Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום, נעים מאוד, אנחנו חושבים לקנות פורד מונדאו סטיישן שנת 08

מורלב
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו כרגע זוג עם שני ילדים = שני כסאות בטיחות.

חשוב לנו שהרכב יהיה מרווח, יציב, אמין.

פעם ב 3 שבועות אנחנו נוסעים לצפון (נסיעה של 2.5 שעות)

הבנתי שרכב הנ"ל קצת זללן.

אשמח לקרוא המלצות/ דיס המלצות על הרכב הזה.

ובכלל אם יש רעיונות אחרים.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא מכונית, זו אוניה. מדובר ברכב באורך כ-4.85 מ' ורוחב כ-1.85 מ'. נהגתי על כזה בגרמניה לפני שנה, תענוג בנסיעה באוטובאהן, אבל נראה לי גדול מדי כדי לשמש כרכב למשפחה של 4 לנהיגה בעיר. מתוך נסיון בתנאי גרמניה המרווחים יהיה לך קשה להסתדר אתה בתוך העיר, בודאי בהשואה לתנאי הארץ הצפופים, ותמרוני חניה בחניון צפוף הם סיוט.

לדעתי, אתה לא לוקח ציוד קמפינג, תוכל להסתפק גם במשפחתומטית 1600 סטדרטית או בגרסת סטיישן (לא 5 דלתות קצרה), ולפי מחירון יד 2 בכסף שתשקיע במונדיאו בת 3 תוכל לקנות מכונית "סטנדרטית" חדשה.

נסיוני כאשר היו לי 3 ילדים קטנים היה שירדתי לאילת כולל כל הציוד ועגלת תינוק באקסנט, ואת המונדיאו שכרתי בשנה שעברה כיון שכעת הילדים שלי הם בתקן מבוגרים ונזקקתי למקום למזוודות עם ציוד לשבועיים ללא כביסה (השנה נסעתי בתנאים דומים וקיבלתי פיג'ו 5008 שהיא יותר קצרה, תא המטעם היה קצת יותר צפוף אבל הסתדרתי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן משובחת (אם כי אכן מכונית ג ד ו ל ה).

נוחות מצויינת, מרחב, איכות חומרים.

כך בחשבון צריכת דלק של כ-8 ק"מ/ל' בנהיגה משולבת. אם תמצא דיזל כזאת פרטית, אז תקבל גם חסכון בדלק (צריכה של כ-11 ק"מ/ל בערך פער של כ-40% לעומת הבנזין)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון עובדתי-אורך 4.83, רוחב 1.88

לפי הגדרת הצרכים שלך-עדיף סטיישן משפחתית חדשה באותו תקציב ואולי ישאר עודף

פוקוס סטיישן מנוע 2000

יונדאי I30 SW מנוע 2000

תתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדיאו סטיישן היא מכונית מצוינת שחסרונה העיקרי הוא בצריכת דלק גבוהה. היא מאוד מרווחת, מאוד יציבה ונעימה לנסיעה, מאובזרת ובטוחה מאוד. אמינות - לא שמעתי על בעיות מיוחדות.

היא לא גדולה משמעותית מכל מאזדה 6/סובארו B4/ הונדה אקורד, כך שאין צורך להתרגש.

אני מניח שאפשר לקנות אותה במחיר נמוך מהמחירון - אם היא במצב טוב, לכו על זה (בתנאי שאתם מודעים לצריכת הדלק).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא גדולה משמעותית מכל מאזדה 6/סובארו B4/ הונדה אקורד, כך שאין צורך להתרגש.

רוני

אתה טועה - המונדיאו ארוכה בכ-10 ס"מ מהלגאסי ומה-6 ובס"מ בודדים מהאקורד, וכן רחבה מכולם.

אני מסכים לחלוטין שמדובר ברכב מפנק ביותר, אלא שנראה לי שהוא קצת overkill לצרכים שלכם שיגרור הוצאות מוגזמות וקושי בנהיגה עירונית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אנחנו נוסעים על איסוזו טרופר שנת 2004 (להתרחק מהרכב הזה!) והמזגן נוראי.

מי שיושב מאחורה פשוט מתבשל דקות ארוכות מאוד עד שמתחיל להגיע אליו קצת אוויר קריר.

ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יהיה לך קצת קשה למצוא אחת כזאת. מונדאו סטיישן יותר נדירה מאקורד סטיישן.

חוץ מזה גם בה יהיו לך קשיים עם מזגן כי נפח פנים יהיה לא יותר קטן מרכב הנוכחי וללא יציאת מזגן יעודית לאחור, שלא ראיתי במונדאו, התוצאה תהיה זהה. הרבה זמן עד שהנפח פנים העצום מתקרר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...