Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקשר לקניית סוזוקי באלנו (כותרת ערוכה)

orr522
שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות רכב בתקציב שבין 20-25 אלף עכשיו אני בכוון של סוזוקי בלנו!!

מה אתם אומרים על האוטו??

יש הצעות אחרות אולי?.. אני מחפש רכב מעל שנת 2000..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זהו שאת האוטו אני קונה ביחד עם אבא שלי והוא החליט שהוא רוצה משהו אמין וטוב!!

אן לי בעיה עם הצורה של האוטו הוא אפילו די נחמד השאלה איך האוטו בכללי ?

ואם יש עוד מכוניות בסכום הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחד הכוונה ששניכם תנהגו בו?

שוב - תגדיר את הצרכים שלכם.

אפשר להסתדר עם מכונית קטנה, אם אתם לא נוסעים עם עגלות תינוק וציוד להעמסה בכל פעם.

אני מכיר בחור שמסתדר עם פיאט פונטו 96, מעמיס עליה ציוד לאירועים וגם נוסע עם משפחה של שני ילדים כולל אחד קטן מאוד.

יש אנשים שלא מוכנים לזה, יש אנשים שכן. עניין של טעם.

מה התקציב שלך?

ברמת העיקרון, סוזוקי באלנו היא אחת המכוניות הגרועות ביותר שאפשר לקנות מבחינת התמורה שנותן האוטו - אולי יוכלו להמליץ לך על משהו קצת יותר נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל (בלשון עבר) לעבור התעללות.

הרכבים האלה כבר לא משווקים כמעט 10 שנים. החדשה ביותר שאפשר לקנות היא כמדומני משנת 2001, אולי אפילו 2000.

מבטיח לך שהרכבים האלה כ"כ מוזנחים (בד"כ), שלא תאמין כמה הוצאות יש לך על רכב שלא נותן לך כלום - לא נוחות, לא בטיחות, לא יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם לא כזה אמין. .

אתה כותב את זה בתור בעלים של בלאנו או מתוך צ'יטוט באינטרנט ?

תמורה הכי גרועה ? וואלה ?

אשמח לפירוט, כי כתבת פה המון שטויות.

אגב, את האחרונה מכרנו לפני טיפל'ה מעל שנה- היתה במצב מכאני\חיצוני\חשמלי מעולה (וזה לא שאבא שלי פדנט).

לפותח השרשור,

לאחר 2 מכוניות שעברו במשפחתי (במצטבר כ-10 שנים עם באלנו), זה מה שאני יכול לכתוב על הרכב:

1.אמינות- די דומה לסובארו DL של פעם, רכב מאוד אמין, אצלנו 2 הרכבים ראו מוסך רק בטיפולים תקופתיים.

הרכב מעולם לא נתקע,לא בעיות חשמל ולא מכניקה.

2.נוחות- סבירה, לא פחות ולא יותר, מושב אחורי די צפוף, הרכב לא רך במיוחד אבל אם מכניסים דברים לפרופורציות- הנוחות סבירה בהחלט.

3.איכות חומרים והרכבה- איכות הרכבה וחומרים נחותים מהמתחרים שלו,למרות שאל תטעה- גם לאחר 10 שנים על הכביש כל הפלסטיקים נותרו במקומם ובצורתם המקורית, פשוט יש פה ושם קירקושי פלסטיק.

4.צריכת דלק- יש טובות ממנה, "הודות" לתיבת הילוכים די פשוטה ומיושנת (על יתרונותיה אעמוד מיד).

5.ביצועים- הרכב מרגיש די זריז, בוודאות זריז יותר מהיפניות\קוריאניות מאותם שנתונים, וזה דווקא כן הודות לשילוב מוצלח בין מנוע לא רע כשלעצמו ותיבת הילוכים שבפשוטתה-גאוניותה- לחיצה בריאה על דוושת הגז בעת נסיעה תניב קיק דאון מיידי של הילוך או 2 הילוכים (בניגוד להשהייה המוכרת מהתיבות ה"חכמות").

האוטו עם ביצועים לא רעים ביחס לסגמנט.

6.הנאה מנהיגה- לא לזה ייעדו את הבאלנו, זה לא רכב מהנה לנהיגה, זה רכב לנסוע איתו מ-א' ל-ב', זה הכל.

כן, איכות הנסיעה אצל חלק מהמתחרות (מאזדה והונדה) טובה יותר.

7.איבזור- יש כל מה שצריך (חלונות חשמל ומראות חשמל,נעילה מרכזית וכו').

8.בטיחות- אין ESP באף דגם, 2 כריות אויר ו-ABS בדגם "סופר באלנו".

בבטיחות היא נופלת מחלק מהמתחרות שלה למרות שבאותם שנתונים לחלק ניכר מהרכבים לא היה ESP וחלקם היו גם רק עם 2 כריות אויר (אלא אם עולים לדגמי הפרמיום).

9.תמחור- נמוך מזה של המתחרות.

שורה תחתונה:

כחבילה זו חבילה לא רעה, יש לה יתרונות וחסרונות, כמו לכל רכב אחר.

אם תגיד לי שיש לך תקציב גבוה יותר אמליץ לך ללכת על מאזדה או הונדה, בתקציב הנתון- כנראה שלא תמצא בשנתונים האלה מכונית טובה יותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיפור הנמלים הזוי לחלוטין ויכול היה להתרחש בכל מכונית שהיא, במקרה זה הבאלנו היא קורבן אקראי.

2. ניסיוני האישי עם באלנו (שרת את אבא שלי ובהמשך אותי ותא אשתי כ-11 שנה) הוא שמדובר ברכב אמין ביותר, למעט צורך להחליף סטרטר כפעם בשנתיים בשנותיו האחרונות.

3. לגבי מבחן ה-EuroNCAP - אמנם המכונית קיבלה דירוג נמוך (1.5 כוכבים) אולם הדגם שנבחן היה חסר אבזרי בטיחות לחלוטין (אפילו לא כרית אויר בודדת) בעוד שהדגם שנמכר בארץ מאובזר יותר (2 כריות אויר, ABS), כך שסביר שאילו דגם זה היה נבדק היתה מתקבלת תוצאה יותר טובה, אבל אם אתה מעוניין - כדאי לקרוא את ההערות בתחתית סיכום הבדיקה. כמוכן - אין לשכוח שמדובר בדגם שיצא לשוק ב-1995 ונבנה לפי הסטנדרטים של אותן שנים, אל תנסה להשוותו למכוניות הרבה יותר חדשיות.

4. מעבר לכך - אני מסכים עם עידן, במיוחד לגבי הזריזות - השילוב של המנוע ותיבת ההילוכים אפשר תגובה מהירה - גם תאוצה טובה וגם ניצול כוח יעיל, לא היו לי שום תלונות בעניין "הנאה מנהיגה" (בשבילי נהיגה היא עבודה עד סבל, לעולם לא הנאה) ואפילו לגבי הנוחות.

5. אם מחפשים רכב נוסף עם ציון בטיחות יותר גבוה אפשר לבדוק את הקורולה שגם היא רכב אמין מאוד, קיבלה 3 כוכבי EoroNCAP (אם כי בדגם שלא שווק בארץ) ומחירה יאלץ אותך לסגת 2-3 שנתונים לאחור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל (בלשון עבר) לעבור התעללות.

הרכבים האלה כבר לא משווקים כמעט 10 שנים. החדשה ביותר שאפשר לקנות היא כמדומני משנת 2001, אולי אפילו 2000.

מבטיח לך שהרכבים האלה כ"כ מוזנחים (בד"כ), שלא תאמין כמה הוצאות יש לך על רכב שלא נותן לך כלום - לא נוחות, לא בטיחות, לא יופי.

בשביל זה לא קונים כל סוזוקי בלנו כי הוא נחשב אמין אלא בודקים שהרכב לא עבר יותר מדי התעללות - בכל זאת, יש הבדל בין להחזיק רכב, להתעלל ולנסוע בו, לבין לקנות אחד כזה, כאשר השאיפה היא להשיג אותו במצב מיטבי ואז להנות מהאמינות שלו. זה נכון לגבי כל רכב, אבל לבלנו יש באמת אמינות בולטת. נוחות מיוחדת או יופי אולי אין לו אבל זה כבר עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אחת כזו כרכב תחליפי ממוסך בזמן שהרכב שלי היה מושבת בזמן פחחות.

מה אגיד ומה אומר...רכב מחריד. את הירידה מפרויד בחיפה עשיתי עם זיעה קרה, 0 יציבות.

נוחות בקאנטים. לא יודע למה אנשים פה רגילים, לי הגב נשבר אחרי כל נסיעה וסבלתי מאוד.

אין מה להשוות לליאונה של פעם - הייתה לי ליאונה 6 שנים והמושב שלה היה די נוח ונסעתי איתו נסיעות ארוכות לא פעם ולא פעמיים ואף פעם לא סבלתי כמו עם הבלאנו.

אולי בהשוואה לדייהו לאנוס היא לא נופלת מהמתחרים, בכל יתר הסעיפים היא נופלת ועוד איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב את זה בתור בעלים של בלאנו או מתוך צ'יטוט באינטרנט ?

תמורה הכי גרועה ? וואלה ?

אשמח לפירוט, כי כתבת פה המון שטויות.

אגב, את האחרונה מכרנו לפני טיפל'ה מעל שנה- היתה במצב מכאני\חיצוני\חשמלי מעולה (וזה לא שאבא שלי פדנט).

לפותח השרשור,

לאחר 2 מכוניות שעברו במשפחתי (במצטבר כ-10 שנים עם באלנו), זה מה שאני יכול לכתוב על הרכב:

1.אמינות- די דומה לסובארו DL של פעם, רכב מאוד אמין, אצלנו 2 הרכבים ראו מוסך רק בטיפולים תקופתיים.

הרכב מעולם לא נתקע,לא בעיות חשמל ולא מכניקה.

2.נוחות- סבירה, לא פחות ולא יותר, מושב אחורי די צפוף, הרכב לא רך במיוחד אבל אם מכניסים דברים לפרופורציות- הנוחות סבירה בהחלט.

3.איכות חומרים והרכבה- איכות הרכבה וחומרים נחותים מהמתחרים שלו,למרות שאל תטעה- גם לאחר 10 שנים על הכביש כל הפלסטיקים נותרו במקומם ובצורתם המקורית, פשוט יש פה ושם קירקושי פלסטיק.

4.צריכת דלק- יש טובות ממנה, "הודות" לתיבת הילוכים די פשוטה ומיושנת (על יתרונותיה אעמוד מיד).

5.ביצועים- הרכב מרגיש די זריז, בוודאות זריז יותר מהיפניות\קוריאניות מאותם שנתונים, וזה דווקא כן הודות לשילוב מוצלח בין מנוע לא רע כשלעצמו ותיבת הילוכים שבפשוטתה-גאוניותה- לחיצה בריאה על דוושת הגז בעת נסיעה תניב קיק דאון מיידי של הילוך או 2 הילוכים (בניגוד להשהייה המוכרת מהתיבות ה"חכמות").

האוטו עם ביצועים לא רעים ביחס לסגמנט.

6.הנאה מנהיגה- לא לזה ייעדו את הבאלנו, זה לא רכב מהנה לנהיגה, זה רכב לנסוע איתו מ-א' ל-ב', זה הכל.

כן, איכות הנסיעה אצל חלק מהמתחרות (מאזדה והונדה) טובה יותר.

7.איבזור- יש כל מה שצריך (חלונות חשמל ומראות חשמל,נעילה מרכזית וכו').

8.בטיחות- אין ESP באף דגם, 2 כריות אויר ו-ABS בדגם "סופר באלנו".

בבטיחות היא נופלת מחלק מהמתחרות שלה למרות שבאותם שנתונים לחלק ניכר מהרכבים לא היה ESP וחלקם היו גם רק עם 2 כריות אויר (אלא אם עולים לדגמי הפרמיום).

9.תמחור- נמוך מזה של המתחרות.

שורה תחתונה:

כחבילה זו חבילה לא רעה, יש לה יתרונות וחסרונות, כמו לכל רכב אחר.

אם תגיד לי שיש לך תקציב גבוה יותר אמליץ לך ללכת על מאזדה או הונדה, בתקציב הנתון- כנראה שלא תמצא בשנתונים האלה מכונית טובה יותר.

התגובה הכי מקיפה והכי מבוססת פה :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, לא נראה לך שלא ממש מתאים להשוות רכב חילופי (=רכב זונה שכל אחד קורע) לרכב פרטי של בנאדם שטיפל ושמר את הרכב ?

אתה כותב כל כך הרבה שטויות, לפעמים לא בושה לשתוק ולתת לאנשים שבאמת מכירים את הרכב והתנסו בו לאורך זמן (כרכב פרטי, לא חילופי) לכתוב חוות דעת קצת יותר מושכלת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחד הכוונה ששניכם תנהגו בו?

שוב - תגדיר את הצרכים שלכם.

אפשר להסתדר עם מכונית קטנה, אם אתם לא נוסעים עם עגלות תינוק וציוד להעמסה בכל פעם.

אני מכיר בחור שמסתדר עם פיאט פונטו 96, מעמיס עליה ציוד לאירועים וגם נוסע עם משפחה של שני ילדים כולל אחד קטן מאוד.

יש אנשים שלא מוכנים לזה, יש אנשים שכן. עניין של טעם.

מה התקציב שלך?

ברמת העיקרון, סוזוקי באלנו היא אחת המכוניות הגרועות ביותר שאפשר לקנות מבחינת התמורה שנותן האוטו - אולי יוכלו להמליץ לך על משהו קצת יותר נורמלי.

אני קורא את מה שאתה כותב וזה נשמע לי כמו:

בלה בלה בלה , בלה בלה , בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה ...

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...