Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סוזוקי סוויפט GLS 2008

llliora
שימו לב! השרשור הזה בן 4780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מעוניינת לרכוש רכב ומצאו לי רכב למכירה של מישהו מבוגר שבקושי נסע בו - סוזוקי סוויפט מדגם GLS (הפחות מאובזר) מודל 2008.

הוא דיבר עם אחי והסביר לו את ההבדלים בין GLS ל- GLX.

השאלה האם זה רלוונטי ההבדלים האלו?? אני לא מחפשת רכב מאובזר יותרמידי אלא רק שייקח אותי מנקודה א' לנקודה ב' ויהיה אמין וחסכוני.

כמו כן, הבנתי שיש סוויפט חדשה שאמורה להגיע השנה אז זה אומר שהדגם שיש כבר על הכבישים הוא דגם יוצא? ואם כן זה ישפיע לרעה על המחירון??

אשמח להבהרות שיאירו לי את עיניי כי אני לגמרי לא הכי בקיאה בעניינים האלו..

תודה מראש! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GLS הוא אכן הדגם הפחות מאובזר. זה אומר שהוא מגיע עם שתי כריות אוויר, בלי מערכת שמע מקורית, בלי פנסי ערפל ובלי חישוקי סגסוגת. אני מניח שעל מערכת השמע, חישוקי הסגסוגת ופנסי הערפל את מוכנה לוותר. כריות האוויר זה כבר משהו אחר, וזה כבר לא כל כך ברור.

אכן יש סוויפט חדשה ששיווקה אמור להתחיל בקרוב. איך זה ישפיע על המחיר? כנראה שזה יגרום לירידת ערך הסוויפט שלך. אבל זאת לא הפתעה גדולה כל כך, כי המחיר ירד בכל מקרה. גם אם מחר תודיע סוזוקי שהדגם החדש מבוטל והדגם הנוכחי הוא הכי טוב שיכול להיות והוא ישאר לפחות עד 2114, עדיין ערך הרכב שלך ירד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GLS הוא אכן הדגם הפחות מאובזר. זה אומר שהוא מגיע עם שתי כריות אוויר, בלי מערכת שמע מקורית, בלי פנסי ערפל ובלי חישוקי סגסוגת. אני מניח שעל מערכת השמע, חישוקי הסגסוגת ופנסי הערפל את מוכנה לוותר. כריות האוויר זה כבר משהו אחר, וזה כבר לא כל כך ברור.

אכן יש סוויפט חדשה ששיווקה אמור להתחיל בקרוב. איך זה ישפיע על המחיר? כנראה שזה יגרום לירידת ערך הסוויפט שלך. אבל זאת לא הפתעה גדולה כל כך, כי המחיר ירד בכל מקרה. גם אם מחר תודיע סוזוקי שהדגם החדש מבוטל והדגם הנוכחי הוא הכי טוב שיכול להיות והוא ישאר לפחות עד 2114, עדיין ערך הרכב שלך ירד.

2 כריות אוויר?? אם זה המצב אז זה בהחלט לא טוב :-/

ותודה על התשובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשי סוויפט ברמת האבזור הגבוהה יותר, היא הגיעה עם ארבע כריות אוויר.

ההפרש במחיר לא גדול במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשי סוויפט ברמת האבזור הגבוהה יותר, היא הגיעה עם ארבע כריות אוויר.

ההפרש במחיר לא גדול במיוחד.

אם כבר סוזוקי מה דעתך על הספלאש?? בעיקרון אני יכולה לחרוג קצת מהתקציב ולקנותחדש מהחברה

אבל הסוויפט יותר יקרה מהספלאש ואני לא צריכה מנוע 1500 יספיק לי 1250 כמו שיש בספלאש..

הרבה זמן הייתי נעולה על האלטו אבל זה שיש לה מנוע קטן מציק לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק

הרבה זמן הייתי נעולה על האלטו אבל זה שיש לה מנוע קטן מציק לי..

אם לדעתך שתי כריות אוויר לסוויפט לא נשמעים טוב, אז כנראה המנוע של האלטו לא יהיה הדבר שהכי יפריע לך בו. במילים אחרות, הבנתי שהוא רכב ירוד כמעט בכל מובן אחר, מלבד לצריכת דלק משובחת :)

ליאורה, אם את מחפשת בטיחות רבה, רכב זול יחסית, ומאובזר בצורה נאה, למה שלא תנסי את 'ספארק'? אמרת שאת מוכנה לחרוג קצת מהתקציב ולקנות חדשה. אני ניסיתי את הרכב ואהבתי אותו. אז זה טיפ ממני אלייך. יש בו את מה שאת מחפשת.

(משום מה את נעולה על סוזוקי :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדעתך שתי כריות אוויר לסוויפט לא נשמעים טוב, אז כנראה המנוע של האלטו לא יהיה הדבר שהכי יפריע לך בו. במילים אחרות, הבנתי שהוא רכב ירוד כמעט בכל מובן אחר, מלבד לצריכת דלק משובחת :)

ליאורה, אם את מחפשת בטיחות רבה, רכב זול יחסית, ומאובזר בצורה נאה, למה שלא תנסי את 'ספארק'? אמרת שאת מוכנה לחרוג קצת מהתקציב ולקנות חדשה. אני ניסיתי את הרכב ואהבתי אותו. אז זה טיפ ממני אלייך. יש בו את מה שאת מחפשת.

(משום מה את נעולה על סוזוקי :))

לגבי האלטו אני לא יודעת כמה שנים המנוע שלו יכול לסחוב .. זה מה שמטריד אותי ואני גם יודעת שהיא לא הכי בטיחותית אבל היא באה לפחות עם 4 כריות או שאני טועה??

אהבתי את הספארק אבל היא ידנית.. יש לי רישיון לידני אבל הפעם האחרונה שנהגתי על ידני היה בטסט עצמו ואני ממש לא מתכוונת לחזור לזה. רק גיר אוטומטי אז לצערי הספארק החמודה יורדת מהפרק :( אין לה גרסה אוטומטית???

וכן אני נעולה על סוזוקי :) צריכת דלק טובה, שמירת ערך טובה, סחירות טובה .. אבל אני פתוחה גם לאופציות אחרות. הפיג'ו 107 קרצה לי אבל הגיר הרובוטי שלה מטריד אותי וגם הקטע הזה שהיא צרפתית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק

אהבתי את הספארק אבל היא ידנית.. יש לי רישיון לידני אבל הפעם האחרונה שנהגתי על ידני היה בטסט עצמו ואני ממש לא מתכוונת לחזור לזה. רק גיר אוטומטי אז לצערי הספארק החמודה יורדת מהפרק :( אין לה גרסה אוטומטית???

הגרסה האוטומטית צפויה להגיע רק בשנה הבאה, כך על פי UMI. אבל אני לא חושב שמתחשק לך לחכות... :)

יש לידני יתרונות, כולל צריכת דלק, ביצועי מנוע ועלות מכונית, גורמים שחשובים לך, אבל אם המחסום אצלך גבוה, אז אין טעם לשכנע אותך.

וכן אני נעולה על סוזוקי :) צריכת דלק טובה, שמירת ערך טובה, סחירות טובה .. אבל אני פתוחה גם לאופציות אחרות. הפיג'ו 107 קרצה לי אבל הגיר הרובוטי שלה מטריד אותי וגם הקטע הזה שהיא צרפתית :)

לחבר שלי יש סוויפט (לא יודע איזו רמת גימור). רכב נחמד עם מנוע מפתיע בקטגוריה, לא חושב שנתקלתי ברכב בגודלו עם נפח מנוע כזה (1400, או 1500 - אז למה מתלהבים מהביצועים של ה'ספארק', כאילו קבעה כאן איזשהו תקדים? :)).

בתחילה שקלתי לקנות את הרכב, אני מחבב אותו, אבל ירדתי מכך מהסיבה שהוא מוצע רק בגיר אוטומטי, וכי יקר מדי לטעמי (חדשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ובוקר טוב,

סוזוקי סוויפט 1.5 היא לא המכונית הקטנה הכי חסכונית שיש, למעשה היא דווקא לא כל כך חסכונית בכלל. בכל זאת יש לה מנוע גדול יחסית וגיר אוטומטי, זה משפיע על צריכת הדלק. אם את מחפשת חיסכון בדלק אז דווקא האלטו או הסיריון יהיו עדיפות.

פיג'ו 107 זאת אולי מכונית עם סמל צרפתי אבל צריך לזכור שהיא מיוצרת באותו מפעל ביחד עם טיוטה. אז אני לא יודעת כמה אפשר להתיחס אליה כאל מכונית צרפתית עם כל מה שמשתמע מכך.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פיז'ו 107, סיטרואן C1 וטויוטה אייגו הן אותו רכב. למעשה, כאשר טויוטה פרסמה את הריקול המפורסם על דוושות המאיץ, גם ה-107 וה-C1 נכללו בריקול הזה - ללמדך על רמת הזהות בין השלוש.

לעניין סוזוקי סוויפט: הניסיון שלי עם הרכב הזה (ברמת GLS) מועט מאוד ואין לי אפשרות להתייחס אליו כמעט בשום אספקט, למעט זה שגם בזמן הקצר מאוד שיצא לי לנהוג בו, קיבלתי בתוך תא הנוסעים תחושה מאוד זולה. האמת, דווקא העיצוב החיצוני החמוד גרם לי לפתח ציפיות למשהו קצת שובב ונחמד גם בפנים, אבל גיליתי שמדובר באותו עיצוב יפני כבד ואפרורי, נטול כל חן שמשדר פונקציונליות גרידא.

אישית, אני התאכזבתי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ובוקר טוב,

סוזוקי סוויפט 1.5 היא לא המכונית הקטנה הכי חסכונית שיש, למעשה היא דווקא לא כל כך חסכונית בכלל. בכל זאת יש לה מנוע גדול יחסית וגיר אוטומטי, זה משפיע על צריכת הדלק. אם את מחפשת חיסכון בדלק אז דווקא האלטו או הסיריון יהיו עדיפות.

פיג'ו 107 זאת אולי מכונית עם סמל צרפתי אבל צריך לזכור שהיא מיוצרת באותו מפעל ביחד עם טיוטה. אז אני לא יודעת כמה אפשר להתיחס אליה כאל מכונית צרפתית עם כל מה שמשתמע מכך.

דווקא בבדיקה שנערכה לא מזמן במוסף הרכב של ידיעות אחרונות (במוסף ממון בימי שלישי) הסוויפט הייתה אחת הסופר מיני הכי חסכונית, אם אני זוכר נכון אפילו הכי חסכונית. הנתונים התקבלו מאוטוקם שזה איגוד נהגי הליסינג בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק
דווקא בבדיקה שנערכה לא מזמן במוסף הרכב של ידיעות אחרונות (במוסף ממון בימי שלישי) הסוויפט הייתה אחת הסופר מיני הכי חסכונית, אם אני זוכר נכון אפילו הכי חסכונית. הנתונים התקבלו מאוטוקם שזה איגוד נהגי הליסינג בישראל.

זה לא סביר. השוויתי המון בין מכוניות מיני לפני שהגעתי להחלטה, וסוויפט הייתה אחת היקרות יותר בצריכה. גם לא סביר שמנוע כזה, עם גיר כזה, היא תהיה הכי חסכונית. ואני מניח שהאלטו הייתה קיימת בזמן פרסום הכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קישור לנתונים שפורסמו:

http://www.autocom.co.il/DelekVeeichutSviva/MivchanTitzochetDelek/MivchanTitzochetDelek.aspx

דווקא לדעתי הגיוני שהיא חסכונית. רכב קטן וקל עם מנוע חזק שלא נדרש ממנו הרבה מאמץ = רכב חסכוני.

סוף שבוע נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מאיפה הגיעו הנתונים האלו, הסוויפטים שאני מכיר מגיעות לצריכת דלק כזאת רק בנסיעות בין עירוניות רגועות ביותר. בנסיעות מעורבות הנתון המתקבל רחוק מאוד מה-14.5 קילומטרים לליטר שמצויינים בכתבה. אבל היי, הרבה יותר אופנתי לרדת בפורום על צריכת הדלק של הגטס :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחיינית שלי יש סוויפט מודל 2010. 90 אחוז מהנסיעה היא עירונית ולא ממש מתחשבת בצריכת דלק או כל דבר אחר והצריכה נעה סביב 12 ק"מ לליטר.

אני דווקא לא תומך נלהב של הסוויפט ולדעתי רכבים כמו 207 והשילוש הקדוש פולו/פביה/איביזה מציעות תמורה טובה מאוד למחיר ועדיפות עליה באיכות החומרים, נוחות הנסיעה והמרווח בתוך הרכב.

הסוויפט רכב חביב אך מעט זול, מציע ביצועים נמרצים וממה שאני יודע צריכת דלק טובה ועיצוב חיצוני שאנשים מאוד מתחברים אליו.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...