Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של בריחת אויר מכיוון תריסי המזגן - דייהו רייסר

vogivog
שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שנת 94 ידני הזרקה. כל הזמן מרגע הנעת הרכב נישמע מעין פססססססססססס כמו בריחת אויר מאיזור תריסי המיזוג בתוך הרכב. לרכב אין מזגן (יש מדחס אבל לא עובד) איוורור עובד אם מפעילים. שלא מופעל כלום שקשור למיזוג/איוורור נישמע הרעש שעליו אני מדבר עד שמכבים את האוטו. הייתי מעוניין לקבל הכוונה ממה זה יכול לנבוע ואיך אני יכול לטפל בבעיה?

תודה. :)

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופאק, זה כולה דייהו רייסר לא איזו VAG'ית... כבלים ומוטות, כמו אצל אימא שלה האופל קדט.

כנראה ששסתום הלחץ של המיזוג עדיין פורק מאיזו שהיא סיבה. אני מכיר את הרעש היטב - אצלי בדייהו הוא קיים כשמכבים מיזוג, אבל לכמה שניות בלבד ולא כרעש קבוע.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופאק, זה כולה דייהו רייסר לא איזו VAG'ית... כבלים ומוטות, כמו אצל אימא שלה האופל קדט.

כנראה ששסתום הלחץ של המיזוג עדיין פורק מאיזו שהיא סיבה. אני מכיר את הרעש היטב - אצלי בדייהו הוא קיים כשמכבים מיזוג, אבל לכמה שניות בלבד ולא כרעש קבוע.

נתקו

וכיצד אני מטפל בזה? היכן נימצא שסתום זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מהרקטום.

נמצא על יחידת המאייד שנמצאת מאחורי המפוח שנמצא מאחורי הקונסולה המרכזית שכדי לפרק אותה צריך לפרק את הפאנל בין הכיסאות כולל פאנל ידית ההילוכים.

הייתי צריך להגיע למפוח הארור (בגלל סיבה אחרת הקשורה ברדיאטור החימום), האמן לי, לא פיקניק. חצי יום פירוק, חצי יום הרכבה.

צריך להתייעץ עם איש מזגנים-יתכן שניתוק צינור אינלט מהמדחס יתן את אותה תוצאה בלי לפרק חצי אוטו. אם המזגן בכל מקרה לא עובד, ואין גז-שווה לנסות.

וכל זה בהסתייגות שאיני מבין בכלל איך השסתום דנן בכלל מקבל לחץ כשהמדחס תקול.

נתקו

עריכה: אגב - נסה "להפעיל מיזוג" בלי להפעיל מפוח (דהיינו רק להעביר את הבורר לציור של פתית השלג) תראה אם הרעש מפסיק.

עוד עריכה: עשה חיפוש בפורום על "שסתום התפשטות". ממבט מהיר ראיתי עוד כמה עם שאלה זהה לשלך

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב זה מערכת הכוונת האויר של בקרת האקלים מופעלת ע"י ווקאום שמגיע מסעפת היניקה. אחת הצינוריות ואקום כנראה התנתקה או נסדקה.

יש לפרק קונסולה מרכזית ולבדוק את מצב הצנרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב זה מערכת הכוונת האויר של בקרת האקלים מופעלת ע"י ווקאום שמגיע מסעפת היניקה. אחת הצינוריות ואקום כנראה התנתקה או נסדקה.

יש לפרק קונסולה מרכזית ולבדוק את מצב הצנרת.

דניאל, אתה בטוח? אני ממש לא רוצה להתווכח איתך (שהרי עזרת לי הרבה, פה בפורום, עם הרכב הנ"ל ונשמע שאתה אכן מכיר אותו, אבל אני אישית פירקתי וראיתי כבלים ומוטות. לא זכורים לי שום צינורות.)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש כניסה של צינורית ואקום (צינורית דקה מאוד) לתוך קיר האש.

אם יש תנתק אותה מהצד של תא המנוע (היא בטח מתחברת איך שהוא לסעפת היניקה) ותראה אם הרעש ממשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש כניסה של צינורית ואקום (צינורית דקה מאוד) לתוך קיר האש.

אם יש תנתק אותה מהצד של תא המנוע (היא בטח מתחברת איך שהוא לסעפת היניקה) ותראה אם הרעש ממשיך.

אחלה...אנסה לבדוק זאת...תודה ידידי. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם אתה מנתק אתה צריך לחסום את היציאה שנשארה פתוחה על מנת לא לפגוע בתפקוד המנוע.

מה שאומר בעצם שהיציאה של הצינורית היא לכיוון פנים הרכב שכרגע יש לשם בריחה. גם במצב שכזה ניפגעים בעצם ביצועי המנוע? היא אמורה להיות ללא בריחה כלל הרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...