Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו מפתיעים בעלות טיימינג מגאן II

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 4930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לזוגתי מגאן II שלוש דלתות 1.6 אוטומטי מודל 2004 - בין השאר לפי המלצות חברי הפורום. עד כה מרוצה מאוד.

הרכב שמור מאוד , עבר 81,000 ק"מ .הסטוריית טיפולים מלאה במוסך קרסו חיים לוי ירושלים. עבר טיפול אחרון ב - 70,000

ק"מ לפני שנה.

לאחר חיפושים בפורום והמלצות פניתי לביצוע טיפול "קטן" - שמן מנוע ופילטר שמן למוסך "אמיר & חזי" בת"א. הייתי מאוד מרוצה -

מקצועיים ונחמדים.

היות והרכב עבר טיימינג לפני 4 שנים בקילומטראז' 45,000 בררתי איתם עלות ביצוע טיימינג לרכב.

הצעת המחיר שלהם הייתה - 3000 ש"ח עם חלקים מקוריים רנו או 2600 ש"ח עם חלפים תחליפיים איכותיים. (לא כולל משאבת

מים) .

היות ומדובר במוסך מומלץ ומאוד מקצועי אך שאינו מורשה יבואן , הלכתי לבקש הצעת מחיר ממוסך היבואן בו טופל עד עתה.

ציפיתי , גם לאור שמועות על מחירי קרסו , למחיר גבוה במידה ניכרת .

מאוד הופתעתי מההצעה (בכתב) :

עבודה - 2.5 שעות : 592.50 ש"ח .

חלקים - סט רצועה + מותחנים לטיימינג : 669.52 ש"ח

סט רצועה + מותח למנוע : 512.73 ש"ח.

סה"כ כולל מע"מ : 2,059 ש"ח.

האם הגיעו ימי אחרית הימים , או אולי יש פה איזה "קאץ'" ?

DSC01893x.jpg

DSC01894x.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קאצ', אלו המחירים.

רק תבדוק מה עלות משאבת מים (יכול להגיע ל 600 שח + מעמ) ומה הסבירות להחלפה שלה.

גם בצרפתיות דומות עם מנועי 1600 בנזין המחירים לא רחוקים כ"כ (כדוגמת C4, קסארה, 307, 206); סט טיימינג הכולל רצועה מקורית, מותחן וגלגלת מקוריים עולה בסביבות 680~ שח + מעמ, עבודה זה בין 1.6 ל 2.6 שעות (מחיר שעת עבודה: כ 200 שח לערך). רצועת מנוע זה סיפור של 100-200 שח והמותחן (שלא בהכרח דורש החלפה) סדר גודל של 360 שח.

זו הוצאה לא נוראית בכלל כל 4-5 שנים שמבטיחה שקט נפשי לאורך זמן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של 2000 ש"ח לטיימינג הוא סביר בהחלט ברכבים הללו.

אני אישית, ממליץ לך להחליף גם את משאבת המים אם היא לא הוחלפה מעולם/לאחרונה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בזמנו קיבלתי הצעת מחיר מ"אמיר וחזי" לטיימינג בקנגו DCI זהה למוסך מורשה קרסו - 2400 ש"ח.

האמת, כאשר משתמשים בחלפים מקוריים , אין כאן יותר מדי משחקים עם המחירים - רק מחירי העבודה (והיא לא זולה גם במוסך רגיל).

מוסך רגיל קונה חלפים מקוריים אצל היבואן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , אתה צודק . אבל כמו שציינתי בהודעתי המקורית במוסך לא מורשה , הגם שהינו איכותי ומומלץ , הציעו 3000 לטיימינג

עם חלקים מקוריים או 2600 לחלקים איכותיים חלופיים. מה שמוזר - במוסך קרסו מוסמך חייים לוי בירושלים העלות זולה משמעותית - 2059 ש"ח - עם חלקי רנו מקוריים כמובן. כנראה שאבצע דרכם.

משמח להיווכח שקרסו מתמחרים את הטיפול בעלות סבירה ואף זולה ממוסך שאינו מורשה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר: לפני כשנה ורכב מוסכים מורשים (או מרוששים) של קרסו רצו 3-3.3 להחלפת טיימיניג + משאבה.

כפי שראינו פה בכמה שרשורים לגבי עלות טיפולים - אצלם הכל רק עולה ובצורה חדה, בלי קשר לשערי מטבע. רק מחיר בורג או אום בשנקל ירד...

אני נעזרתי ומודה לחבר הפורום שאצלו עשיתי את הטיפול, עם קיט מקטרי, במחיר נמוך משמעותית.

חפש שירשורים על הנושא.

אודה לך אם לאחר הטיפול תעדכן במחיר הסופי שהיה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הפתעות בחיים :-)

אני חושב שזה חלק ממהלך שעושים בקרסו על מנת להשאיר לקוחות אצלם ברשת המוסכים.

אגב - שים לב לקמפיין של רשת המוסכים המורשים של רנו שעלה כאן באתר. אם תרשם תוכל לקבל הטבה, מה שעשוי להוזיל עוד יותר את עלות הטיפול שלך. שווה לבדוק.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הפתעות בחיים :-)

אני חושב שזה חלק ממהלך שעושים בקרסו על מנת להשאיר לקוחות אצלם ברשת המוסכים.

אגב - שים לב לקמפיין של רשת המוסכים המורשים של רנו שעלה כאן באתר. אם תרשם תוכל לקבל הטבה, מה שעשוי להוזיל עוד יותר את עלות הטיפול שלך. שווה לבדוק.

בהצלחה

עמית - יש לך רנו? היית במוסך שלהם בשנה האחרונה?

אני שמח לתגובות של שרות רנו באתר, יפה שהם מודעים לצורך לשהם לשנות גישה - אבל זה לא נעשה ביום אחד וקצת קשה לי, אישית, להאמין שיש כוונה מעשית כזו ולא רק רצון לשפר יחסי ציבור בצורה וירטואלית.

ראה את המודעה אליה מפנה הקישור שלך: מתנה .. יופי! אבל מהי? מה כתוב שם מעבר למודעת פרסום שבלונית?

מוטב להם לטפל מיידית בתמחיר חלקים מוגזם, בשיפור יכולת מקצועית, במדיניות שקיפות, ולא לגרום למרירות להתפרץ.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב בודד שלום.

שמי אריה לייב ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס.

קרסו מוטורס עוברת שינוי מהותי בתחומים רבים ובכללם שירות הלקוחות , הכולל בהחלט את הצורך להיות קשובים ושקופים ללקוח , להבין את צרכיו ולתת מענה הולם עבורם.נדמה לי שהנוכחות הזאת בפורומים והמענה גם לשאלות כלליות וגם לנושאים טכניים , שרותים שאינם שכיחים בקרב יבואנים אחרים הם עוד הוכחה לעניין זה וזה אינו בא מיחסי ציבור אלא ממקום כן ואמיתי שמטרתו לתת שירות מצויין ללקוח ולרכבו. גם בעניין החלפים ומחיריהם , מפותח האשכול ומהמחירים שנקב תוכל להתרשם שאין מדובר בשיפור על רקע "רצון לשפר יחסי ציבור בצורה וירטואלית" כפי שציינת.

לא בטוח שאנחנו מצליחים כל יום ובכל הזמן אבל קיים מאמץ מתמיד בכיוון הזה של הרבה מאד אנשים טובים ומכוונות מלאה של הנהלת החברה ואנחנו בהחלט רואים פירות לעמלנו ברמת שביעות הרצון. וגם אם , כפי שאתה כותב , אתה מתקשה להאמין , אני מקווה שבטרם יעבור זמן רב גם אתה תשתכנע.

המון תודה ולהשתמע.

אריה לייב

קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המוסך שאמר לך 3000 זה כולל את הטיפול עצמו של החלפת שמנים ופילטרים ופלאגים וכל מה שצריך בטיפול שלך.

לי עלה במוסך רנו מורשה טיפול 120K כולל עבודה ומעמ 4500 שקלים. וזה ללא משאבת מיים.אבל זה כולל 4 מעצורים חדשים שהם עולים כ1000-1500 . לכן הטיפול של שמנים וכל הנ"ל עולים כ1000 שקלים וכ2500 שקלים הטיימינג.

תבדוק שוב , אבל אני מציע כל עוד הרכב לא בן יותר מ10 שנים לטפל רק במוסך מורשה של רנו.

כי אתה חוסך 500-700 שקל אבל אבל דופק את המנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברים,

קודם כל אני מצטער רק היום קיבלתי מייל על השרשור הזה ולכן לא הגבתי עד עכשיו.טוב אז בדקתי את העיניין והלקוח שביקר אצלי צודק לחלוטין.מחיר סט התיזמון המקורי ירד במחיר ומחירו כרגע אפילו זול מהחליפי.אני בעצמי הייתי בשוק.אבל אני יכול להבטיח שברגע שהלקוח היה ניכנס לביצוע התיקון הנ"ל,לא הייתי גובה את המחיר שהלקוח קיבל בהצעה שביקר אצלי במוסך....

עכשיו משהו "ללקוח" כאחד שקיבל יחס כלכך חברי במוסך לא עלה בראשך לתקשר איתי ולברר את הנושא הזה לא על גבי הפורום.

חזי

מוסך אמיר&חזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...