Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה באמריקה

שימו לב! השרשור הזה בן 7296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

השאלה שלי היא האם כדי לבקש מקרובים שמגיעים מאמריקה בקיץ להביא לי ציוד משם או שפשוט ועדיף יותר לקנות בארץ.

כי אין ספק שמבחינת מחיר המוצר אז אין השוואה השאלה היא כמה מס אני צריך לשלם על המוצרים האלה בארץ - כלומר במכס וכו'

למשל אם אני קונה רמקולים ומגבר המחיר יוצר זול פי שניים מבארץ אבל כמה אני יצטרך להוסיף. למשל על מחיר של 300$ ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט שווה! מומלץ ועדיף לקנות בחו"ל!

אם הקרובים שלך יצליחו להבריח סחורה, אז יצאת צדיק. אם לא, אז אם אני לא טועה צריך לשלם 35% (תקנו אותי אם כן)

זה אתר של אגף המכס שם תמצא את כל המידע על המיסים:

http://147.237.72.32/Y_ISHI/CHEVRA_Page.asp?SEIF=2101&TEUR_SEIF_REVERSE=%E1%EB%F8%EC+%ED%E9%EC%E5%F7%EE%F8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישמעה אחי אם הקרובים שלך נוסעים לארה"ב וחוזרים

אתה יכול לא לידאוג למכס משפוט אחרי הקנייה תגיד לקרובים להוציא את המוצר מהקרטון

ולהחביא את הקבל וזהו.. אין מכס....

ניראה לי בארה"ב המקום הכי זול בעולם לסטריאו לרכב...

הינה באתר זה יש הכול אבל ממש הכול

http://WWW.EBAY.COM

תזמין מי שם ואז ישלחו לך את זה לכתובת של הקרובים שלך(אם הם גרים שם כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרובים גרים שם ובאים לפה דווקא לטיול (כן יש כאלה... משם לפה), הקטע הוא שגם עם המכס הזה, זה ייצא יותר זול. וזה חתיכת בעיה להחביא מגברת קומפוננטים וסאב... :wink:

אז בקיצור הבנתי שזה כדאי... דרך אגב אם תופסים אז רק מכריחים לשלם מכס או עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי הביא לי מניו יורק מהחנות ETRONICS

מגבר+סאב+רמקולים 6*9.......

את המגבר הוא השאיר בקרטון המקורי כי זה לא תפס כל כך הרבה מקום...את הסאב שזה היה 12 אינצ'....הוא הוציא מהקרטון, השאיר את הקרטון בארצות הברית :), ושם בתוך המזוודה וזה מכוסה בבגדים כדי שזה לא יקבל מכות וכל זה....

ואת הרמקולים הוא גם הוציא מהקופסא, הרמקולים לא תפסו הרבה מקום כי זה לא משהו רציני...

בכל מקרה התמזל לאבא שלי המזל ולא תפס אותו בכלל מכס....כי אם היה תופס אותו מכס, דבר ראשון על הרמקולים שלי וכל מה שהוא קנה אף אחד לא עלה מעל 200 דולר, אבל הוא קנה עוד מצלמה ב1000 דולר אז ככה היו מזיינים אותו..אבל התמזל מזלו ומזלי :)

אז זה תלוי במזל של האנשים אם יהיה מכס או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שעוד לא הפנים את העובדה שאנחנו חיים בשנות האלפיים ושיש אמצעי שיקוף משוכללים ובמכס יושבים אנשים שכבר מכירים את כל הטריקים ויודעים כמה עולה כמעט כל דבר, ושלא צריך להתאמץ להחביא ולעטוף טוב במזוודה , אז אולי הגיע הזמן שיתחיל להפנים עובדות אלו כי באמת נמאס לקרוא בכל פעם שטויות שאנשים כותבים פה בנושא הנ"ל והנושא הזה עלה יותר מפעם אחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בליינד יתפסו, אבל זה גם לא פשוט כמו שאדי אומר. העניין הוא כזה, לא עוצרים את כולם במסלול הירוק, אם עוצרים אותך סביר להניח שגם יגלו מה שיש לך במזוודות. אם לא עוצרים אותך, אז הרווחת.

כמה עוצרים? אני לא חושב שיש למישהו סטטיסטיקה, אני מכיר הרבה שעברו בלי בעיה ואני מכיר גם הרבה שנתפסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים סיפור....

אז ככה הייתי בארה"ב בקיץ שעבר וקניתי מגבר וקיבלתי איתו 2 סאבים של 10 אינץ'

דיי גדולים וכבדים...

דחפתי אותם למיזוודה ביחד אם מגבר...

ועברתי בשקט מוחלט...

8) אחי אין לך מה לידאוג אני אומר לך העיקר אל תביא אותם בקרטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אדי לוקח עליו את האחריות אז בטח אין מה לדאוג, מקסימום אם תופסים אותך תדע לאן לשלוח את החשבון :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אדי לוקח עליו את האחריות אז בטח אין מה לדאוג, מקסימום אם תופסים אותך תדע לאן לשלוח את החשבון :roll:

שמעה הם לא תופסים אותך אם אתה מביא מוצר 1 או 2

הם שמים עיין על מי שהביא 7 מגברים וכבר יש חשד שהוא יסחור בזה..

אם אתה מביא 1או 2 אז יודעים שזה כימעת בישבילך פרטי...

גם אני הייתי בסרט לפני המכס פשוט לא עברתי במסלול שם :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...