Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעה מהמומחים: פיג'ו 206+

Refael g
שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט אם כדאי לקנות את הרכב הזה.(פיג'ו 206+ 2011) ידני.

עם הנחה של הסתדרות המורים הוא שווה 74000 וזה הסכום שיש לי בערך.

אם מישהו מבין ברכב זה ויכול להמליץ, לתת מידע ואת דעתו לגביו לגביו אשמח מאוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למרות שיש לי פיג'ו 206 והוא אחלה אוטו אני חושב שבמחיר הזה אתה יכול למצוא רכבים מודרנים יותר שעולים פחות.

לדוגמא ה I10 , או השברולט ספארק, C1, 107,אלטו ועוד ועוד.

מבחינתי ה2 המועדפות הן ה I10 שכולם משבחים וכדאי לבדוק את הספארק.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא פרט מהן הדרישות שלך מהרכב כדי שנוכל לענות לך בצורה עניינית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה

גם אני יכול להשיג את הרכב הנ"ל במבצע המורים

לגבי הI10 , אלטו , 107 , אלו דגמים שונים לגמרי מה206 , לא ? (מבחינת איכות חומרים ואיכות נסיעה).

הצרכים שלי הם גם חסכון בדלק ואמינות , אבל אני רוצה גם שיהיה כיף לנהוג

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס מאיזה כיוון שלא תסתכל היום ה206 הוא לא רכב חדש מבחינת מנועים תיבות הילוכים ועוד.

למרות שזה לא סותר את העובדה שזה רכב טוב [לי אישית יש שנת 2001 והוא אחלה].

אבל אם אני הייתי צריך להוציא היום כסף על רכב חדש הייתי מעדיף לשלם על רכב שתוכנן בשנים האחרונות ולא לפני שני עשורים .

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מדובר על דגם ותיק ומוכח שהתגבר כבר על מחלות הילדות שלו. בסביבת המחיר שלו אתה יכול להשיג סקודה פאביה במבצע בשופרסל שהיא מודרנית יותר מה-206, למרות שאין בכך כדי לגרוע מהיותה של ה-206 רכב ראוי.

כאן תוכל לקרוא עליו קצת יותר בהרחבה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מדובר על דגם ותיק ומוכח שהתגבר כבר על מחלות הילדות שלו. בסביבת המחיר שלו אתה יכול להשיג סקודה פאביה במבצע בשופרסל שהיא מודרנית יותר מה-206, למרות שאין בכך כדי לגרוע מהיותה של ה-206 רכב ראוי.

כאן תוכל לקרוא עליו קצת יותר בהרחבה.

אכן, הפאביה עדיפה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהפאביה עדיפה. גם היא כמו הפג'ו מצויידת במנוע ותיק שקיים בקונצרן מעל לעשור (עם שינויים מינוריים כאלה ואחרים). אדראבה, מנוע ותיק שעבר את כל תחלואות הילדות זה דווקא יתרון ולא חיסרון, כפי שאני רואה את זה. כמו כן ה206+ מעוצבת שונה מה206 היוצאת והיא נראית ממשפחת הפג'ו המעודכנות. הרכב גם שונה באיבזור ובעיצוב הפנימי שלו ועולה פחות ממה שה206 האחרונה עלתה כחדשה. בסכום הזה זו אופצייה בהחלט ראוייה למי שרוצה מעט יותר מרכב מיני, עם תא מטען ומרחב פנימי סביר, ושנראה ומרגיש קצת יותר "אוטו", אך עדיין חדש חסכוני ובמחיר נמוך. הi10 והספארק הן בקטגורייה משלהן ואם הדרישה שלך היא לרכב קטן, חסכוני, זול וזהו הייתי הולך עליהן (כאשר בסעיף המראה אני נוטה לספארק) כאשר הi10 1.1 ידנית, זולה בעשרייה מהפג'ו.

בכל אופן מבין ה+206 או הפאביה, אני הייתי בוחר ב206+ בגלל המראה, המחיר היותר אטרקטיבי וסתם מתוך העדפה אישית.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני נמצא באותה דילמה שנאמרה אני לא יודע מה לבחור

I10 - ידני 1.1

או 206+

הראשון 65000 ש"ח והשני הוא 74000

הדרישות שלי מהרכב :

אמינות ,חסכון בדלק והנסיעה היומית שלי לעבודה היא כ 20 ק"מ לכל כיוון מרעננה לפארק אפק ראש העין

(יש לי תחושת פחד שהיונדאי עם המנוע הקטן לא תעמוד בנסיעות היום יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בחסכון בדלק עסקינן, ה107 היא הכי חסכונית מבין כל קטגוריית המיני.

מעבר לכך, הנסיעה היומית שלך של 20 ק"מ הלוך וחזור היא כלום בהשוואה למרחקים שהרכב הזה תוכנן לנסוע בארצות אירופה.

אמנם כל הקטגוריה הזאת מוגדרת בתור City Car, עדיין, City בצרפת זה בערך בגודל של חיפה-תל אביב, ככה שנסיעה של 20ק"מ (השם ישמור!!) היא ממש כלום.

מבחינת הביצועים, אם תשווה את ה107 ו 206+ תראה שמבחינת 0-100 הן זהות לחלוטין, והיתרון היחיד ל206+ עומד על מהירות מקסימלית יותר גבוהה. (אם כי במילא לא תגיע אף פעם ל166 קמ"ש באופן חוקי. או אפילו ל157 שה107 מסוגלת לתת)

אתה מתלבט בין אם לקנות רכב יותר יקר, שיעלה יותר בביטוח, ישתה יותר דלק, ובלי שום יתרון משמעותי בנסיעה של 20ק"מ ביום - לעומת אחד שהוא בדיוק ההפך...

ההמלצה שלי היא לקחת 107. (ולא, אני לא עובד אצל לובינסקי :lol:)

בכל אופן, נסיעת מבחן אפשר לבקש על שתיהן.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בתור אחד שעבר את הדילמה והחליט לרכוש את ה206 יש לי עצות חברותיות.

מבחינת ההשוואה של 206 לשאר המיני, לא ניתן להשוות, ה206 היא בעלת תא מטען, אחיזת כביש, מראה, וגם בסופו של דבר גודל ונוכחת שאף אחת מהקטנות לא יכולה להציע, אומנם נכון אין כינון לגובה הכסא והגה, המראות ידניות, ומאחורה החלונות גם כן ידיניות, כי בסופו של דבר ה206 מאוד בסיסית ומאובזרת קלות בלבד.

לעומת שאר הקטנות, רוב האנשים חושבים על רכישת רכב קטן, בדגש על חיסכון בדלק, נכון המיני מאוד חסכוניות אבל ישנו פער גדול בין נתוני המעבדה לתכלס!

ה107- אם לוקחים אז רק ידני, הרובוטי מגושם, ונסיון עלוב למשהו ידני/אוטומטי, כשהוא לא פוגע לא לכאן ולא לכאן, תא המטען קלסטרופובי בצורה מפחידה, והרכב בנוי ל4 אנשים, 4 חגורות מעוגנות. עיצוב הפנים והאיבזור מורכב מפלסטיקים של צעצועים ממוחזרים של ילדים צרפתים בני 5 וסה"כ ממש לא נוח.

עצה שלי, היא נסיעת מבחן על הפיקנטו, היא יפה, מאובזרת ברמה שלא מביישת רכב משפחתי, אומנם הכול עדין קטן, אבל האיבזור נחמד ומזמין, היא גם באה עם אחריות ל7 שנים, אין לי מושג על מה בדיוק אבל שווה לבדוק, להזמין ניתן אך ורק מנובמבר, עוד הוכחה שהפיקנטו פיקנטית במיוחד לישראלי הממוצע

לסיום, הקטנה הכי חיסכונית במעבדה, היא הפנדה, בסופש הקרוב יצא לי לדסקס עם חבר שרכש אחת ככה שאהיה בקרוב עם פרטים נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , לאחר כחודשיים וחצי עם ה206 + אני יכול להגיד על הרכב הנ"ל כמה דברים.

1.לא הכי מהירה בעיר , לפעמים אני מרגיש שאני קצת איטי ביחס לשאר הרכבים ביציאות מהרמזור , אבל אולי זה בגלל שכולם עם ה1.6 שלהם , עם זאת אני חייב לציין שאני משתדל לצאת לאט יחסית ולא משתולל.

אולי אם המנוע היה V16 המצב היה יותר טוב ולא היה מזיק עוד כמה סוסונים לאורווה.

2)למרות הנאמר לעיל , כיף אמיתי לנהוג על "רוזיטה" אני נהנה בכל פעם מחדש מההיגוי (ההידראולי הישן והטוב) ומההילוכים.

3)אכן יש בעיה במזגן ,הוא יוצא ונכנס לסירוגין מפעולה כל כמה דק' למשך כמה שניות , בעיקר כאשר עוברים את 2500 סלד.

בעיה זאת עושה רושם הולכת ונעלמת עם הזמן משום מה.

4)אני לא יודע למה , אבל חסכון בדלק לא הצלחתי להוציא מ"רוזיטה" , אולי שאר החברים פה בעלי הרכב יוכלו לעזור , אני בפעמיים האחרונות הצלחתי להוציא 1.10 שזה ממש הרבה יחסית לרכב קטן ידני.

ואני לא נוסע כמו משוגע על טורים גבוהים ולא נוסע בפקקים הרבה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועות עקשניות על מזגן גרוע במיוחד ב-206+, שווה לבדוק את הנקודה כדי שלא תזיע בטירוף על הניילונים.

אכן יש בעיה במזגן שמפסיק לקרר ועובר למצב מאוור באזור ה3 אלף טור, הייתי בסוכנות, ושם התנהל ויכוחון בין האם זה המחשב, המדחס וכו׳ לאחר שבוע של המתנה , השבוע התקשרו וביקשו שאגיע עם הרכב למוסך, הבטיחו שמצאו פתרון לבעיה, בקרוב פרטים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...