Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לפנדה ולליסינג.

roimoseri
שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר חיפושים רבים ועזרה ארוכה כאן בפורום הגעתי למסקנה שאני קונה פיאט פנדה.

אני נוסע רק בעיר, בערך 7 ק"מ ביום והייתי צריך רכב חסכוני (אבל לא ידני).

לא היה קל להגיע לבחירה אבל זו הבחירה ואני מרוצה ממנה, למרות שאשמח לשמוע דעות אחרונות בנוגע לבחירה.

שמתי לב לאשכול כאן בפורום על מישהו שכתב שרכש פנדה מליסינג ב- 25,000 ש"ח.

אני מעוניין לקנות את הפנדה אבל לצערי כמעט ולא מצאתי מכירות בלוחות הרכב מכיוון שתקציבי הוא עד 30,000 ש"ח.

אני מעוניין לדעת איך אוכל לקנות או לשכור פנדה מליסינג, מאיפה כדאי, האם אוכל גם להשיג פנדה בעד 30,000 ש"ח מליסינג וממה להיזהר מכיוון ששוק הליסינג מסוכן וזו הפעם הראשונה שאני קונה \ שוכר מליסינג.

תודה רבה, רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך הכנסה קבועה אז כדאי לך לשקול אופציית מימון לרכב חדש/משומש.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסועה כ"כ מעטה שקלת... אופניים וחולצה להחלפה? ;-)

ובנימה יותר רצינית: בחירה מצוינת. הדרך הקלה ביותר להשיג כזו היא פשוט לעבור על הלוחות. ביד 2 יש בדרך כלל מבחר נאה

של פנדה, אם כי לרוב מעל לתקציב שלך. פשוט צריך לשים את האצבע על הדופק עד שתצוץ אחת. כמו כן, כדאי לעבור על אתרי

חברות הליסינג והטרייד-אין למיניהן, ולהשאיר הודעה שאתה מחפש כזו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר מדי יום על לוח יד 2 ולצערי התוצאות הן מעטות, אני מחפש רכב אוטומטי וגם בסעיף הזה הפנדה לא מספקת לי אותו במלואו.

אני מקווה שאתרגל לגיר השונה בפנדה ומקווה שהוא כמו גיר אוטומטי.

אשמח לשמוע מכאלה כאן שמכירים את חברות הליסינג מה אוכל להשיג מהן, מאיזה חברה כדאי ובאיזה סכומים?

בנוסף, אשמח לדעת מהי שיטת ה- ESAY PAY של אלבר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הרובוטית בפנדה לא רעה לסוגה, אבל היא לא תיבה אוטומטית. ממליץ בחום שתבצע נסיעת מבחן, ארוכה ככל שניתן,

במכונית שאתה מתעתד לקנות או אף ברכב ההדגמה של היבואנית (שלא השתנה מהותית בהשוואה לשנתון בו אתה מתעניין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, כמובן שאתנסה עליה לפני שאקנה.

שאלה שמטרידה אותי בנוגע לפנדה, האם אצליח למכור אותה עוד מס' שנים? או שזה יהיה קשה?

בנוגע לליסינג, אשמח לשמוע מאיזה חברה כדאי, איזה מסלול ומהו האיזי פאי בחברת אלבר.

והאם בכלל כדאי מליסינג?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לגבי האיזי פיי של אלבר, דיי דומה למה שרוב החברות הגדולות מציעות בשוק.

אתה נותן מקדמה של בערך מחצית מהרכב, ואז עוד "ריבית" אפסית של כמה מאות שקלים (לעיתים אפילו 100 - 200) ש"ח כל חודש למשך תקופה מסויימת (24-36 חודש). בסוף התקופה יש לך שתי אפשרויות:

1. לשלם את המחצית השניה של הרכב כפי שהיה מחירו בעת הרכישה המקורית. לדוגמא הרכב עולה 60 אש"ח, שילמת 30 אש"ח במעמד הקניה, ועוד 24 תשלומים של 100 ש"ח כל חודש (ה2400 האלה הם כבייכול הריבית). לאחר השנתיים אתה נותן את יתרת ה30 אש"ח והרכב שלך.
  2. אופציה שניה היא להתקדם לרכב חדש יותר. אלבר נותנת לך "מחירון" בהתאם למצב הרכב כללי, מזה אתה מוריד את הסכום שאתה עוד חייב, והייתרה עומדת לרשותך לרכישת רכב חדש. לדוגמא נתת 30 אש"ח ברכישה, עוד 24 כפול 100 (2400 כמו מקודם). בסוף התקופה לאחר שנתיים הרכב "שווה" במחירון 40 אש"ח (מחירו בעת הקניה היה 60 אש"ח להזכירך),

מזה "מנוכה" הסכום שאתה עוד חייב לאלבר, ה30 אש"ח), ולזכותך יתרה חדשה של 10 אש"ח ללקיחת "הלוואה חדשה".

כמובן שהסכומים משוערכים ולדוגמא בלבד, ומשתנים מעסקה לעסקה בהתאם לשווי ודגם הרכב, תקופת ההחזר, התשלומים החודשיים וכו'.

היתרונות הם שאתה "מתחדש" ברכב מתקדם וטוב בכמעט כלום כסף כרגע, וכן התשלום החודשי הוא זניח לחלוטין בד"כ. החסרון הוא שלאחר התקופה אתה חייב להביא כסף לרכוש את הרכב . יתרון נוסף הוא שאם אתה ממשיך לעסקה אחרת, אין צורך להתעסק במכירת הרכב הנוכחי (אם הוא במצב טוב תקבל מחיר סביר).

החסרון הוא שאם אתה ממשיך, באת עם 30 אש"ח לדוגמא לעסקה הראשונה, נהנית אומנם מרכב חדש, אך אתה נשאר רק עם 10 אש"ח להמשך העסקה הבאה לאחר שמה שאתה עדיין חייב (ה30 השניים) מקוזז. כאן למעשה מתבטאת ירידת הערך של הרכב שמגולגלת עלייך כמובן.

מקווה שהבנת, אם לא שאל.

ערן.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ערן, תודה על ההסבר, נהנתי לקרוא והבנתי.

מסלול האיזי פאי הנ"ל תקף לא רק לרכבים חדשים נכון?

וכתבת שזו מסלול כמו שמציעים שאר החברות, על איזה חברת ליסינג אתה הכי ממליץ (מבחינת איכות, אמינות ומחיר)?

ובכלל, האם אתה ממליץ לי לעבור לליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

הפנדה שנמכרה לאחרונה בקל אוטו לא נמכרה במחיר של 25K אלא במחיר של 35K.

כמו קודמי אני גם מציע לך ללכת על אופציה של מימון - רכשתי כך פונטו ספייס 2006 לאחרונה, כשבכיסי היו רק 10 אלף ש"ח.

אם אתה מעוניין, בסוכנות שקניתי ממנה את האוטו יש עוד פונטו ספייס אחת (פעם אחרונה שבדקתי) והיא למכירה. צור קשר בה"פ אם זה מעניין אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשאלתך על מכירה עתידית, אוכל לענות לך מה קורה היום (ובטח התחלת להבין): הפנדה נמכרת יותר מהר מהעיתון שבו היא מפורסמת וזה מנסיון של חיפוש לחברים בחודשים האחרונים ומפנדה שיש במשפחה, שמקבלת פעם ביומיים הצעת מכירה.

כמו כן, פנדה ממוצעת נמכרת כמעט תמיד מעל לשני המחירונים.

וכנראה (אני רק מסיק מהמצב היום) שכך יהיה לפחות ב1-3 שנים הקרובות.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

הפנדה שנמכרה לאחרונה בקל אוטו לא נמכרה במחיר של 25K אלא במחיר של 35K.

כמו קודמי אני גם מציע לך ללכת על אופציה של מימון - רכשתי כך פונטו ספייס 2006 לאחרונה, כשבכיסי היו רק 10 אלף ש"ח.

אם אתה מעוניין, בסוכנות שקניתי ממנה את האוטו יש עוד פונטו ספייס אחת (פעם אחרונה שבדקתי) והיא למכירה. צור קשר בה"פ אם זה מעניין אותך.

תודה, שלחתי לך הודעה פרטית בנוגע לנושא.

בנוגע לשאלתך על מכירה עתידית, אוכל לענות לך מה קורה היום (ובטח התחלת להבין): הפנדה נמכרת יותר מהר מהעיתון שבו היא מפורסמת וזה מנסיון של חיפוש לחברים בחודשים האחרונים ומפנדה שיש במשפחה, שמקבלת פעם ביומיים הצעת מכירה.

כמו כן, פנדה ממוצעת נמכרת כמעט תמיד מעל לשני המחירונים.

וכנראה (אני רק מסיק מהמצב היום) שכך יהיה לפחות ב1-3 שנים הקרובות.

תודה, שמח לשמוע זאת שוב, בפעם האחרונה ששאלתי כתבו לי שהיא נחטפת, כי חשוב לי למכור את האוטו בקלות.

אני עכשיו מתמודד עם מכירה של 626 משנת 92, אמנם במצב מצוין+ אבל לא קל למכור.

בנוגע לפנדה היום, אני רואה שקשה למצוא כאלה למכירה והאמנתי שזה בגלל שהוא אוטו שאנשים לא רוצים למכור.

מה אתה יכול להגיד על הפנדה מנסיון אישי מהפנדה שאצלך במשפחה?

ולא הבנתי שכתבת מעל לשני מחירונים?

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...