Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם מחליפים רנו קליאו שנת 2000 ביונדאי גטס 2008 ?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב נפלא,

יש לי הזדמנות לרכוש יונדאי גטס שנת 2008 במצב מצויין עם קילומטרז' נמוך.

את הרכב הספציפי הזה אני מכיר מיום עליה לכביש.

דגם GLF הפשוט.

יש כרגע רנו קליאו שנת 2000, דגם RXT.

השימוש ברכב - נסיעה מ A ל B, נהג + נוסע בלבד, כ 5000 קילומטר בשנה.

שתי המכוניות אטומטיות.

את הקליאו אפשר למכור בערך ב 10000.

הגסט עולה בערך 53000 (יש אפשרות למימון)

האם הייתם עושים את ההחלפה ?

נ.ב.

מבקש לא להזכיר את עיניין צריכת הדלק בגטס, זה לא מעניין אותי לאור הקילומטרז' השנתי ושתי המכוניות צורכות בערך אותו דבר.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע מה איתך, אני לא הייתי קונה רק בגלל שיש לי סופר-מיני מודל 95 עם 2 כ"א, די מוזר לעבור למודל 2008 עם כ"א אחת.. חוץ מהבטיחות מהחסרונות שראיתי ברכב של הורים (מודל 2007) - כבר אחרי שנה התחילו רעשים מכל מיני כיוונים ברכב. מה שכן, במהלך 3 שנים שהיה אצלהם בליסינג לא התקלקל שום דבר באוטו. כמו כן די זריז.

לדעתי החסרונות העיקריים שלו זה, כמו שאמרתי, בטיחות ואיכות הרכבה/חומרים (אם הדלק לא חשוב). חוץ מזה הוא בסדר גמור עבור A ל-B.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנסועה נמוכה, אין שום סיבה לשלם עוד 40 אלף שקלים בשביל לקבל רכב פחות איכותי, פחות בטוח ופחות נעים לנסיעה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה...

זה להוסיף 40,000 על GETZ!

רכב שיש אלפים כמוהו

אם אתה ממש רוצה גטס GLF (שיש לה כרית אוויר אחת ואין ABS)

ואתה ממש משתמש בה מעט - תיקח מליסינג באיזה 30,000שח

גם ככה אתה לא תמכור את הרכב אח"כ לא 2008 ולא 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה גטס, ולא מתכוון לקנות מליסינג ב30000.

לא מתכוון גם לקנות גסט אחרת כלשהיא.

פשוט יש כאן רכב ספציפי אחד, שמוכר לי מיום עליה לכביש. אני יודע בדיוק איזה יחס הוא קיבל.

זה שיש אלפים כמוהו - לא הבנתי את כוונת המשורר.

גם מאזדה 3 מכרה אלפים וגם סובארו לאונה מכרה מאות אלפים. נו אז? כתבתי שאני מחפש משהוא יחודי ביבוא אישי שקיימות ממנו 3 יחידות בארץ ?

לגבי מה יהיה במכירה - גם כן לא מעניין אותי, אני לא קונה בשביל למכור ברווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על רכב שמור במיוחד, הייתי לוקח ללא היסוס.

יש לך הזדמנות לעבור לרכב אמין למדי, שמור ומטופל - שיכול לשמש אותך במשך 5-6 שנים בכיף.

תעשה כמובן סיבוב בגטס כדי לדעת אם היא הרכב בשבילך ל-5 השנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתון הנסועה הוא אכן 5K קילומטר בשנה אז הדלק כאן הוא בכלל לא שיקול כמו שציינת כבר ולכן אין משמעות אם קנית גטס או יאריס מבחינת הדלק - זה זניח.

הקליאו היא שנת 2000 זה אומר שיש לך קרוב ל10 שנים לפני שהיא נהיית בת 20 וצריך שני טסטים ואז זה כאבי ראש.

יש לך גם עוד 3 עד 4 שנים לפני שאתה צריך ללכת למוסך לקחת אישור בלמים לפני כל טסט.

לרכב כבר אין ערך אז אין לך כאן מה להפסיד בלשמור עליו עוד כמה שנים אם הוא אמין יחסית ולא עושה לך הרבה צרות - בשביל 5K בשנה כמה צרות כבר אתה מצפה בכלל שיהיו לך? מעט מאוד (אם בכלל) אם הרכב מטופל היטב.

----

להוסיף עוד 40K בשביל רכב שיאבד אותם תוך 4 שנים בזמן שאתה עוד יכול לסחוב עם הרכב הנוכחי שלך עוד 3 עד 4 שנים כנראה די בקשט - זה פשוט טמטום.

בנוסף לכך העובדה שהרכב הנוכחי שלך כנראה טוב יותר מהגטס למעט העובדה שהמוסכים של יונדאי והשירות שלהם טוב בהרבה משל רנו.

----

לסיכום - אם הקליאו במצב טוב - אתה משכיב כאן הרבה מאוד כסף לישון.

אם הקליאו במצב לא טוב - יתכן וזה שדרוג ראוי אבל תיקח בחשבון שאתה נפרד מהכסף הזה לשלום ומאוד מאוד מהר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בלאי של זמן, לרכב של 5000K בשנה.

כשהוא יתחיל, הוא יתבאס שלא השתדרג. יש זמן לעשות אקזיט לכל רכב, ו-10 שנים זה בהחלט זמן ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר

אני עם טויוטה קורולה שנת 97 כבר 7 שנים ואני לא מתכוון לשדרג אותו בשלוש שנים הקרובות. (הנסועה שלי היא 20000 בשנה או קצת יותר אבל יש שני רכבים וכרגע הטויוטה נוסעת מעט מאוד - זה כבר ככה 4 שנים, הבלאי פשוט אפסי לעומת שדרוג רכב).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם אתה בלב שלם מעוניין ברכב, בצע את העסקה.

לפני שאתה מתקדם, תחשוב שלמרות שאתה לא מעוניין ב-GETZ באופן כללי, במקרה ו"תפסיד" הפעם, תמיד תהייה עוד אחת.

כפי שידוע לך, דגם זה מאוד פופולרי ולכן מציאות תמיד יהיו.

במידה והיה מדובר בי, כ"א אחת ממש לא מפריעה לי, כיוון שרוב הזמן אני נוהג לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שאני תמיד שואל את עצמי לפני רכישה של רכב היא האם אני רואה את עצמי עם הרכב הזה עוד כמה שנים, האם אני רוצה להראות ברכב הזה...

לגבי היונדאי גטס - אני דווקא מאוד מחבב את הרכב למרות היותו זול, למרות היותו זללן בצורה שערורייתית לסופר מיני

הרכב זריז, הישיבה בו היא כן ישיבה נוחה וגבוהה ובעיניי הוא אפילו יפה (כן, אני צריך כנראה משקפיים ולהוריד לעצמי בו זמנית כאפה בעורף ובמצח)

אבל! - כשחשבתי פעם לשדרג את הטויוטה הפרטית שלי לגטס חדשה בהרבה, ישבתי בתוך גטס כזו ונהגתי וגיליתי שיש בה משהו שהוא מבחינתי פשוט בלתי נסבל!

וזה הדיפון של הדלת השמאלית - אי אפשר לפסק ברכב הזה את הרגליים!!! ואני גבר - הילדודס צריכים אוורור לכל הרוחות.

הדיפון השמאלי קרוב מידי למושב והוא ישר ובולט מאוד ולכן אחרי כמה דקות אני מתחיל פשוט להתעצבן כשאני נוהג ברכב הזה - יצאתי מהרכב ואמרתי תודה אבל לא תודה.

לאשה אולי כן, לי בטוח שלא.

תבדוק את זה - אם זה לא נוח לך באותה המידה - תחשוב שאתה תיתקע עם הרכב הזה לכמה שנים טובות והוא גם יאבד את כל הערך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסימן הטוב ביותר מה היית צריך לעשות. בעצם לא לעשות.

כמאמר הפסוק כל עכבה לטובה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהיכרות שלי עם אדון בוקי הרכב היה מספק אותו בהחלט.

היתרון היחיד שיש לגטס זה עלות טיפולים מגוחכת לחלוטין.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...