Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרנד שירוקי 2011

yuvalkop
שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חדש פה ,

מקווה שיש פה חברה רציניים :)

אז ככה

אנחנו מתכוונים במקום מאזדה 6 2011 (אנחנו מאוד אוהבים מאזדה יש לנו את ה6 הישנה ) להביא גיפ גרנד שירוקי 2011 ..

הבעיה שאנחנו מודאגים מכמה דברים ..

אמינות

שירות במוסכים

ביטוח לנהג חדש

ורמת השוק חלפים ( לא כמו במאזדה ששומרת על רמת מחיר בשוק אחלה )

מישהו יכול להסיר ממני את הדאגות בנוגע לאמינות שירות ורמת השוק במכירה של יד 2 ?

ומה לגבי הדלק ? כי לא מוכרים את הדגם הנ"ל בדיזל ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצו לצריכה דלק הרבה יותר גבוהה משם המאזדה שלכם.

וב-2011 מגיע דגם חדש של הגנרד צ'ירוקי

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצו לצריכה דלק הרבה יותר גבוהה משם המאזדה שלכם.

וב-2011 מגיע דגם חדש של הגנרד צ'ירוקי

כן הבנתי שמגיע דגם חדש , אבל רק העיצוב השתנה אני חושב , לא ?

או שגם היכולות שלו וכו' משתנים ?

דרך אגב המאזה זוללת לא פחות דלק אני חושב.. אנחנו ממלאים מיכל שלם כל 400 ק"מ... :(

מה לגבי אמינות ואיכות השירות שלהם במוסכים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה.

כל רכב חדש לפחות בשלוש השנים הראשונות לחייו כמעט ולא מתקלקל.

טיפול בגרנד צ'ירוקי לא חייב להיעשות במוסכי היבואן, יש מוסכים מעולים אחרים שלוקחים בדיוק חצי ממחיר מוסכי היבואן עבור אותו טיפול(חלפים מקוריים). אם תייבא גרנד צ'ירוקי זהה לדגם המיובא לארץ (מדובר על מנוע+גיר+מיתלים רגילים ולא מתכווננים) לא תהיה לך בעיה של חלפים סטנדרטיים. לעומת זאת חבר שלי ייבא גרנד צ'ירוקי מארה"ב מנוע 5.4 ולא הצליח לימצוא פילטר שמן ופילטר סולר, הפך חצי מדינה בשביל פילטר, בנס בסוף הוא מצא פילטר תואם. הדגמים עם המנוע הקטן יותר לא בעייתים לחלפים ולא לטיפולים.

תצרוכת דלק, שכח מה שרושם היצרן בעלון לצרכן, בפועל הרכב צורך הרבה יותר דלק.

ביטוח - במקום השארות בדוק עם סוכן הביטוח שלך כמה עולה ביטוח נהג צעיר לרכב המדובר.

סחירות? סחירות נמוכה, כל אדם מעדיף לייבא בעצמו גרנד צ'ירוקי שגם ככה במחירי בדיחה והשוק נותר מוצף ברכבים שאין להם קונה, לפחות לא במחיר מחירון אלה עשרות אחוזים מתחתיו.

כמה הרכב הזה ימכר בעוד 3 שנים? אין לדעת מה יהיה מחיר הדלק, מחירי הרכבים המיובאים(שדופקים כביכול את השוק) ואמינות/תחזוקת הדגם החדש, אגב מתוכן לעלות מס הקנייה לרכב מזהם, ככה שאם תיקנה עכשיו אולי תרוויח 10-20 אלף ש"ח משמעותיים.

להסיר ממך דאגת במכירה ביד 2? את זה אף אחד לא יכול. אם תקנה את הרכב במחיר כדאי ומשתלם באמצעות סוכן יבוא משופשף, ותמכור אותו במחיר הגיוני עם גמישות קלה אתה תמכור את הרכב שלך. תוך כמה זמן?! אין תשובה לאף אחד לשאלה כזו, יכול להיות באותו יום ויכול לקחת כמה חודשים, אני דווקא לא אופטימי במיוחד.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מתכוונים לייבא אלא לקנות מהיבואן בארץ ..

יש גירסה הלארדו שעולה 234 אלף ... המחיר ירד חזק בגלל הדולר נמוך ...

במחיר הזה אפשר לקנות ביואיק לוצרן ככה שאפשר עוד להתלבט ..

בעיה זה דלק ..

טוב ,תודה על הפירוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והצ'רוקי 2011 הוא דגם חדש אי אפשר לצפות מראש מחלות "ילדות", מה שכן, מנסיון העבר נראה שהרכב יחסית אמין. אם האלטרנטיבה של היא הביואיק, אז אני לא רואה שום סיבה שהצ'רוקי יהיה פחות אמין.

אגב - ללארדו אין הילוך כח כך שהוא ג'יפון ולא ג'יפ !! שים לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר ..

אנחנו לא עושים טיולים בשטח , לא משהו מתוכנן ..

בקשר לדוג' הרכב נראה רק רכב פוזה לא כלכך רוצה לתפוס עיניים ..

בדגם של 2011 צירוקי מחליפים לו חלקים שונים או רק את העיצוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שמע, גרנד שירוקי אחלה רכב ,זללן דלק ,ירידת הערך שלו בשוק המכוניות המשומשות הוא גבוה יחסית ,חלפים לא זולים וכו", אם אתם לא מתכוונים לנסוע אם רכב בשטח לטיולים מתוכננים יותר או מתוכננים פחות,אז פשוט רד מגיפ באופן גורף.

יש הרבה רכבים משפחתיים טובים .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...