Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרטוט טכני של מוח גיר לנטרה 97

melech
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך את השירטוט כי פירקתי את המוח גיר כדי לנקות אותו (פרוק לגורמים) וקפצו לי כמה גולות, סטופרים, וקפיצים שאני לא יודעה לאן להחזיר אותם, בהרכבה אני מנחש לפי הסימנים שהחלקים האלא עשו על הפלטות, כמובן אם יהיה לי את השרטוט זה יהיה פשוט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רצוי שתציין גם את נפח המנוע?!

גיר של 1.6 ו-1.8 לא תואמים המה?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנטרה 97, דגם gls, מנוע 1600, כמובן אוטומט, לא יודע אם הדגם מנוע יעזור אבל ליתר ביטחון- דגם מנוע G4GR.

אני מאוד מודה למי שיכול או מנסה לעזור לי פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו דגם התיבה ? ניתן למצוא את הפרטים שציינתי על מדבקה המוצמדת לתיבה.

נראה לי שהדגם הינו A4AF3.

לידעתך לא כול ייצרני הרכב מפרסמים מידע המתייחס לשיפוץ הכולל פירוק והרכבה של כול החלקים המותקנים במוח של התיבה.

נסה לחפש מידע באתר של חברת ATSG המתמחה בהדרכה והוצאת ספרות לשיפוץ תיבות אוטומטיות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את דגם הגיר, זה הכן A4AF3 כפי שמרק ציין ,

והשירטוט של דניאל מאוד עזר לי, תודה רבה לכם אתם תותחים.

כל החג חיפשתי את השירטוט ולא מצאתי בשום מקום, התייאשתי, ולכן הרכבתי כבר היום את המוח בחזרה בלי שרטוט, (רק עכשיו ראיתי את השרטוט של דניאל) לפי הניחושים שלי הרכבתי בדיוק כמו בשירטוט רק את הפלטה שבשרטוט N-D plate לא הרכבתי בכלל כי לא ידעתי איפה לסים אותה.

מה שגם אין את השסתומים בשירטוט ואני לא בטוח שהרכבתי אותם כמו שצריך, אז דניאל אם יש לך עוד שירטוטים שכוללים את השסתומים זה יעזור לי מאוד, בכול מיקרה אני יפרק את המוח שוב פעם כדי להרכיב את הפלטה שלא הרכבתי.

תודה מראש

נ.ב. אתם באמת תותחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...