Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.4MPI במבצע שופרסל 77,777 ש"ח, כדאי?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פישפשתי בשבת בין הרבה מאוד רכבים קטנים סגנון אלטו ושות', עם התלבטות קשה שאולי שווה להוסיף שקל-שניים ולקחת משהו קצת יותר "רכב", כגון איביזה-פולו-פונטו.

ואז שמתי לב למבצע הזה :shock: הוזלה מ86,900 ל77,777 לחברים במועדון האקסקלוסיבי (:lol:) של שופרסל.

מבצע מאוד מפרגן לכל הדעות. הרי זה מוריד אותה לטווח של 10K בלבד מפיג'ו 107.

מה שחשוב לי - אמנם זה לא מנוע TSI חדש-דנדש. אך כוח לא חסר שם. מה לגבי החסכוניות שלו?

(נתוני יצרן טוענים 1:12.5 בעיר ו 1:21.27 בין עירוני. האם זה עוד נתון אופטימי והצריכה הרבה יותר גבוהה?)

(לנתוני צריכה אני מתייחס באופן מאוד סקפטי, את ההונדה שלי מפרסמים עם 1:10.8 עירוני, כאשר אני לא יורד מ1:12 עם רגל כבדה..)

דעות כללית יתקבלו בברכה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

MPI זה לא המנוע דיזל?

אני כמעט בטוח שכן... בכל מקרה, שמעתי על המבצעים האלה ויש עוד כמה תרים אליהם צלצול לברר.

הם גירזנו מחירים שם לכמעט כל הדגמים שלהם.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזלה מ86,900

נדמה לי שה-TSI בנפח 1.2 נמכר במחיר הזה. האם מישהו יודע מהם ההבדלים הנוספים בין פאביה TSI ידנית בסיסית לבין זו שנמכרת במבצע הנ"ל? (RS אתה שם? :-P)

בהסתכלות כוללת תוספת של פחות מ-5 ספרות בשביל ה-TSI שווה את זה (אפילו אם זה רק המנוע ואם יש הבדלים נוספים על אחת כמה וכמה). עם זאת, עבור מי שתכנן על 107 או פנדה אין עוד הצדקות משמעותיות לרכישה שלו במחיריהן הנוכחיים של השתיים.

גם מי שמתכוון לרכוש i10, ספארק או אפילו אלטו, כדאי לו מאד להוסיף את הפרש המחירים. תוספת של 15,000 ש"ח על רכישה של 62,000 ש"ח (בממוצע) היא אמנם יותר מ-20% אך אפילו היא לא קרובה להמחיש את ההבדל בין הקלאס של הפאביה לבין מכוניות המיני למיניהן. ה"בעיה" היחידה היא שבמחיר הפאביה הזו כבר אפשר לרכוש מיני אוטומטית. לי אישית אין התלבטות! :-)

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי עכשיו לסוכנות בנתניה, המחיר של TSI לפני הנחה עומד על 97K. ההנחה של שופרסל לדגם הזה עומדת על 4K.

פחות אטרקטיבי מהדגם המדובר במבצע לדעתי..

מה שכן הסוכנת אמרה שהמבצע של 77,777ש"ח מבטל כל "צ'ופר" שהם יכולים לתת. אם אני עושה טרייד לשלי במחיר X, ולוקח את הפאביה 1.4, ההפרש המדוייק זה מה שצריך לשלם. אין שקל אחד שאפשר להוריד מעבר לזה.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן לא מפתיע, הם נתנו לך את מחיר ה-TSI הידנית מרמת האבזור הכי גבוהה; ברמת אבזור AMBIENTE היא עולה 10,000 ש"ח פחות, כך לפי מחירון יד2. השאלה היא האם ה-AMBIENTE הזה הוא אותו AMBIENTE של הפאביה במבצע הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שה-TSI בנפח 1.2 נמכר במחיר הזה. האם מישהו יודע מהם ההבדלים הנוספים בין פאביה TSI ידנית בסיסית לבין זו שנמכרת במבצע הנ"ל? (RS אתה שם? :-P)

בהסתכלות כוללת תוספת של פחות מ-5 ספרות בשביל ה-TSI שווה את זה (אפילו אם זה רק המנוע ואם יש הבדלים נוספים על אחת כמה וכמה). עם זאת, עבור מי שתכנן על 107 או פנדה אין עוד הצדקות משמעותיות לרכישה שלו במחיריהן הנוכחיים של השתיים.

גם מי שמתכוון לרכוש i10, ספארק או אפילו אלטו, כדאי לו מאד להוסיף את הפרש המחירים. תוספת של 15,000 ש"ח על רכישה של 62,000 ש"ח (בממוצע) היא אמנם יותר מ-20% אך אפילו היא לא קרובה להמחיש את ההבדל בין הקלאס של הפאביה לבין מכוניות המיני למיניהן. ה"בעיה" היחידה היא שבמחיר הפאביה הזו כבר אפשר לרכוש מיני אוטומטית. לי אישית אין התלבטות! :-)

לפי הגישה שלך אתה מטפס ככה לרכב מנהלים ואף גבוה יותר.

הדבר בלקנות רכב של 60 אלף זה שיש לך רכב חדש במחיר זול מאוד, עלויות דלק ואחזקה זולות מאוד, רכב קטן בלי בעיה של חניות.

אתה יכול לעלות במחיר בעור 17 אלף ולקבל את הפאביה, עוד 17 אתה מגיע לרמה של איביזה \ לאון. עוד 17 אתה מגיע למשפחתית

עוד 20 אתה במנהלים, עוד קצת ועוד קצת.

ה 17 אלף הבדל במחיר זה אומנם 20 אחוז והאומנם הזה זה הרבה כסף למי שמתכנן לקנות 60 אלף.

תצא מנק הנחה שהרבה מרשים לעצמם את האוטו כשהם פורסים את זה לתשלומים וכו.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בעד רכב חזק ובטוח יותר.

אבל בשביל הבונוס הזה אקנה כבר יד2.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אתה צודק כמובן. אלא שנוצרה כאן אפשרות להיווצרותו הזמנית של "sweet spot" - מכונית סופר מיני מבית VAG, על כל המשתמע מכך, במחיר שנמכרות בו רק מכוניות מיני בסיסיות מאד, על כל המשתמע מכך.

ההפרש כאן בין הרמות הוא גדול במידה כזו שאינו משתקף כראוי בהבדל המחיר. הפאביה ממילא מציגה במחירה המקורי יחס עלות\תועלת טוב. במקרה של המבצע הזה נוצרה נקודת שבירה פסיכולוגית - ירידה מתחת לקו ה-80,000 ש"ח. יותר מזה, מדובר במחיר שנושק למחיר המקובל במכוניות מסגמנט מתחת, באופן שיוצר מצב של "ללכת עם ולהרגיש בלי" - לקבל סופר מיני איכותית במחיר של מיני בינונית, אפילו אם זו האחרונה מאובזרת יותר (האבזור אינו מפצה על הבינוניות או אם לומר אחרת, פיצוי כמותי לא יכול לגשר על פער איכותי).

אלא אם אתה מעוניין ביתרונות ה"מוחלטים" שיש למכוניות המיני באופן כללי על פני מכוניות סופר מיני (חסכון בדלק, קלות תמרון, הוצאות ביטוח ורשוי וכו') בלי להתחשב כלל בדגמים המסוימים שנמצאים "על השולחן", אני לא רואה הצדקה לרכישת אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מה שהולך פה

ביום שישי האחרון הייתי בסקודה

והמחירון שקיבלתי לידיים אמר שהדגם אמביאנט TSI 1.2 עם 86 כ"ס עולה 86900.

בנוסף דגם ספורט ידני TSI 1.2 105 כ"ס עולה 97900

לכל אורך השיחה המוכר שיבח את מנוע הTSI וכמה שזה טוב לי, לו ולעולם כולו

עכשיו הם מציעים את המנועים הקודמים במחירים של החדשים ועליהם כאילו עושים מבצע?

כלומר בלי מבצע מנוע 1.4 עולה כמו 1.2 TSI?

או שסקודה התבלבלו או שזה לא מבצע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבזק: זו דרכם של מבצעים. אם ברצונך למכור במחיר X, הצג אותו כ"מחיר מבצע" ביחס למחיר X + אפסילון גדול כרצונך (תוספת). מדוע לא להציג את המחיר X מלכתחילה? ובכן, פתח ספר מבוא לפסיכולוגיה אנושית ותזכה להסבר. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - אם אתה מקציב לעצמך אוטו כמה שיותר חדש, וכמה שיותר "אוטו" (מאשר פחונוע) אז ב77000 זה נשמע מחיר יפה מאוד. זה מה שאני הייתי עושה. ולמעשה, מה שעשיתי כשרכשתי את הפאביה שלי (חיפשתי אוטו כמה שיותר זול, אבל ידני, 1.4 ו"אוטו" מבית שאני מכיר.. וכמובן, כמה שיותר חדש).

מנוע MPI - זה דיזל או בנזין?

בדוק עלויות ביטוחים וטיפולים. צריכת הדלק 1:12-1:13 בתוך העיר (ללא מזגן, בנסיעה ממוצעת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את תורת המבצעים:lol:

אבל כאן זה לא מבצע אלא דיי שקר.

אם תכנס לתקנון המבצע תראה את המחירים שציינתי לגבי דגמי ה 1.4 בדיוק כמו TSI וזה לא נכון.

מבחינת הסוכנות שבה הייתי לא דיברו איתי בכלל על מנוע שהוא לא TSI

הרי עם כל הפרסומים על "מהפכת הTSI" של סקודה מן הסתם שלא יציעו לך לקנות את הדגם שהוא לא TSI.

אלא אם כן מנוע 1.4 זוכה לתמכור מדוייק באופן מפתיע כמו למנוע TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

saar5555, זאת הייתה בדיוק המחשבה שלי. כמה שיותר "אוטו" בכמה שפחות שקלים. בפועל ה10K הפרש מפיג'ו 107 לא מפחיד אותי. אבל זה הגבול של הגבול של התקציב. לא שקל אחד מעל.

וMPI זה המנוע הקודם, מבוסס בנזין, מה שTSI1.2 בא להחליף.

ALB,

לדעתי, כמו המבצע של סיאט 1.6 ב90K, הם מנסים להיפטר ממלאי הישנים שנשארו. למרות שבפועל בקטלוג רכב חדש של יד2 גרסאות הבסיס של 1.2TSI ו 1.4MPI מוצגות בדיוק באותו מחיר - אף אחד לא יקח את הMPI במצב כזה. אז עשו מבצע חיסול. כנראה.

בכל אופן מחר בבוקר אני בנתניה בסוכנות. נראה מה מדובר =)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אתה צודק כמובן. אלא שנוצרה כאן אפשרות להיווצרותו הזמנית של "sweet spot" - מכונית סופר מיני מבית VAG, על כל המשתמע מכך, במחיר שנמכרות בו רק מכוניות מיני בסיסיות מאד, על כל המשתמע מכך.

ההפרש כאן בין הרמות הוא גדול במידה כזו שאינו משתקף כראוי בהבדל המחיר. הפאביה ממילא מציגה במחירה המקורי יחס עלות\תועלת טוב. במקרה של המבצע הזה נוצרה נקודת שבירה פסיכולוגית - ירידה מתחת לקו ה-80,000 ש"ח.

מצטרף, לדעתי זה מבצע משתלם.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...