Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו לגאסי 92 1800 GL

ELI_YAHO
שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

מה דכתכם על סובארו לגאסי 1800 GL ממיטב הבנתי תיבת הילוכים בעלת 4 הילוכים ורמת גימור מקסימאלית,

אמינות של הלאונה? וכמובן תצרוכת דלק.

אשמח לקבל אינפורמציה גם מאנשים שהיו ברשותם רכבים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום רב !

רכב מצויין, שהוא שמור, ובעל תיבת הלוכים תקינה, שהיא בעלת 4 הילוכים קדמים, כפתור לפאוור, ביצועים מעולים, נוח בנסיעה, מרווח, וחסכוני יחסית בדלק,

יש לבדוק את תקינות תיבת ההלוכים, שנוטה לתת מכות במהירות מסויימת, אך חוץ מהתיבה, רכב אמין, ובעל מחירון ברצפה.

מומלץ.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני הרכב הזה ממש לא, וזה מניסיון של חבר שהיה להם במשפחה את הרכב הזה שנים,

אני אישית לא הייתי הולך על האוטומט , גם מבחינת צריכת דלק, וגם מהסיכוי שלרכב בשנתון כזה רוב הסיכויים שיצטרך מתי שהוא לעשות שיפוץ רציני לתיבה,או להחליף אותה, (אם תמצא כזו)

במקומך הייתי לוקח את הרכב לבדיקת מנוע וגיר, במכון בדיקה.

ולמוסך שאני מכיר בכדי לבדוק את הרכב על ליפט ושמכונאי יעשה על הרכב נסיעת מבחן.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי שלום רב !

אני חוזר על חוות דעתי הקודמת, וקובע שזהו אחד הדגמים המוצלחים של סובארו, החסכוניים ביותר, ובעלי תאוצה מצויינת יחסית לגיל הרכב, ורק דגם ה2.2 עולה עליו.

שנת 94 אכן מוזרק. המתן לחוות דעת נוספת ומוסמכת של איציק נ., שמכיר את כל דגמי הלאגסי.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה על החיזוק:-P

האם אתה ממליץ על קרבורטור או הזרקה ?

אם דיגמי ההזרקה נדירים יחסית א עלות החלפים היא בוודאי גבוהה מין הסתם ואולי בעייתית יותר מהקרבורטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך לקנות את דגמי 93, מהטעם הפשוט שבקרוב תוכל אף לגרוט את הרכב ולקבל תמורתו 3000 ש"ח.

אם אתה קונה את הרכב בסביבות 5000 ש"ח, אז העסקה משתלמת יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה על החיזוק:-P

האם אתה ממליץ על קרבורטור או הזרקה ?

אם דיגמי ההזרקה נדירים יחסית א עלות החלפים היא בוודאי גבוהה מין הסתם ואולי בעייתית יותר מהקרבורטור.

בוודאי ברור לך, שאני אמליץ לך על י הקרבורטור, שהוא ופשוט יותר, הדגם המוזרק, קיים בדגמי 93 ומעלה בלבד.

למי שכותב לך שדגם הקרבורטור הוא לא חסכוני, מדבר מניסיון של חבר אחד, שהחזיק רכב כזה,

ונמנע מטיפול מקצועי במכון קרבורטורים, והסתפק בטיפול עצמי בעזרת ספריי קרבורטורים ותוספי דלק. מי שנהנה והרוויח כאן, הוא יצרן התוספים וספריי הקרבורטורים, ומי שהפסיד זה בעל הלאגסי המדובר.

ועל זה נאמר"כמו שציפור דרור אחת, אינה מבשרת את האביב", כך לאגסי אחת לא מטופלת, לא מעידה על כך שלאגסי 1800 אוטומטית בעלת תיבה עם 4 הילוכים, בדגמי GL, היא בזבזנית בדלק.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

הלגאסי - רכב ממש מצויין!!!

לי יש לגאסי שנת 92 1.8GL תיבת הילוכים שעשתה 420K (420,000

מנוע בן 130K

מצב מצויין!!!

אל תקשיב לאף אחד

ממליץ בחום על הקרבורטור!! לי יש קרבורטור!!!

:-P הכי טוב בלי חתימה בינתיים :arrow:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא ימליץ על קרבורטור, זה הפרנסה שלו,

וגם לכתוב כל מיני תאוריות חסרי בסיס זה גם המומחיות שלו.

מה צריכת הדלק שאמורה להיות בלגאסי? בהתחשב בק"מ שעבר המנוע ובתיבה? האם אתה מוכן להתחייב שאחרי טיפול

אצלך ,הרכב יצרוך כפי שאתה טוען?

לבחור שמתלבט עם הרכב, אם אתה מחפש פשטות ואמינות צריכת דלק נמוכה , ביטוח זול ובכללי אחזקה זולה, וגם נוחות ,

המלצתי היא פיאט פונטו מהשנים 96 ואילך,פג'ו 205 , סקסו, וכל שאר הקטנות בנפחים של עד 1400,

אולי תצטרך להוסיף אלפיה או שתיים, אבל בהחלט תקבל רכב חסכוני וזה בדוק!!

1-10 שאולי תעשה עם הלגאסי,(ואני מנחש ניחוש פרוע שאתה מרבה לנסוע בעיר עם מזגן) לעומת צריכת דלק של הרכבים דוגמת מה שכתבתי, תעשה את החשבון שלך.

ואני חוזר על המלצתי, אם אתה מחליט לקחת את הרכב בכל זאת, קח אותו לבדיקת מנוע וגיר במכון שמתעסק עם זה, חבל שתיפול על רכב שתצטרך להתחיל לשפץ בו מכלולים ויעלה לך המון כסף.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט אונו וכודמה אינם רכבים מישפחתיים ובטח שלא נוחים באופן מיוחד שלא נדבר על רמת אמינות די בינונית ומכאן ניגזר

מחירם הנמוך יחסית ,אכן רעיון חביב אך לא מיתקבל אצלי לפחות באופן אישי,אני אוהב רכב מרווח ,נוח ובטיחותי.

מחוסר ניסיוני בלגאסי מוזרקת שאלתי היא אם וכאשר אמצא רכב ויהיה מוזרק בכל זאת האם יש זמינות חלפים בשוק

להזרקה חד נקודתית ועד כמה היא אמינה.

שוב תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שחיפשתי די הרבה זמן לגאסי ובסוף מצאתי 1800 GL שנת 91 עם סנרוף מקורי אוטומט

אני סוג כזה שברגע שאני קונה אוטו אני עושה לו ישר ישור קו רציני. בדרך כלל זה כולל החלפת שמנים החלפת כל גומי אפשרי טימינג במידה וצריך

והכי חשוב ניקוי מערכת המים והחלפה למים כחולים גרמנים

בהצלחה בקניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם להשכלה

חבר טוב מחזיק בדגם 2.2 (שנת 91 או 90 אם אני לא טועה) 340K על השעון מנוע מקורי

נוסע נהדר (פעמים עד שלוש בשבוע בית שמש -פתח תקווה - הרצליה) וצורך 1/10 בממוצע עם מזגן!

פנים הרכב במצב הרבה יותר טוב מה306 שלי (99 1.4).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...