Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לנטיס 99

שמעון55
שימו לב! השרשור הזה בן 4927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שואל בקשר לשני דגמים,

הראשון 1800,

והשני 1600,

איזה מהם יותר מוצלח, כמה בערך צירכת הדלק של שני הרכבים, ואיזה אמין יותר,

תודה והמשך יום נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעתו של רנוספורט. מנוע ה-1.8 של מאזדה עדיף לדעתי, וזאת מסיבה אחת פשוטה - הביצועים טובים יותר וצריכת הדלק פחות-או-יותר זהה לזאת של ה-1.6.

בסך הכל שני המנועים לא גרועים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי לנטיס 1999 מנוע 1.6.

רכב אמין ועמיד מאד. איכות חומרים נהדרת. אנשים לא מאמינים איך הפלסטיקה ותא הנהג נראים לאחר כמעט 12 שנה - כאילו הרכב יצא מהמפעל.

צריכת דלק לא מדדתי מעולם...לא מטריד אותי, כי נסיעתי בעיקר בין-עירונית. אבל, חסכוני הוא לא. אם כי, צריכה דומה למרבית המשפחתיות היפניות בשנתונים ובממדים האלו. השמועות טוענות שסובארו נחשבות לשתניייניות מבין המתחרות.

נהוג לחשוב, שמנועי 1.8 חסכוניים במקצת, כי יש להם יותר כוח ומומנט, כף שבמקרים רבים תמצא עצמך לוחץ פחות על הגז.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי נוהג על לאנטיס 1600 וחבר נוהג על 1800 שניהם משנת 99.(ובלי שום קשר אחותי נוהגת על לאנטיס 1.8 מהדור הראשון ובן דודי נוהג על לאנטיס 1.6 2004)

אני מתייחס רק לדגמי 99:

ה-1.8 מרגיש הרבה יותר זריז יתרון המומנט מרגיש גדול יותר מאשר הנתונים על הנייר.המנוע גם יותר שקט וגם פחות מתאמץ

(בסביבות ה-3000 סל"ד במאה קמ"ש ב-1.6 לעומת בסביבות ה-2200 סל"ד ב-1.8 בשיוט במאה קמ"ש)

יש הרגשה ב-1.8 שהעברות ההילוכים יותר נעימות וחלקות-בניגוד למנוע הקטן שם מורגשת יותר פעולת הגיר שהיא מעט גסה ומוגזמת לטעמי.(מה ששופר משמעותית בדגמי 2002 ומעלה)

לגבי הדלק ההפרשים זניחים גם ה-1.6 של אחי היא לא שיא החיסכון.

ה-1.8 גם בסטנדרט יותר מאובזרת:4 כריות אוויר,סאן-רופ,ABS,חשמול מלא.

חד משמעית לך על ה-1.8 גם ההפרש במחיר הוא זניח.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שרוב דגמי ה-1.6 נמכרו ברמת גימור LX שכללה בשנים האלה כרית אויר אחת בלבד ורובן שירתו כרכבי ליסינג/השכרה.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שני מוסכניקים חברים שאיתם התייעצתי בקשר ללאנטיס 1.8, אמרו שהם מכירים בעיות מהגיר, ספציפית בנפח הזה,

לעומת ה-1.6 שדי חף מבעיות מולדות. לא חפרתי מעבר, גם כי אני סומך עליהם וגם כי היתה הזדמנות

ללאנטיס 1.6 עם נתונים מעולים (GLX, יד ראשונה מפנסיונרים עם ק"מ נמוך ומטופלת "לפי הספר")

קנינו והיא נותנת לנו בדיוק מה שרצינו - שקט תעשייתי.

אמינות כמעט מוחלטת, טיפולים ותחזוקה זולים ופשוטים. צריכת הדלק הממוצעת היא 1:11.

המנוע היה יכול להיות יותר חזק ופה ברור שיש יתרון ל-1.8.

מאוד מומלץ למי שמחפש רכב משפחתי סטנדרטי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1600 יותר מוצלח !

הקביעה שלך ללא כל ביסוס לא מקצועית!

ה-1800 מצויינת כי בתוספת הכל של 15 כ"ס על הבודי הקל של המאזדה זה מורגש מאוד. הרכב מאיץ מצויין, יש לו כח לעליות וצריכת הדלק כמעט זהה לזו של ה-1800 (לפני שקוטלים אותי: הכל תלוי איפה ואיך נוסעים!).

אין קשר לבעיית גיר דווקא ב-1800!!!! זה אותו גיר כמו ב-1600! מאיפה ההמצאה הזו??? בכל פרמטר פרט למנוע זה בדיוק אותו רכב אז זה בולשיט!!

ה-1800 מגיעה עם תוספות של גג נפתח, מראות ומגיני צד בצבע הרכב. והכי חשוב הדגם הזה לא היה בליסינג.

שמעון ידידי,

בעיניים עצומות לך על ה-1800 ולא תצטער!!!

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

למיטב זכרוני, ההבדל הוא 10 כ"ס. לא ש-15 יהפכו אותו למהיר פתאום.

לגבי ההערה השניה, אני נתתי גיבוי של בעלי מקצוע חפים מכל אינטרס.

יש לך משהו דומה כנגד או שזו הגנה רגשית על 1.8 שהיתה לך או להוריך?

עשיתי חיפוש קצרצר, סתם בשביל הספורט. רוב השירשורים שעוסקים בלאנטיס ובעיות גיר, מתייחסים ל-1.8.

אני בטח לא מקטלג את הדגם כבעייתי בצורה מיוחדת, אבל חייבים להיות ערים לעובדה שזה עניין לא נדיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...