Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמזם חגורת בטיחות במושב הקדמי - פורד פוקוס 2.0 SW

rannachum
שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי פורד פוקוס 2.0 SW מודל 2010

שמתי לב כי אין התראה (נורית + זמזם) כאשר הנוסע ליד הנהג איננו חגור.

לפני רכב זה, היה ברשותי גם כן רכב מסוג פורד פוקוס 1.6 מודל 2008, ובו היתה התראת חגורת בטיחות למושב הנוסע הקדמי.

פניתי לחברה ואף בקרתי במוסך המרכזי, שם נאמר לי כי אחרי בדיקה במחשב הרכב, נראה כי לא קיים זמזם התראה לנוסע, מכיוון שאין אופציה לבטלו דרך מחשב הרכב.

קיבלתי את תשובתם בהכנעה, נראה לי תמוה שיצרן הרכב יוריד בדגם חדש ומתקדם תוספת זו שהיתה קיימת בעבר.

האם יש משהו מחברי הפורום הבקיא בנושא?

או בעל רכב דומה שיכול למסור אינפורמציה לגבי המצב ברכבו?

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן ערב טוב, צר לי לאכזב אותך בשנית באותו היום אבל כפי שאמרתי לך בבוקר אין אפשרות בדגם הרכב שלך להפעיל את הפונקציה בצד נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן לא משנה מה יאמרו לך פה ומי, אף אחד כאן לא ראה פיזית את הרכב שלך ויוכל לענות לך.

ולפי מה שכתבת כנראה שלא הבנת אותי נכון, הרכב שלך לא נבדק רק באמצעות זה שאין פונקצית הפעלה אלא גם פיזית על מנת לאמת בוודאות.

אני מצרף כאן שתי תמונות של עוגן חגורת בטיחות האחת כמו שלך (זו יוצא ממנה זוג חוטים בלבד והם של הנפץ.

והשניה בעלת 4 חוטים שנים של הנפץ ושתיים אחרים על מנת לדווח מצב ON/OFF וכך מחשב המרכב יודע אם חגורים במושב נוסע.

אתה יכול לבדוק בעצמך פשוט להשוות את מס' החוטים שיוצאים לך מעוגן חגורת הבטיחות במושב נהג לעמות מס' החוטים שיוצאים מעוגן מושב נוסע.

Capture.GIF

20090324-n84sarpmf61ha6eyxyj4mm6js3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...