Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר נסיעה בשטח הרכב עושה רעשים מהקפיצים...

dor8
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

היום עשינו טיול שטח (עין עקב,-ממומלץ בחום!!)

לאחר שהגענו הביתה בדרך חזרה שמענו רעשים די רציניים של חריקות כאלו מאזור הקפיצים.

האם זה אמור לעבור?מה זה אמור להיות והכיצד מטפלים בזה?

תודה מראש,:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שנהיגה לעין עקב תעשה איזה נזק מהותי (אלא אם באת מכיוון מעלה זיק :wink: ) .

זה פשוט שביל שעולה, יורד, עולה, יורד אבל אין בו שום מכשול משמעותי.

הדבר הכי "דרסטי" בדרך נראה ככה:

נחל צין .jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הינו ראב 4.

אכן המסלול עצמו ממש ללא מכשולים פשוט הרעשים די מפריעים ודי מעוררים חשד לכן העדפתי לשאול...

הכי חשוב אחרי כל טיול זה לנקות היטב ולגרז איפה שצריך-אם צריך.

תתחיל בניקיון ואז יהיה לך יותר קל לאבחן את הבעיה ( מה גם שהלכלוך יכול להיות הבעיה )

בהצלחה,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ נסיעה בדרכי עפר בנסיעה מהירה שמרימה אבק וחצץ מתמלאים המנגנונים באבק וכתוצאה מכך מכלולים הפועלים ביכוך מסויים עשויים לעשות רעש.

מומלץ כמו שאמר פה אחד החברים:

1. לגרז את הנקודות המחייבות גירוז.

2. לשטוף את הרכב בדגש על תחתית הרכב, אזור הגלגלים והברקסים, קפיצים ומתלים.

מקווה שעזרתי

יום טוב

עדיאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ככה,

לאחר שטיפה במיים של כל הקפיצים האחוריים הרכב מפסיק להרעיש אך לאחר משהו כמו חצי שעה(כנראה שהמים כבר מתייבשים) הרעש חוזר...

מה ניתן לעשות?איפה בדיוק מגריזים את כל החלקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ככה,

לאחר שטיפה במיים של כל הקפיצים האחוריים הרכב מפסיק להרעיש אך לאחר משהו כמו חצי שעה(כנראה שהמים כבר מתייבשים) הרעש חוזר...

מה ניתן לעשות?איפה בדיוק מגריזים את כל החלקים?

קצת לא סביר אבל תבדוק מחזירי שמן בבולמים....

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שלישי בעזרת השם אני אלך למוסך המורשה שיבדקו את זה...

בלי קשר,כמה עולה רפידות בלם לראב 4 (הערכה,הבלמים די הלכו{בלי קשר לטיול שטח.. עוד לפני..})

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שמאוד קשה לעשות אבחון רעשים דרך האינטרנת

מניסיון הרעשים מהסיגנון הזה הם בדרך כלל מהבושינגים של המתלים, מה זה בושינגים?, הצירים שמחברים בין השילדה למתלה

וזזים בזמן תנועת המתלה.

לרוב הם המקור הרעש בעבודת מתלים.

בתמונה יש לך דוגמה לחיבורים כאלה(זה לא של RAV4)

בדרך כלל אין אפשרות גירוז לחיבורים מהסוג הזה לכן מה שאני ממליץ לך דבר ראשון הוא לרדת מתחת לרכב

לגעת באותם חיבורי כאשר תוך כדי אחד מחבריך מנענע את הרכב אם הרעש מגיע משם תוכל ממש להרגיש את החיכוך עם מגע היד

אם אכן הרעש מגיע משם אני ממליץ לך לרסס את האיזור עם הרבה שמן WD40 או זז קל, לא משנה,

אופציה נוספת שהייתי ממליץ לעשות רק עם יש לך ניסיון תכני היא לפתוח את הברגים ולגרז את האיזור

Suspension.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי מה שקרה זה שבראב 4 הבושינג הינו כדמות בורג ,וככל הנראה הבורג קיבל מכה מאיזה אבן ולכן עכשי והוא התעקם...

ככה שצריך להחליף

היתכן שרק הבורג הזה יעלה 1200 שח?(מוסך מורשה,שירות מגעיל פשוט, אבל לא רוצה להסתבך עם מוסכי לא מורשים בהחלפת חלקים מהסוג הנל...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושינג זה בושינג, בורג זה בורג.

אם הרכב חטף מכה זה לא יסתיים בהחלפת בורג, בד"כ זה יסתיים בהחלפת מכלול שלם.

אם תוכל להעלות את הצעת המחיר שלהם בכתב או בסריקה ניתן יהיה לעזור לך יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי דור, מפה נראה כאילו הבורג שתופס את מוט המייצב למתלה שלך התעקם

אני לא רוצה להתחייב אבל מהתמונה לא נראה שזה משהו ששתי מכות פתיש לא מסדרות

בכל אופן החלפה של החלק לא מסובכת בכלל, לפי דעתי אתה לא חייב ללכת למוסך מורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמאני (רצית לכתוב "גם אני"?) חושב בדיוק כמוך,

אבא שלי החליט כבר לשלם למוסך המורשה (1200 שח על החלק הנ"ל)

ד"א,ניסינו עם מכות פטיש אך לצערי לא עזר.

ושאלה אחרת ברושתכם,

כשהלכתי למוסך ביקשתי הצעת מחיר, לאחר שהביאו את ההצעה אמרתי אוקי תודה, אני אתייעץ ואחזור.

רק שכן (מה כתוב פה?)הגיע הנציג ואמר לי, איי איי (מה הוא אמר?) 250שקל על בדיקה, אמרתי לו סליחה עידן אתה אמרת לי משהו כזה?אתה הוא הנציגה(נציג או נציגה?) ? לא (מה עכשיו לא? מה הקשר של לא?)

אמר אוקי, צודק לך. אני בא ללכת ואז בא מנהל המוסך אומר לי "אין כסף אין אוטו" והלך.

לאחר ויכוח הוחלט שהוא ישחרר אותי ואני אשלם לו יותר מאוחר..(2 נקודות?)

האם הוא רשאי לבקש ממני לשלם 250 שקל מבלי שאנמר לי דבר כזה? והוא יודע שלא נאמר וטוען "זה ידוע מראש", חשוב לציין שבכל המוסך אין אפילו שלט אחד הטוען כי הבדיקה עולה כסף.. (עוד פעם 2 נקודות?)

תודה רבה מראש

דור.

נ.ב

האם הגיוני שבאמת הבורג הוא הגורם לרעש? (לא מעוניין להוציא 1200 שקל לשווא... ) (השתדרגנו ל 3 נקודות?)

שמע דור, אתה רוצה יחס רציני ותשובות רציניות? תתחיל לכתוב בצורה אשר מכבדת את עצמך וגם אותנו.

הודעות כמו שכתבת ימחקו להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...