Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיר של הפיאט פונטו 2010 טיפש או שזה אני?

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 4922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום פעם ראשונה שנסעתי איתו על מצב אוטומט לגמרי מאז שרכשתי אותו, ואני חייב לציין, או שהגיר הזה מטומטם ברמות או שיש איזושהי בעיה מכנית (בכל מקרה אני ניגש למוסך כנראה מחר)

אני לא יודע מי תכנן את הרכב הזה להגיע להילוך רביעי ב30 קמש ולא יהיה לי כוח להאיץ בגלל זה. לא יודע מי תכנן אותו להישאר באותו הילוך גם כשמגיעים לעלייה פתאומית וחדה ולא להוריד הילוך עד שאני מתחיל ליצור מאחורי פקק ומעביר ל"ידני" מרוב תסכול

מישהו עם תובנות?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. לחץ על מתג "ספורט" (או איך שקוראים לזה בפונטו) והכל יהיה בסדר. אם אין מתג כזה - נדפקת.

נ.ב. אין סיבה ללכת למוסך, זו לא תקלה. זו צורת העבודה של הגיר - לחסכון בדלק. לחץ חזק יותר על הגז או העבר ידנית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחילופין, בדוק שתיבת ההילוכים אינה במצב E.

כתוב לי E ליד ההילוכים, כן, ככה קיבלתי את הרכב. איך מבטלים אותו?

חידשת לי:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב לי E ליד ההילוכים, כן, ככה קיבלתי את הרכב. איך מבטלים אותו?

חידשת לי:-D

אני מציע שתלחץ באופן רנדומלי על כל הכפתורים שתמצא באוטו ואחרי כל כפתור תסע כמה מאות מטרים בשביל להרגיש אם השתנה משהו.

או, לחילופין, תלחץ על כפתור ה-E.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא,

זה כמו בטויוטה קורולה גיר רובוטי.

המצב הרגיל (יענו במקום Drive) זה E - Economy.

כשמעבירים למצב "ספורט" זה הופך לES, ז"א Economy Sport. אני היחיד שחושב שזה פרדוקס?

בכל מקרה, אני ממליץ לך לנהוג במצב ידני ולא לתת לתלמיד נהיגה בשיעור שני שמתחבא לך בתוך האוטו להחליף הילוכים.

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתלחץ באופן רנדומלי על כל הכפתורים שתמצא באוטו ואחרי כל כפתור תסע כמה מאות מטרים בשביל להרגיש אם השתנה משהו.

או, לחילופין, תלחץ על כפתור ה-E.

לא ראיתי כזה כפתור :?:

הוא מתחבא?:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כפתור ליד הכפתורים של המזגן

של אקונומי

לחץ עליו.

בדרך כלל אין צורך לבטל אותו

תלחץ על הגז, ההילוך ירד לבד. אני גם בפנדה וגם בפונטו כל זמן על E. כשצריך אני לוחץ על דוושת הגז יותר.

לרכב יש מצערת חשמלית. לא יילך דלק לטימיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה לא ככה, יש Eco מעל הרדיו אבל הוא מכובה אז לא חשבתי לבדוק אותו בכלל, אני ינסה להדליק אותו אולי זה יבטל את הE (קצת מוזר אבל בסדר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הכפתור הייעודי ל-ECO99fm

RTFM:roll:

תנסה אתה לקרוא את התנך הזה עם דיסלקציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRONIS

אתה צילמת פונטו ישנות ופנדות.

בפונטו גרנדה זה כפתור אקו כמו שנאמר.

תלחץ עליו תראה אם האות E ליד המספר הילוך שלך - נעלמת.

אם כן. תבושם

צא מהנחה שהרכב יהיה פחות חסכוני בדלק במצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-E הזה זה חתיכת בולשיט שלא מהעולם הזה. נראה לי שהאיטלקי שתכנן אותו שתה לפני כן מנת יתר של גראפה.

ב-500 השתמשתי בו פעמים בודדות, עד שהבנתי שזה פשוט לא לעניין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהגיר הזה מטומטם ברמות או שיש איזושהי בעיה מכנית (בכל מקרה אני ניגש למוסך כנראה מחר)

אני לא יודע מי תכנן את הרכב הזה להגיע להילוך רביעי ב30 קמש ולא יהיה לי כוח להאיץ בגלל זה.

שלא תחשוב שזה רק אצלך... גם אצלי בפאביה 1.6 עם גיר אוט' רגיל ב- 60 קמ"ש אני כבר על הילוך 6! עם הזמן התרגלתי, אבל סתם משעשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...