Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציתי המלצות בקשר לקניית אופל טיגרה

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת בעקרון אם האוטו שווה לקנייה, מבחינת תחזוקה בעתיד, דלק וכד'

עדיף מאנשים שבאמת מכירים את האוטו.

האוטו עצמו הוא מנוע 1400 אוטומטי, נסע קרוב ל100 אלף ק"מ, ללא תאונות רציניות (בלי פגיעות מנוע, שסי וכד'), למרות שזה אוטו ספורט לפי מה שהבנתי הבעלים הקודמים שלא לא היו צעירים במיוחד ולא התעללו ברכב, הוא יד 2.

כמה אתם גם חושבים שיצא לי הביטוח, אם הוא לשני אנשים רשומים בלבד, כאשר אחד מהם נהג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל,מכונית ספורט היא לא.הטיגרה היא גירסת הקופה של האופל קורסה הקודמת,מישתמשת במיכלליה ודומה מאד בביצועיה.הביצועים בדגם האוטומטי(90 כ"ס)לא רעים,וכך גם התנהגות הכביש(מבוססת על הקורסה שלאחר מתיחת הפנים,שהציעה שיפורי שילדה).תביא רק בחשבון שהמושב האחורי שלה די תיאורטי,והאחזקה לא זולה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה אותה בתור מכונית ספורטיבית,אלה סתם אוהב את העיצוב המיוחד שלה,מצויין.למה היתכוונתי באחזקה לא זולה?החלקים שלה יקרים יחסית,הרבה מוסכים שהם לא מורשיי U.M.I,לא תמיד מסכימים לטפל בה(תא מנוע צפוף עם גישה גרועה),מחירי טיפולים ותיקונים יקרים,אמינות לא מדהימה(מניסיון עם 2 קורסות בעלות מכללים זהים).אם האוטו במצב טוב,ונדלקת עליו,על הכיפק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיגרה קיבלה מקום אחרון מתוך 120 מכוניות בסקר שביעות רצון בריטי לפני כשנה. לידיעתך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון מעניין אותי לדעת אם נגיד אני קונה אוטו אחר באותו סדר גודל של מחיר כמו רובר 216 מודל 98, או רנו מגאן 98-97 אז האם אני צריך לצפות לתחזוקה או ביטוח זולים יותר בשיעור משמעותי או בערך אותו הדבר (עד כמה שאני יודע מבחינת דלק הטיגרה היא אפילו קצת פחות בזבזנית).

ועוד שאלה, האם עדיף לימבחינת מחיר התחזוקה והדלק טיגרה 1.6 ידנית או 1.4 אוטומטית, והאם הפרש המחירים משמעותי מספיק בשביל להחליט לקנות ידני לדוגמא (אני ממש מעדיף אוטומטי, ואי יכול להשיג את המכוניות באותו המחיר בערך).

אני חדש פה דרך אגב, ומראש רוצה להגיד תודה על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...