Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ספייס ורסו החדשה

djsigma
שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על הטויוטה ספייס וורסו החדשה.

מבחינת איכות הרכב, הגיר שלו, נפח מנוע (נסיעות בינעירוניות ועירוניות), צירכת דלק וכל פרט מידע נוסף.

מה הרכב העדייף: מאזדה 2 הקטנה או בגרסת הסדאן או טויוטה ספייס וורסו.

ואם מישהו מכיר תנאים לרכישת המכונית אשמח.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על הטויוטה ספייס וורסו החדשה.

מבחינת איכות הרכב, הגיר שלו, נפח מנוע (נסיעות בינעירוניות ועירוניות), צירכת דלק וכל פרט מידע נוסף.

מה הרכב העדייף: מאזדה 2 הקטנה או בגרסת הסדאן או טויוטה ספייס וורסו.

ואם מישהו מכיר תנאים לרכישת המכונית אשמח.

תודה רבה!

יש לו גיר טוב יחסית רציף עם 7 הילוכים, מנוע 1.3 עם 99 כ"ס סביר ביותר, צריכת דלק אמורה להיות טובה, האוטו מאוד מרווח מבפנים, הדבר היחידי שלא אהבתי שיש לו מין משולש כזה בצד של הנהג (חלון מטומטם) שמפריע קצת.

ועדיף את הטויוטה מאשר הפחנוע של מאזדה 2.

תבדוק גם HONDA JAZZ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם התענייתי ברכב הזה

עשיתי נסיעת מבחן ולא אהבתי

יש 3 דרגות גימור פשוטה שעולה כ 108K

אמצעית שעולה כ 113

ודרגה שלישית עם חלון פנורמי על הגג כ 118

ההבדלים בין הנמוך לאמצעי לא גדולים ריפוד שונה עוד 2 רמקלים מגרגה בבגאג' ורדיו שמורכב בארץ

תגש ותעשה נסיעת מבחן ותחליט

פעם ראשונה שהיתה לי טויוטה יאריס, וזו הפעם האחרונה שתהיה לי טויוטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי גם מתעניין ברכב הזה אחרי שבחן כמה דגמים ביניהים יאירס וג'אז ההיברידית.

את הג'אז אין עדיין באולמות התצוגה היאיריס קטנה מידיי והוא לא אהב אותה, מה שנשאר זה לבדוק בנתיים לעומק את הספייס ורסו.

רכב נחמד ומרווח שמתמיימר להיות מאוד חסיכוני בדלק מעל ל 1-15. העניין שביקשנו לעשות נסיעת מבחן נאמר לנו שאין רכב הדגמה בארץ ולא ידוע מתי יהייה.

simonedo מה לא אהבת בנסיעת מבחן על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב די מצועצע

הרבה אזורים מתים בחלקו האחורי

הרבה כסף לתמורה שמקבלים

לא אהבתי את הגיר הרציף

פעם ראשונה שהיתה לי טויוטה יאריס, וזו הפעם האחרונה שתהיה לי טויוטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון מתחרות לטויוטה היום בשוק, תלוי מה אתה מחפש ברכב. תן פירוט מדויק יותר. רק מבחינת צריכת דלק היא תהיה עדיפה על פני המאזדה.

ועדיף את הטויוטה מאשר הפחנוע של מאזדה 2.

תבדוק גם HONDA JAZZ.

פחנוע? אה נכון, שכחתי שאתה נוהג על טנק מבית סקודה, שהוא בתאונה לא מתפרק.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכולם יודעים גם מאזדה וגם טויוטה שומרות טוב על ערכן.

חלק מהתגובות כאן היו נגד מאזדה 2 ונגד טויוטה ספייס וורסו, לכן הייתי רוצה לשמוע באותו תקציב בערך (עד 110K)

איזה רכב הייתם קונים שיהיה טוב עם כמה שפחות תקלות, כמובן אוטומט ושישמור על ערכו בדומה לטויוטה ומאזדה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכולם יודעים גם מאזדה וגם טויוטה שומרות טוב על ערכן.

חלק מהתגובות כאן היו נגד מאזדה 2 ונגד טויוטה ספייס וורסו, לכן הייתי רוצה לשמוע באותו תקציב בערך (עד 110K)

איזה רכב הייתם קונים שיהיה טוב עם כמה שפחות תקלות, כמובן אוטומט ושישמור על ערכו בדומה לטויוטה ומאזדה.

תודה!

שמירת ערך זה נתון שמשתנה עם הזמן עקב שינויים בעולם ומאוד דינאמי.

דווקא אני חושב שבעתיד הקרוב עם עליית מחירי הדלק והשיווק האגרסיבי של מכוניות מיני (אלטו, 107 וכו..) זללניות כמו טויוטה ומאזדה יעבדו את ערכן ומכוניות פחות זללניות ישמרו על ערך טוב יותר.

גם כן השוק מוצף במכוניות כמו המאזדה והטויוטה יוצאות ליסינג לכן אולי ירידת הערך לא קטנה אך המחיר הממשי בה תצליח למכור את הרכב נמוך משמעותית מהמחירון.

למאזדה 2 יש חסרונות רבים ובפשטות לא בנו אותה כמכונית סופרמיני היא צפופה, זללנית ולא נוחה...

ספייס ורסו רכב טוב אך יש לו חסרון אחד עיקרי שהוא המנוע החלש המומנט המקסימאלי (שדיי נמוך אגב) מושג בסל"ד אטמוספרי כמו גם כן ההספק שגם הוא מושג בסל"ד גבוהה מידי.

באותה הצלחה ואולי אפילו הצלחה רבה יותר הם יכלו לבנות מנוע +-85 כ"ס שיכול להיות הרבה יותר חסכוני וחזק באותה המידה. (שים לב שפיאט פונטו איבו בעלת 77 כ"ס מאיתה ל100 מהר יותר בשל זמינות הכוח הטובה יותר למרות שלה יש רק 77 כ"ס)

רכב חסכוני אמין וטוב:

סקודה פאביה 1.4 (אם יהיה חסר לך בתוכה מקום אז גרסאת ספייס) סה"כ יש לה מכלולים שהוכיחו את אמינותם בדורות הקודמים של רכבי VAG אבזור עשיר הרבה יותר מהספייס ומחירה יהיה מתחת ל80 אלף (חסכון של 30 אלף ש"ח) אך צריכת הדלק תהיה לא מדהימה ויש גרסא ידנית בלבד.

מצד שני יש לך את הפיאט פונטו איבו (ב100K) עם מנוע ותיבת הילוכים שהוכיחו את עצמם כאמינים בגרנדה, רמת בטיחות טובה מאוד (5 כוכבי בטיחות בגרסאת 4 כריות אוויר נמכרת עם 7), עיצוב יפיפה, אבזור עשיר וצריכת דלק טובה.

החסרון העיקרי שלה מול הספייס ורסו הוא הבגאז והתקרה הנמוכה.

מצד שלישי יש את הפולו עם מנוע 1.4 כמו בפאביה ותיבה רובוטית 7 הילוכים (שחלק טוענים שהיא בעייתית וחלק לא) סה"כ היא לא מרווחת כמו הספייס או הפאביה או הפונטו צריכת הדלק טובה מהפאביה אך פחות טובה מהפונטו והספייס יא הכי זריזה ומהירה ביניהן אך החסרונות העיקריים הם מחיר גבוהה, מרווח קטן (צפופה), בטיחות נמוכה (4 כריות אוויר) ואיבזור עני.

אגב אם אתה תוכל לוותר קצת על האמינות המבחר של המכוניות שאתה יכול לקחת יגדל בהרבה ויש מכוניות שנותנות תמורה הרבה יותר טובה לכסף יש לך למשל את הסקודה פאביה ספורט 1.2 TSI + DSG, רכב שנותן תמורה פשוט מדהימה לכסף זריז וחזק מאוד (עוקף אפילו מאזדות 2.0 ליטר ביציאה מרמזור) מאוד חסכוני (אני חושב שיותר מהוורסו), מרווח, בטיחותי (4 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק עם 4 כריות אוויר נמכר עם 6) נוח, איבזור מאוד עשיר, והמכלולים סה"כ (מנוע ותיבת הילוכים) נחשבים לאמינים מאוד באירופה אך עוד לא הוכיחו את עצמם בתנאים השונים של הארץ מלבד אצל כמה נהגי מוניות :-) כמובן שהפאביה תהיה פחות אמינה מהורסו אך זה רק בגלל הקדמה הטכנולוגית שלה.. סה"כ גם האדם התקדם מהקשט אל הרובה בשל יתרונותיו הטכנולוגיית למרות שהרובה הרבה פחות אמין.

אגב הספייס ורסו הוא רכב חדש שעוד לא הוכיח את אמינותו ככה שמוקדם לדבר אליה.

במקומך הייתי מוותר קצת על האמינות ולוקח פאביה 1.2 ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אענה לליצנים וכן אני בעל סקודה וחי בסרט ותמיד חלמתי על מאזדה 2 אך לא יכלתי להרשות לעצמי. ועכשיו ברצינות.

לפותח השרשור אף אחד לא יודע באמת מה אתה צריך? מה מתאים לך? על המ אתה יכול להתפשר?

אני במקומך לוקח 4-5 מכוניות ופשוט קובע נסיעות מבחן של חצי שעה על כל אוטו ומחליט.

אני ממליץ לך לבדוק:

HONDA JAZZ

ספייס ורסו

פאביה\פולו

פורד פיאסטה

מאזדה 2

אופל קורסה חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כל הפורום יודע מי אלה בעלי הפאביות. ילדים קטנים שמתלהבים מהפחנועים של ההורים. ניתן להם לגדול קצת..

הספייס ורסו נראית בחירה טובה למי שמחפש מכונית חסכונית ומרווחת אבל ביצועים והנאה לא תמצא בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חדשות בשבילך, גם ב-120 אלף שקלים טויוטה דבקים ב-2 חלונות חשמל בלבד בקורולה סאן, 2000 שקלים נוספים יקנו את 2 חלונות החשמל האחוריים. מעליב למדי.

אני מסכים עם "Eyalw" בנוגע לרכבים שעלייך לבדוק. הייתי מוסיף גם את יונדאי I20 שמציעה תמורה טובה למחיר ואיבזור טוב וגם את סיטרואן C3 שמעוצבת בצורה מאוד מיוחדת גם בפנים וגם בחוץ.

חיסכון זה לא הכל בחיים. אני מאמין שרכב חסכוני יותר יחסוך בשנה עד כ-3000 שקלים בנסיעה ממוצעת ועוד נסחפתי עם הסכום. אבל רכב כמו גרנדה פונטו רובוטי למשל יכול להיות סיוט מתמשך עם הגיר המציק והלא נוח לשימוש. או במקרה של הטויוטה תשלם הרבה על רכב חסכוני אבל ריק מאיבזור נוחות.

מה שאני מנסה להגיד זה שחיסכון הוא מאוד יפה על הנייר. שים לב על מה אתה משלם וכמה. לפעמים רכבים זולים יותר מגיעים מצויידים בהרבה או לחלופין צורכים יותר דלק אך חוסכים סכום ניכר ברכישה שיתקזז רק לאחר כמה שנים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...