Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חו"ד על סוזוקי גראנד ויטרה החדשה.

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

- למרות שהרכב , כרגע מיועד יותר לכביש לדעתי אפשר למקמם את השרשור הזה גם פה.-

שלום לכולם,

כמו בכותרות, אבקש לשמוע חוות דעת על הרכב, אופי הנסיעה, נוחות הנסיעה בכביש, בשטח , בעיות מוכרות איכות ומראה האינטריור (לא בתמונות, נניח לאחר שנה-שנתיים) או כל דבר אחר.

4 יחסי העברה? לא מיושן ?

כל פרט חשוב שתוכלו לתת על הרכב אשמח לשמוע. מדובר בשנתון 2011(לפי מה שהבנתי מ2008 זה בעצם אותו דגם)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן מוטי

אני בעלים של גרנד ויטרה החדשה מ2009 (השנה הראשונה שהדגם החדש שווק בארץ).

אני מאוד מרוצה מהרכב מכל הבחינות (עבר עד עכשיו 35K ק"מ), מנוע חזק, הרכב זריז,מגיב טוב לכל לחיצה על הדוושה ומה שמאוד אהבתי זה שהוא מאוד מרווח לנוסעים הקדמיים (לי יש את ה 3 דל'), וברוב הזמן אני נוסע לבד או עם בת הזוג (אע"פ שמספר פעמים נסעתי עם 2 מבוגרים במושב האחורי והם טענו שלא חסר מקום).

לגביי תיבת ההילוכים, כן רק 4 הילוכים באוטומט אבל הרכב מתפקד אתם יפה.

עד היום (טפו טפו טפו) ללא כל בעיה , למעט המוח של מרים החלונות נדפק, הוחלף באחריות לחדש.

מבחינת צריכת דלק, תראה פרייבט זה לא (בכל זאת 4*4 ומנוע 2.4 ל'), אבל בהשוואה לג'פונים אחרים צריכת הדלק שלו מנצחת . משולב 1-9.5-10.

אם בשטח עסקינן אז קודם כל הרכב לא פרייאר בכלל, והיתרון הגדול שלו זה הילוך הכח LOW שאיננו ברב הג'יפונים.

ממליץ למגן את הדוד האחורי של האגזוז (די חשוף), אם הייתי מבלה יותר בשטח טכני אז גם הייתי מגביה אותו קצת.

לגביי האינטריור, נוח ויפה (אבל יחסית פשוט , אין פינוקים כגון USB,AUX,מראות מתקפלות, אין אופ' לסנרוף בדגם הקצר)

איכות הרכבת הפלסטיקים די טובה, אין קירקושים מיותרים, גם בזמן טלטולים בשטח.

סה"כ מאוד מרוצה.

מקווה שעזרתי.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ארבעה מושבים במרכב 3 ד'?

כן, הבנתי שיש משהו עם האגזוז שהוא קצת חשוף בשטח, אפשר לדעת כמה עלה מיגון ואיפה עשית?

כמעט כל הנסיעה תהיה בעיר , אבל ממוצע קילומטר שנתי הוא כ10000 :)

אם ההחלטה הייתה תלוי בי , הרכב החדש היה לאון TSI בנפח הכי קטן שניתן לשדך לו DSG שהמחירים כרגע הם מעולים לכל הדעות, אבל.. בעל המאה הוא בעל הדעה, אמא שלי בוחרת את הרכב לפי עיצוב, מקווה שהיא תאהב את הויטרה.

תודה ארז על התשובה המפורטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , למרכב הקצר 4 מושבים.

אני עשיתי מיגון תחתון מלא (5 חלקים) של חברת אספיר, רכשתי את המיגון בעת הזמנת הרכב והוצאתי מהם 25% הנחה.

מיגון 5 חל' +וו גרירה נשלף עלה לי בערך 4500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, לאחרונה דגם הויטרה שנת מודל 2011 ברמת גימור המפוארת בדגם הארוך 5 דלתות הוא לא מגיע עם גלגל חילופי על הדלת האחורי, אלא מגיע מתחת לרכב אבל זה רק בדגם המפואר ביותר ברמת גימור הבסיסית הוא כן מגיע עם גלגל חילופי על הדלת.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי eran_erez0

רציתי לשאול משהו בנוגע לצריכת הדלק

לפי מה שרשמת, הצריכת דלק הממוצעת של הרכב הוא בסביבות ה 9.5 שזה נשמע מעולה

אני קניתי את הגרנד ויטרה שלי לפני שנה, מודל 2009

משום מה, אני מרגיש כאילו צריכת הדלק ברכב הוא הרבה יותר גרוע

יותר לכיוון ה 1 ל-7

או במקרה הטוב 1 ל- 8

אחרי תדלוק מיכל מלא של 55 ליטר אני נוסע בסביבות ה 320 קילומטר עד שנורת הדלק נדלקת לי

יכול להיות שהרכב שלי "זולל" יותר דלק? אולי יש תקלה מסויימת?

מה דעתך בנושא?

אשמח לקבל תגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

320 ק"מ ע"פ שעון המחשב דרך , או ע"פ מד הק"מ ?

כשאתה ממלא מיכל מלא על כמה ק"מ מראה המחשב דרך שלך שנשאר לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...