Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק אמיתית - ביואיק לה סייבר 2000-2005

vo364
שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ברצוני לשאול על צריכת דלק ריאלית של הרכב הנ"ל בנסיעה עירונית רגועה.

הרבה בעלי רכבים מייפים את הצריכה לפי מה שאני מבין כשכותבים 1-8 בעיר...

הייתי רוצה באמת לדעת על צריכה עירונית של הרכב הנ"ל בנסיעה רגועה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל נסיון,בעיר ברוגע בלי זינוקים חדים ליטר ל6 עד 7 קילומטר.

רגוע מאוד מחוץ לעיר ליטר ל9 עד 10 עם הכל פיקס.

כמובן שהרכבים החדשים של GM ופורד מ2010 חסכוניים הרבה יותר ורק לנהגים רגועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל נסיון,בעיר ברוגע בלי זינוקים חדים ליטר ל6 עד 7 קילומטר.

רגוע מאוד מחוץ לעיר ליטר ל9 עד 10 עם הכל פיקס.

כמובן שהרכבים החדשים של GM ופורד מ2010 חסכוניים הרבה יותר ורק לנהגים רגועים.

כנ"ל

לי יש את הרכב שנתיים, הלך לי מנוע עקב התחממות, נסעתי כחצי שנה עם מים בשמן והחלפתי רק מהפחד להיתקע.

והיו לי תקלות בחיישן חמצן שנבעו, לאחר שביזבזתי לא מעט כסף, מגומי שלא אטם מספיק, במכסה תא דלק.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל

לי יש את הרכב שנתיים, הלך לי מנוע עקב התחממות, נסעתי כחצי שנה עם מים בשמן והחלפתי רק מהפחד להיתקע.

והיו לי תקלות בחיישן חמצן שנבעו, לאחר שביזבזתי לא מעט כסף, מגומי שלא אטם מספיק, במכסה תא דלק.

ידידי

פרט בבקשה על הגומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי תופעה של הידלקות מנורת חיישן זיהום אוויר בלוח המחוונים.

הלכתי למוסך מרכזי ושם החליפו לי חיישן EGR שעזר למספר לא רב של קילומטרג', לאחר שתיקנו שוב, הבחנתי שאני מקבל כל הזמן, הערה במחשב הדרך, שמכסה הדלק לא סגור ושלאחרי זמן להערה הזו מצטרפת הנורה של הזיהום אוויר.

ואז החלפתי את המכסה תא דלק וזה פתר את הבעייה.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום במקרה דיברתי עם בעלים של לה סייבר 2004 והוא נשבע לי שהרכב בממוצע עושה לו 1-10...

נראה למישהו הגיוני הנתון הזה?

הוא טוען שנוסע חצי עירוני חצי בין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום במקרה דיברתי עם בעלים של לה סייבר 2004 ופסים תאוצה הוא נשבע לי שהרכב בממוצע עושה לו 1-10...

נראה למישהו הגיוני הנתון הזה?

הוא טוען שנוסע חצי עירוני חצי בין עירוני.

תגדיר "נשבע" :) האם זה מישהו שמודד בדיוק בדיוק?

1-10 נשמע לי קצת אופטימי מידי במיוחד שללה-סייבר יש מנוע 3800. הרכב שלי (אימפלה 3400 שזה דרך אגב מנוע יותר מודרני מה 3800 כמה שאני יודע) עושה בערך 1/6.5 (היה לי כבר 1/6 והיה לי גם 6.8 למשל) בעיר בנסיעה דיי רגועה (הרבה נסיעות קצרות, בלי הרבה פקקים אבל גם בלי יותר מידי מקומות לשיוט, כמעט הכל רמזורים כיכרות, האצות מהמקום...) ו 1/12-12.5 מחוץ לעיר על 110 קבוע עם מזגן. זה מכמה מדוייקות מאוד. בנסיעה עירונית לדעתי זה תלוי מאוד באופי הנסיעה, אם יש המון כבישים לשיוט יחסית מהיר, אז הרכב יצרוך פחות כי הרכבים האלו ברגע שהם תופסים תאוצה, הם שטים כמעט בלי גז ואז אני חושב שהצריכה היא מינימלית גם אם הרכב נוסע על 90 בתוך העיר. לעומת זאת אם אתה נוסע במקומות יחסית צפופים שהרכב כל שנייה מאיץ מהמקום, זה יהיה פחות חסכוני.

מה שאמרו למעלה 6-7 בעיר בנסיעה רגועה ו 9-10 בחוץ נשמע לי יותר הגיוני ואני חושב שגם תואם מה ששמעתי מאנשים לגבי אימפלה 3800 שזה אותו מנוע.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...