Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רנו קליאו III החדשה

kremb0
שימו לב! השרשור הזה בן 4926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעקבות התרחבות המשפחה אני ואשתי החלטנו כי אין מנוס מלקנות רכב קטן וחביב.

מזה מספר שבועות אני חופר כאן בפורום, בודק חברות ליסינג ומתעניין בהודעות הקיימות ביד 2.

נכון להיום עדיין לא מצאתי את הרכב האופטימאלי, זה לא כל כך פשוט כמו שחשבתי בהתחלה.

עד כה פסלנו את הסריון והגטס מכוון שהן קטנות מידי, את השברולט אופטרה שכן חיפוש זריז כאן בפורום מראה על חוות דעת לא כל כך חיובית, ואת ה- I20 מכוון שהיא יקרה מידי.

התקציב הוא בסביבות 50-60 אלף כאשר חלק מהסכום מגיע במימון מהבנק, הרכב ישמש את אשתי בעיקר לנסיעות לעבודה אך אין לפסול נסיעות סופי שבוע וכמובן נסיעות עם התינוקת.

חשוב לנו שהרכב יהיה אמין, בטיחותי, וחסכוני בדלק.

עד כה הייתי מכוון מטרה לחברות ליסינג, כאשר טווח המכוניות היה גאטס, סריון, אופטרה, ואקסנט. במידה ואני רוצה רכבים באיכות קצת יותר גובה לכוון הפוקוס, או מזדה אז או שאני יורד בשנתון מ-08 לכוון ה-07 או שאני מוסיף 10 אלף ₪ לכוון ה-70.

אחד הרכבים שממש קורץ לי הוא ה-רנו קליאו החדשה, הרכב נראה יחסית מרווח (בהשוואה לגטס וסריון), חסכוני בדלק (לפי מה שהבנתי...), הדגם עלה לכביש רק מ-07 ובנוסף יש אפשרות כי לקנות מפרטי ולא מליסינג.

אבל כאן מגיעות הבעיות והחששות!!! כאמור הרכב צרפתי..... בעיות הגיר והחשמל הן בעיות נפוצות מאוד ברכבים הצרפתיים (ואת זה למדתי מהפורום).

שוק – לרנו אין שוק בארץ (שזה דווקא יתרון מבחינתי כרוכש פוטנציאלי) מחירון קליאו שנת 08 הדגם המפואר הכולל ESP הוא 78 אלף, אבל מכוון שלרנו אין שוק והרי כולם יודעים שרכבי רנו נמכרים באזור ה- 60% - 70% ממחיר המחירון..... אז אם אני מצליח למצוא רכב פרטי כזה במחיר 55-60 אלף.... זה נראה לי מעולה.

נראה לי שחפרתי לכם מספיק, עכשיו הייתי שמח לשמוע את דעתכם כולל יתרונות וחסרונות לרכב שרב האנשים בארץ אוהבים כל כך לשנוא.

אופציות אחרות יתקבלו בברכה.

המון תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנחנו ניסינו למכור רכב כזה לפני מספר חודשים, אכן השוק חלש ולבסוף עשינו טרייד אין לחדשה בקרסו..

מבחינת בעיות הרכב היה חדש ובאחריות, ונכנס רק לטיפולים שוטפים במוסך.

הקליאו הנוכחית היא הרביעית במספר, ואני יכול להגיד שהיא הטובה מכולן (כמו הקודמת זה אותו דגם רק עם מתיחת פנים).

לדעתי מרגישה הרבה יותר טוב מכל I20,סיריון ומאזדה 2, אבל בניגוד אליהן המחירון שלה מתרסק.

אבל אצלנו הרכב תמיד היה חדש ובאחריות, ככה שזה בעייתי להשוות - לי אישית היה ניסיון מר עם קליאו ספורט (ללא אחריות כמובן) ועם היבואן הקשה.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא רכבים כאלה גם יוצאי השכרה/ליסינג אבל אכן בכמויות קטנות יחסית.

הרכב משרת בצי ההשכרה של חברת אלבד ולפי הבנתי הרכבים מפגינים אמינות טובה במיוחד תחת השימוש המסיבי כרכבי השכרה.

אם הכיוון הוא סופר מיני מרווחת מדובר באחת האופציות הטובות ביותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תפסיק לחשוב על שנתון וגודל פיזי, ותתחילו לחשוב על דגם או שניים שאתם רוצים ובהם יתמקד החיפוש.

אם המשפחה חשובה - תבדק היטב את נושא הבטיחות.

אה, ואל תחשב שתקבל רכב שמור וטוב ב- 60-70% מהמחירון. כולם יודעים. וואלה. הם גם שילמו? כמה מהם נסעו כמה שנים ברכב צרפתי או איטלקי, שכל כך אוהבים להשמיץ? לדעתי ונסיוני הטוב - בלי שום סיבה !

ולמה דווקא מליסינג? התחזוקה שם לא משהו, השמירה על הרכב עוד פחות.

עוד שנה, פחות שנה זה לא החשוב: שים דגש על רכב שמור ומטופל - ותהנו !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותינו קליאו III כבר כמעט 3 שנים, נרכשה חדשה בליסינג תפעולי.

הרכב גמע כ50,000 ק"מ, ללא כל בעיות.

הפעם היחידה שהוחלף משהו היה מצבר לפני שבוע, ונורת דרך.

הקליאו חולקת את המנוע ותיבת ההילוכים עם המגאן כך שהביצועים וצריכת הדלק דיי דומים.

הרכב נוח בצורה בלתי רגילה, כסאות נוחים ומתלים 'מגהצים' בצורה מצויינת (יש לי רפרנס עם טויוטה קורולה של הוריי..)

ברשותינו 2 ילדים היושבים מאחור על כסא תינוק ובוסטר, יש המון מקום גם להם, גם לחצי טון הציוד שמתלווה אליהם (עגלה, תיקים וכיוב') וגם ליושבים מקדימה.

אשמח לענות על שאלות ספציפיות, כאן או בה.פ.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברה,

אני חייב לציין שכרגע הכוון (שלי) הוא - קליאו III שנת 07.

למרות, שאשתי מתעקשת שאני אבדוק את אלבר OUTLET לפני שאנחנו מגיעים להחלטה סופית.

בכל זאת משפחה חדשה.... והיא מעדיפה להוציא פחות מ 60-70 אלף ולהישאר באזור ה- 40-50 אלף.

אני אקפוץ לשם בימים הקרובים לראות מה האפשרויות. לפי פרסומות שראינו אפשר למצוא שם אימפרזה שנת 07 בסביבות 43 אלף... שזה לא רע בכלל..... ומאזדה 3 08 באזור ה - 54 אלף.....

אמשיך לעדכן בקרוב.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה למצוא שם רכבים גמורים למדי.

הרכבים הטובים בסניפים הרגילים (ויש שם מציאות בד"כ) מתומחרים הרבה יותר גבוה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישות הן רכב בטיחותי, נח, מרווח (יחסית לסופר מיני), חיסכוני,

משנתון מתקדם ובתקציה שציינת,

קליאו המדוברת היא אופציה ראויה ביותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אני מקבל תגובות לעניין ולא סתם תגובות כגון "עזוב... צרפתיות סתם ח** של אוטו" כפי שקיבלתי עד היום.

לדעתכם, ניתן למצוא קליאו שנת 07, פרטית ,יד 1, בסביבות 50 אלף ק"מ, דגם מפואר (כשהמחירון שלה הוא בסביבות 67K ש"ח.....) במחיר מכירה (בפועל) של 50K ש"ח (שהם 75%).....?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
סוף סוף אני מקבל תגובות לעניין ולא סתם תגובות כגון "עזוב... צרפתיות סתם ח** של אוטו" כפי שקיבלתי עד היום.

לדעתכם, ניתן למצוא קליאו שנת 07, פרטית ,יד 1, בסביבות 50 אלף ק"מ, דגם מפואר (כשהמחירון שלה הוא בסביבות 67K ש"ח.....) במחיר מכירה (בפועל) של 50K ש"ח (שהם 75%).....?

לא מאמין - כי המוכר יכול לעשות טרייד אין במחיר מחירון, אז למה לו להפסיד 17K כשגם ככה המחירון שוחט אותו (הקליאו בין היקרות בקטגוריה, במיוחד אם מאבזרים אותה כמו יפנית)

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...