בכל זאת, אנחנו עושים המון עסקאות טריידאין ללקוחות יוניון מוטורס.

המיקרה היא מכונית קצת פחות טובה משתי אלו אבל גם היא אופציה. בארץ היא לא ממש הצליחה במכירות והמחירון שלה קצת יותר נמוך. אנחנו לא מוכרים הרבה מיקרה אצלנו אז אני פחות מכירה אותה, אבל ממה שאני מבינה החיסרון העיקרי שלה הוא באבזור.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים!

ראינו שבתקציב יש באפשרותנו גם לסזוקי אלטו סביב 2009-2010.

האם זה עדיף? מישהו יודע איך צריכת הדלק, מחירי תחזוקה וכו'?

אנחנו מחפשים אוטומט ומדובר על מנוע של 1000 סמ"ק. זה מספיק בשביל נסיעה של פעמים בשבוע לתל אביב מירושלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם לגבי המיקרה..

נכנסו לרכב וזה פשוט מדהים איך שמבחוץ הוא כל כך מגניב וחמוד ובפנים השקיעו אולי עשרה שקלים.. הכל כזה סיקסטיז, שלוש כפתורים והגה... מינימום של מינימום.

דייהטסו סיריון מצדיקה את מה שאומרים עליה, חמודה וכיפית , ברור שלמאתיים לא תגיע איתה אבל אתה בטח מבין מה אתה מחפש.

לחברה שלי יש את האלטו והיא מתלוננת שבגלל המנוע הקטן מתבזבז לה הרבה דלק (מהמאמץ).

בנוסף אין חלונות מאחורה, הידעת....

וטויוטה... טויוטה זו טויוטה - לעולם לא אגיד עליה שום דבר שלילי ואם היה לי יותר כסף הייתי קונה את הראניקס אבל מאחר והטויוטה אימצה את הדייהטסו ולסיריון יש אחות טויוטה תאומה ביפן אני הרגשתי מספיק בטוחה לקנות אותה.

שיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים של אשתי בדיוק החליפו את הסיריון לאלטו חדשה, והם מאוד מרוצים, למרות שהיא קטנה

יותר, והמנוע שלה חלש לעומת הסיריון. לשימוש שלהם זה דיי והותר.

הרכב עצמו יכול לנסוע נסיעות בינעירוניות ללא בעיה מיוחדת, אבל לדעתי פעמיים בשבוע ירושלים-ת"א,

זה יחסית הרבה. הרכב מיועד בעיקר לנסיעה עירונית.

קחו בחשבון שהדגם האוטו' איטי יותר ויקר יותר.

זה רכב בסיסי מאוד, ולכן הוא זול, אך לטעמי נותן תמורה מלאה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שחלק מהאנשים טוענים פה שתי הרכבים יהיו מאוד שונים וההתלבטות מאוד קשה.

הסיריון תהיה הבזבזנית יותר (תיבה 4 הילוכים אוטו' ומנוע 1.3 87 כ"ס) צריכת הדלק האמיתית תהיה בסביבות ה13 ק"מ לליטר מניסיון (סכונית היא אמורה להיות אבל במציאות לא כמו הגטס) וגם יקרה יותר לטיפול (תלוי בק"מ) אך היא מרווחת יותר וקל יותר יהיה למצוא אחת במחיר טוב בגלל שיש הרבה יוצאת ליסינג והשוק מוצף בהן.

היאריס (החדשה) צפויה לצרוך במציאות 15 ק"מ לליטר (משקל נמוך התנגות אוויר נמוכה תיבה רובוטית ומנוע קטן נפח וכוח) תהיה זריזה יותר אך פחות מהירה בכבישים בין עירוניים גם כן פחות נוחה בשל התיבה הרובוטית הידועה לרעה של טויוטה סה"כ היא כמו רכב מיני קצת יותר גדול ובעל מנוע יותר חזק.

אבל מה שכנראה לא לקחתם בחשבון זה שאתם יכולים לקחת רכב חדש מהניילונים בתתוספת קטנה ב67K יש לכם את הפיגו 107 הרובוטית 4 כוכבי בטיחות (כמו הסיריון) רכב שיהיה מאוד זול לתחזוקה (הכי זול לתחזוקה בגלל שיש 3 אחיות לפלטפורמה והרכב נבנה להיות זול ואמין) נוח מאוד לעיר (קטן זריז ובעל קוטר סיבוב קטן) אך יש לה מנוע חלש של 68 כ"ס 1000 סמ"ק (למרות שהוא יספיק ויותר אפילו לנסיעות בין עירוניות).

ב67K גם אפשר לקחת את השברולט ספארק רכב שיהיה מרווח יותר מהיאריס וה107 בעל מנוע חזק יותר מהיאריס וה107 הוא יהיה גם חסכוני מאוד (קצת יותר מהיאריס) אך עניין הטיפולים והאמינות עדיין לא ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...