Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטור מזהב לרנו קליאו B ?

dru
שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר רעשים מהמנוע והיות והגיע זמן הטיפול , הכנסתי את הרכב

קליאו B 2003 למוסך המורשה. הרכב עם 79000 ק"מ בלבד !

בבדיקה אמרו ל יכי הגיע הזמן לטיפול "בינוני" ועלותו 860 ש"ח - נראה לי הגיוני והסכמתי.

אז הגיע הבשורה הרעה - הרעש הוא מהאלטרנטור שסיים את חייו - עלותו כ 1500 ש"ח לחדש ו 1200 למשופץ.

סט רצועות וגלגלות כדבריו עוד כ 460 ש"ח.

סה"כ הנזק כ 3600 ש"ח !! מחר אנ יקבל את החשבונית והפירוט..

אין לי זמן ליכולת לקבל הצעות מחיר (ילדים ועוד ..:)

אנא , האם המחיר הגיוני ?

נראה לי מופרזזזז

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה יקר אבל השאלה היא כמה גלגלות יש ומה העלות שלהן (מניח שהוחלפו לאורגינל חדש). אם נוריד את עלות הטיפול נראה לי שיכולת לחסוך בסביבות 300-400 ש"ח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאין לו זמן תמיד ישלם יותר. לזמן יש כמובן מחיר ואצל מי שאין לו זמן, בדר"כ מחיר גבוה.

כמובן שיכולת ללכת לחשמלאים, למשפצי אלטרנטורים וכו' והמחיר היה נמוך בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חשוד בעיני שב 79000 ק"מ התקלקלו גם האלטרנטור וגם הגלגלות.

נראה לי שהמוסך נוקט בשיטת "נחליף הכל".

האם המכונית במוסך מורשה יבואן רנו (קרסו)ו?.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

תקשיב לפני שנה וחצי היה לי גם קליאו B והייתי צריך להחליף אלטרנטור לאחר המון ברורים מצאתי מקום טוב שהחליף לי לאלטרנטור משופץ ב 600 ש"ח כולל מע"מ . המקום נמצא בב"ש קוראים לו חשמל צמרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי צודק אך ישנם מספר דברים מוזרים.

-אלטרנטור שמתקלקל חשמלית (גשר נשרף, בקר טעינה מתקלקל) ב 80K ק"מ הוא בדרך כלל תקלה ביצור. אם לא מורכבים ברכב צרכני חשמל חריגים (מערכת שמע בהספק גבוה, מקרר, פנסים נוספים וכו') לא אמורה להיות סיבה לתקלה חשמלית.

-תקלה מכנית באלטרנטור (לאגרים שנהרסים או פולי שנשחק) יכולה לנבוע מתקלה ביצור או ממתיחה לקויה של רצועת/רצועות האביזרים.

לפי מה שאתה מתאר כאן התקלה היא תקלה מכנית באלטרנטור. ראשית, בדוק את הדברים הבאים:

-האם נבדקו כל הגלגלות במוסך לנזקים נילווים?

-האם המוסך בטוח כי הכשל נובע ישירות מתקלה מכנית באלטרנטור?

-האם רצועת/רצועות האביזרים הוחלפה אי פעם?

שנית, משירשור שהיה פה פעם על תיקון/החלפת אלטרנטור לפיג'ו 205 (אאל"ט) התגלו מספר עובדות מעציבות על יכולות/איכות שיפוץ האלטרנטורים בארץ. לא נראה לי כי כדאי לרכוש אלטרנטור משופץ. דרך אגב, מחיר של 1500 ש"ח לאלטרנטור מקורי וחדש נשמע זול במידה מחשידה. הרם טלפון למחסן החלפים של לווינסקי ושאל למחירו. במחיר כזה כנראה מציעים לך אלטרנטור "חדש" מפירוק או של יצרן לא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר רעשים מהמנוע והיות והגיע זמן הטיפול , הכנסתי את הרכב

קליאו B 2003 למוסך המורשה. הרכב עם 79000 ק"מ בלבד !

בבדיקה אמרו ל יכי הגיע הזמן לטיפול "בינוני" ועלותו 860 ש"ח - נראה לי הגיוני והסכמתי.

אז הגיע הבשורה הרעה - הרעש הוא מהאלטרנטור שסיים את חייו - עלותו כ 1500 ש"ח לחדש ו 1200 למשופץ.

סט רצועות וגלגלות כדבריו עוד כ 460 ש"ח.

סה"כ הנזק כ 3600 ש"ח !! מחר אנ יקבל את החשבונית והפירוט..

אין לי זמן ליכולת לקבל הצעות מחיר (ילדים ועוד ..:)

אנא , האם המחיר הגיוני ?

נראה לי מופרזזזז

תודה,

העסק נראה הזוי לחלוטין, עצור כל פעולה כבר כעת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הלך אלטרנטור (בוש) אחרי 80000 ק"מ (6 שנים על הכביש) ואחרי כמה חודשים גם נשבר המותחן לחלוטין.

אני לא יודע למה זה נגרם אבל עובדה שגם אחרי ק"מ נמוך דברים כאלו יכולים לקרות.

אני שילמתי על אלטרנטור משופץ 95A אלף ש"ח כולל עבודה. האלטרנטור שלך יהיה זול יותר (600-800)

המחיר שביקשו ממך במוסך...קצת גבוה, למיטב הבנתי התיקון כבר בוצע, כך שלא תוכל לעשות דבר בנידון.

אין מה לעשות, מוסך מורשה...המחיר בהתאם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יקר, אבל פנית למוסך מורשה, שפועל לפי הנחיות.

ישנה הנחיה במכוניות רנו להחליף רצועות בכל פעם שמסירים אותן מהפוליס' ולא משנה מה מצב הרצועה וכמה היא עשתה.

פירקת - תחליף.

במסכים לא מורשים לא תמיד מקפידים על זה ולא בטוח שזה באמת הכרחי, אבל ההנחיה קיימת ובמסכים מורשים עובדים כך.

כנראה קיט רצועה כולל גם גלגלת מתיחה.

מה גם ש1500 שקל לאלטרנטור חדש ולא משופץ נראים לי כמחיר טוב ואפילו זול.

אם מחברים את מחיר הטיפול למחיר הרצועה + האלטרנטור ומוסיפים מע"מ - יוצא שעל עבודה של החלפת אלטרנטור לקחו רק 200 שקל.

שוב, יקר מאוד כמובן, אבל זה "לפי הספר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאביב החשמלטור

קביעתך נחרצת מידי ,

מי שאין לו זמן תמיד ישלם יותר. לזמן יש כמובן מחיר ואצל מי שאין לו זמן, בדר"כ מחיר גבוה.

כמובן שיכולת ללכת לחשמלאים, למשפצי אלטרנטורים וכו' והמחיר היה נמוך בהרבה.

זה לא חד משמעי ,הרבה תלוי באופיו של הלקוח וברמת הסקרנות והידע שלו .

בעיקר כיום בעידן הרשת האלקטרונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חד משמעי ,הרבה תלוי באופיו של הלקוח וברמת הסקרנות והידע שלו .

בעיקר כיום בעידן הרשת האלקטרונית.

וזה לא דורש זמן נכון?! הסקרנות = להיות שם, לשאול ולחקור וחיפוש ברשת גם כן לא דורש זמן כמובן?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון קודם בקליאו 98 אמנם, גש לאוטו-סטרט בחולון וקבל מהם הצעה.

עושים רושם מקצועי והמחיר סביר, ובדקתי בלא מעט מקומות לפני שנגשתי אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...