Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע לקניית וולבו S40 יד שניה

Shorlak
שימו לב! השרשור הזה בן 4812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

האמת שאני כבר די הרבה זמן נהנה מהתגובות המפורטות שיש בפורום הנפלא הזה, ועוד יותר מהאווירה הטובה שיש בו.

בהחלט למדתי פה המון.

אז לשאלתי..

קיבלתי הצעה לרכישת וולבו S40 טורבו דיזל, שנת 2002, יד שניה מבחור נחמד שכבר אין לו צורך בה במחיר מצויין (חצי מחיר פלוס מינוס).

העניין הוא שיש שכששאלתי אותו לגבי מצבה הפיזי הוא אמר שיש לה מכה בפח של המכסה מנוע וכן שמשה קדמית סדוקה קצת.

כמו כן הוא ציין שהקילומטראז' עומד על 330,000 ק"מ אבל הוא החליף מנוע וטורבו מקוריים מהיבואן לפני כ 80,000 ק"מ ויש לו קבלות וכו' וכן הוא עשה לרכב טיפול של כ 1000 ש"ח (יש לו קבלות) לפני כשבועיים.

לגבי השמשה- אין לי בעיה היות ויש לי אפשרות להחליפה בזול.

גם את המכה בפח הוא הציע לתקן.

אלא ש..

1. האם השילוב של המכה ושמשה מעידים על תאונה שעלולה לפגוע בשס"י?

2. אם הוא החליף מנוע וטורבו - למה הוא אמר שהק"מ עומד על 330,000 ולא על 80,000

3. האם הדגם הזה בכלל מומלץ?

4. מה צריכת הדלק שלו?

אשמח לתגובות מפורטות בשל חוסר הבנתי המוחלט בנושא.

תודה רבה,

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא בהכרח, אבל יתכן. לכן ולכן עדיף שיבדק ע"י מי שמבין

2. זה שהוחלף מנוע לא מפחית מהבלאי של יתר מכלולי הרכב.

3. האחזקה לו תהיה יקרה יחסית למפחתיות דיזל אחרות, אבל הוא יחסית נוח ובעל "פוזה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

1. ברור שבמידה וארצה לקנות אותו - אקח אותו לבדיקה במכון. אבל כדי לא לבזבז סתם כסף על בדיקה, איך אני יכול לדעת מה המצב הכללי של הרכב בבדיקה הראשונית שלי?

2. כמה ההבדל בעלות האחזקה שלו משאר המשפחתיות?

3. מה תהיה צריכת הדלק שלו במידה והמנוע חדש יחסית? או שצריכת הדלק מושפעת מגורמים נוספים מעבר למנוע?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר מראש - מנוע וטורבו הוחלפו זה יפה, אבל יש עוד מאות לחקים אחרים שעבדו 330 אלף ק"מ.

וכאשר הם יתחילו להתקלקל, מהר מאוד תגלה שהמחירים שלהם (לוולבו) יקרים.

חוץ מזה, זה שהמנוע הוחלף אצל היבואן לא אומר שהמנוע חדש - אני ממש בספק שהוא חדש, אלא מפירוק או ייבוא (כנראה יבוא).

כאשר לוקחים רכב שנסע 330 אלף ק"מ לבדיקה במכון, בדרך כלל אין מכלול אחד שיוצא תקין מבחינתם. צריך להכניס את הרכב למוסך כדי לבדוק מה באמת לא תקין וכמה עולה לתקן.

החשודים העיקריים הם גיר אוטומטי ומשאבת הזרקת הסולר - שיפוץ יקר להחריד לשנייהם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין..

אמנם הגיר ידני, אבל ככל שאני חושב על זה יותר אני מבין שהרכב נתן את חלקו וכנראה שכמכלול-הוא עתיד לעשות בעיות שיעלו הון תועפות..

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא כתבת שום דבר על המחיר שמבקשים על הרכב.

לכל דבר יש מחיר מתאים, גם לוולבו טורבו דיזל עם 330 אלף ק"מ.

במיקרה זה גיר ידנית הוא יתרון עצום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהנחה שרובן היו מוניות או מורי נהיגה. תסתכל ברישיון מי היה יד 1.

ולכן הם נמכרות בחצי מחיר.

בכל מקרה, המכלולים זהים לשל מיצובישי קורי-זמה (כריזמה). למעט המנוע והגיר שבאו על הכריזמה דיזל שישראל לא ראתה הרבה ממנה.

עדיין. התיבה הידנית תעשה חצי מליון.

לקרוא לדגם הזה רכב פאר ונוח? אני ממש לא יכול. כי הוא לא וולוו. והוא בכלל מיוצר בהולנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...