Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להקה חדשה: גולף והפלסטיקים

broshm
שימו לב! השרשור הזה בן 4868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בבעלותי גולף MK4 וכמו שאתם יודעים לרכב הזה יש "ציפוי" מיוחד על כל הפלסטיקים בתא הנוסעים.

אצלי הם חצי מקולפים וחצי לא, בקיצור זה נראה מחריד.

רציתי לשאול אם אתם מכירים שיטה טובה להוריד את הציפוי המעצבן. המסקנות שאני הגעתי אליהן הן:

- לא להשתמש בכלים, זה שורט את הפלסטיק.

- להוריד עם הציפורן עובד מצוין אבל זה עבודת נמלים בלשון המעטה.

יש למישהו דרך יעילה להוריד את הציפוי?

תודה.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח דוגמא ממה שאני עשיתי:

http://www.autosport.co.il/viewtopic.php?t=16158

וואו איזה יופי, אני ממש מתלהב מאנשים שעושים פרוייקטים קטנים כאלה לבד בבית ולא רצים ישר למישהו שיקח כסף ויעשה כנראה לא יותר טוב ממה שאתה עושה.

כל הכבוד.. :-)

1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיה אצלי גולף אז פשוט פירקתי הכל מתחת לקו של דש, קונסולה מרכזית וידיות. מים חמים (לא רותחים) ספוג מטבח משומש וסבון.

כמה שעות של שיפשופים, ייבוש. 3 שכבות צבע שחור (קרילון שלא דושרש בסיס). 2 שכבות לקה. על הדרך לקחתי שק של ידית הילוכים לחייט והוא הכין לי חדש זהה מעור שחור. אחרכך נסעתי שנה ולא היו סימנים כלשהם על פלסטיקה.

בעלים חדשים של הרכב גם לא מתלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפרק הכל ולהרכיב בחזרה ללא בעיה. אבל יש לנהוג בזהירות כי פלסטיק מאוד שביר, פשוט מתפורר בידיים. אם אתה גר במרכז תקפוץ לחולון אני יעזור לך לפרק, בירה על חשבונך :-)

את הפלסטיק השחור מסביב לידית הילוכים לא פירקתי, הדבקתי מסביב סרט כדי לא לצבוע את החלקים אפורים בשחור.

וצריך מברג כוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על אנשים כמוך :-D קודם לזרוק באוויר שטויות ורק אח"כ לחשוב.

חשבת פעם להתנסח אחרת, למשל ככה: "אחרי קריאת השרשור עושה רושם שאיכות הפלסטיקים של הגולף ירודה וכלל לא מה שמספרים עליה. אני טועה?"

אני לא "אספר לך סיפורים" כמו שאתה אומר. אם זה באמת מעניין אותך קח רכב שנת 2001 השווה לגולף מבחינת מעמדה וקח גולף שנת 2001 - את שלי למשל ותתוודא לראות, שאמנם הציפוי שהיה אמור להיות נעים למגע הרס בסופו של דבר, אבל הפלסטיקים עצמם במצב הרבה יותר טוב.

שלא נדבר על העובדה שלפי שרשור זה אפשר להיפתר מהציפוי המעיק תוך שעת עבודה :)

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...