Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפתורים מתקלפים בVW PASAT החדשה, למישהו הפתרון?

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מאמין שרוב הציבור שמחזיק רכבים מקונצרן VW מכיר את התופעה, פלסטיקים וכפתורים שמתחילים להיווצר בהם בועות ולהתקלף עם הזמן ולהישחק עד שהצבע שלהם יורד בכלל וחוזר מצבע שחור לצבע לבן.

אני זוכר שראיתי פרויקט של מישהו פעם שמצא פתרון איך לחדש את הכפתורים והידיות אבל לא הצלחתי למצוא את השרשור, אם למישהו יש רעיון איך ניתן לפתור את הבעיה או אפילו להביא לי קישור לשרשור המדובר אני אשמח.

הרכב הוא פולקסווגן פאסאט שנת 2006, הוספתי סרטון בכדי להמחיש את הבעיה.

http://www.youtube.com/watch?v=bgmFR7zsloU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית הרכב שלך כבר לא חדש אלא כמעט 5 שנים. ניתן לחדש כפתורים מסויימים על-ידי צביעה מחדש אבל העניין כרוך בלא מעט עבודה ומתאימה למקצוענים :roll:

בקשר לכפתורים של מערכת השמע או/גם המיזוג אין מה לחדש בהם מכיוון שהפירוק שלהם מסובך ואינני יודע אם בכלל ניתן לפרקם.

תחייה עם זה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לפאסאט החדשה משנת דגם 2006+ ולא לרכב חדש על הכביש.

אני זוכר שהיה בחור עם AUDI A3 שלקח את זה כפרויקט ויצא לו תוצאה יפה, אני פשוט לא מצליח למצוא את השרשור שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של עלות,לדעתי אין מה לחדש

כי פשוט חלק מהציפוי נקרע,אצלי זה התחיל כמה חודשים אחרי שהרכב הגיע מהיבואן

והוחלפו הרבה חלקים תחת האחריות בגלל הסיבה הזאת.

אתה תמיד יכול להזמין כפתורים חדשים אבל העלות כנראה תהיה גבוה יחסית גם אם תזמין מח"ול

אצלי אפילו בהגה זה קרה בכפתור של הווליום,וכמעט בכל הכפתורים שמשתמשים קבוע כפתור של בלם יד וכל הפאנל של החלונות...

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות לא ההתדרדרה צריך לדעת איך ללחוץ על הכפתורים לצערי יש אנשים שלוחצים עם הציפורניים או שהרגליים שלהם מונחות על הדש בורד

(מנסיון בחיפוש רכב שנת 20088) רוב האנשים הם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות לא ההתדרדרה צריך לדעת איך ללחוץ על הכפתורים ...

.

יש משפטים שפשוט למות מהם...זה לא אתה זה הרצפה עקומה.

אני נוהג עכשיו על מאזדה 5 2006 ששיכת לחברה....והכפתורים נראים כחדשים.

אולי זה בגלל שאני יודע איך ללחוץ? או בגלל שהיפנים עושים כפתורים כמו שצריך...

מחק את המיותר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי למה mosa1001 התכוון, העניין הוא שזה לא עניין אם צריך לדעת או לא איך ללחוץ פשוט הציפוי שעל הכפתורים ברכבים הללו הוא נורא עדין וגם רגיש לשמש, במצב של חשיפה ממושכת לשמש מתחילים להיווצר בועות ולהתקלף לכן צריך לדעת להיזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר סולל דרך

אני נוהג על בורה 2002 והמצב של הכפתורים וכל מה שמסביב הוא במצב מעולה

מה יש לשבח את המזדה 5(חוץ מהכפתורים) אחרי נסיעה של כמה שעות אתה יוצא עם כאבי גב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משבח שום רכב.

אני רק טוען שהמשפט "צריך לדעת איך ללחוץ" הוא מטומטם.

כפתור הוא שם בשביל שילחצו עליו והוא לא צריך להתפרק ולהתפורר.

המזדה היא רק דוגמא לרכב באותו שנתון שעבר חיים לא קלים ועדיין הכל טיפ-טופ בניגוד ל A6 היוקרתית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...