Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה מעבירה לניוטרל

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא האמנתי שזה יקרה גם לי אבל:

ברשותי פיאט פנדה רובוטית שנת 2005, ואתמול במהלך נסיעה תיבת ההילוכים החליטה להעביר לניוטרל. כיבוי של המנוע והדלקה מחדש פתרו את הבעיה.

חיבור לאגזמינר הראה תקלה P1818 - הילוך מבוקש לא השתלב (בוקש הילוך שני, מתח 13 וולט, לחץ הדראולים 40).

במוסך מורשה היבואן אמרו שיכולים להיות הרבה גורמים, ומדובר בתיקון יקר בד"כ.

האם יש מוסך לא מורשה היבואן שיודע לפתור תקלות כאלו במחיר שפוי יותר?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות חיפוש קל אצל המלך ("גוגל"):

http://www.fiatforum.com/panda/263671-fiat-panda-automatic-chage-neutral.html

אני הייתי נוהג כעצתם והראה זאת גם למוסך שבדק והתייעץ איתו.

טרם נתקלתי במישהוא שמתקן ומשפץ תיבות הילוכים אוטומטיות רובוטיות חוץ ממוסכים מורשי יבואן וזאת גם אצל יצרני רכב אחרים.

צריך לקוות שבמשך הזמן יותר אנשים יתמקצעו בתחום הזה, שמתרחב ועולה ויפתחו מכונים פרטיים לתיבות הילוכים רובוטיות בדומה למכוני תיבות הילוכים רגילות.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסך התלתן בפ"ת לשם קבלת חוו"ד נוספת. החבר'ה שם מכירים את התיבות הללו היטב ולרוב האבחנה שלהם מדויקת.

אל תשכח לעדכן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנכנסים לתיקונים מסובכים ויקרים , כולל החלפה/שיפוץ של מכלולים כדאי לבחון אופציה זולה ופשוטה שייתכן ותעזור.

היות ולפי שתארת התיבה אינה תקולה באופן תמידי או רציף , ומתרחשת לעיתים רחוקות בלבד , הרי ייתכן שהתקלה אינה "אמיתית"

ונובעת ממגעים רופפים/לקויים.

כידוע ברכב בן מספר שנים עלולה להתפתח קורוזייה קלה במגעים האלקטרוניים. בנוסף תודות לכבישי ארצינו הנפלאים , בצירוף

לבלאי במערכת המתלים-בולמים הרי הרכב עובר ויברציות וזעזועים שעלולים ליצור מגעים רופפים.

מערכת ה DUALOGIC של פיאט מרובת רכיבים אלקטרוניים עם מחברים שונים - בצע מעבר יסודי על כולם , ניקוי ראוי , הידוק

ותיקון מגעים שאינם מושלמים.

יש סיכוי שפרוצדורה כזו תועיל ותחסוך ממון רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש למישהו בעיה לפתרון הזה?

אצלי זה לא מעביר לניוטרל אצלי זה מעביר ממצב אוטומט למצב ידני רק היולך ראשון ושני מצב בטיחות אבל קוד תקלה P1818

מה שנאמר לי אתמול במוסך.

יש לי גם פיאט פנדה 2005 גיר רובוטי (לצערי)

הייתי בשני מוסכים מורשים של פיאט אחד בחדרה ואחד באזור

בפעם הראשונה שהגעתי לחדרה הם אמרו שזה קלאץ החליפו לי השקעתי 2500 ש"ח וכעבור 3 שבועות התקלה שוב חזרה

חזרתי אליהם הם קינפגו לי את המחשב וכעבור פחות משבוע התופעה שוב חזרה.

כשחזרתי בפעם השלישית אליהם הם ניסו לתפור לי בקר גיר שעולה בסביבות 7000-8000 ש"ח.

וניסו לשכנע אותי לעשות אצלם טרייד אין לפיאט פונטו.

כאשר הגעתי פעם ראושנה לאזור הם עשו בדיקה לא ראו כלום גבו 290 ש"ח ואמרו להביא את האוטו על גרר שזה יקרה פעם הבאה כדי לראות את התקלה.

כאשר התקלה חזרה הבאתי להם בכוונה את האוטו על גרר כמו שהם ביקשו כי פעמים קודמות נתקתי את המצבר הכל התאפס ואז יכולתי לנסוע.

יומים האוטו היה אצלם והם אמרו שאולי זה הסנסור לד בתוך הגיר וזה 50%-50% שזה הבעיה וגם רצו 1500 לא כולל מע"מ.

פניתי כמו כן למנהל שירות לקוחות בחברת פיאט והוא התחיל לבלבל לי את המוח שיש תקלות שצריך להחליף גם זה גם זה וגם זה עד שעולים לפתרון אז אמרתי לו למה אני אמור לספוג את כל ההוצאות הללו אם אין לכם אנשים מקצועיים.

אני מתכוון לפנות ליצרן וכמו כן לשלוח מכתב ליבואן בארץ?

יש למישהו אולי פתרון בשבילי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכוונה לא מעדכן כדי לוודא שהתקלה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שלמרות שהרכב תוקן, ולמרות שעבר קצת זמן - אני בינתיים לא מעדכן עד שאני אהיה בטוח שהתקלה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני כל פעם נתקע והייתי שמח לדעת לפחות מה עשו אצלך אפילו תשלח לי בפרטי.

תודה

בוקר טוב

מאז שעברנו למוסך פיאטון לשעבר נכנסים אלינו לא מעט פיאטים והצטבר אצלינו הרבה ניסיון בתחום, הגירים האלה מורכבים גם בפונטו ובדגמים אחרים. בפיאט דורשים עבור תיקונים בגיר הזה כמעט תמיד מחיר פנטסטי של 15000ש"ח עבור החלפה של כל הגיר. בעבר הלא רחוק עוד אפשר היה לקבל אצלם את היחידה הרובוטית משופצת במחיר של כ5000 ש"ח, אבל הם הפסיקו לשפץ כנראה.

אנחנו מצליחים לתקן נקודתית במידה רבה של הצלחה ללא החלפת כל היחידה.

איבחון תקלות מתבצע תמיד עם סקנר ולכן קשה לתת עצה לפני שהרכב נבדק במוסך.

נשמח לשמוע מה בסופו של דבר פתר את הבעיה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אתם מתעסקים עם גירים הללו? וכמה עניין כזה עולה אצלכם

כי התקלה שמופיעה גם אתם תראו את אותה תקלה

P1818 השאלה אם אתם יכולים לברר את זה לפני שאני מגיע כי מה שאני מצאתי באינטרנט זה לא אומר לי הרבה התקלה הזו

http://www.forocoches.com/foro/showthread.php?t=810355

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אתם מתעסקים עם גירים הללו? וכמה עניין כזה עולה אצלכם

כי התקלה שמופיעה גם אתם תראו את אותה תקלה

P1818 השאלה אם אתם יכולים לברר את זה לפני שאני מגיע כי מה שאני מצאתי באינטרנט זה לא אומר לי הרבה התקלה הזו

http://www.forocoches.com/foro/showthread.php?t=810355

שלום

פיאט נותן חווי כללי על בעיה בגיר, אין אפשרות לתת תשובה ספציפית מה בדיוק גורם לתקלה בלי שהרכב יהיה במוסך. אם אתה רוצה לתקן אצלינו בדיוק את מה שהתקלקל ולא החלפה של חלקים, אתה צריך סבלנות כי לפעמים איתור התקלה לוקח יותר זמן מתיקונה.

אם לא תרצה לתקן תחויב רק על בדיקה 250 ש"ח ועוד מעמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם בטוח תמצאו את התקלה והאם ניתן להעמיד לי איזשהו אוטו חלופי בזמן הנ"ל

מעולם לא קרה שרכב לא תוקן אצלינו לשביעות רצונו של הלקוח. לא נעמיד לך רכב חלופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...