Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה נוזל קירור מומלץ למאזדה ספיריט?

Spirit3
שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות נוזל קירור חדש לרכב (נוזל ירוק) מאזדה 3 ספיריט.

בספר כתוב נוזל קירור של חברת דלק רק שזה לא נשמע לי מוצר הכי איכותי.

מה אתם אומרים על PRESTONE? האם זה מוצר טוב? והאם זה מתאים לרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ למלא נוזל קירור מקורי של הייצרן בלבד ולא חיקויים.

נסה לרכוש נוזל מקורי של מאזדה הנקרא:

Genuine Mazda Long Life Coolant FL22

שים לב !

במידה ובעבר כבר מילאו או הוסיפו נוזל קירור שונה מהמקורי בתכונותיו או אינך יודע איזה נוזל זורם במערכת מומלץ להחליף את כול תכולת נוזל הקירור במערכת בנוזל חדש מקורי של ייצרן הרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות נוזל קירור חדש לרכב (נוזל ירוק) מאזדה 3 ספיריט.

בספר כתוב נוזל קירור של חברת דלק רק שזה לא נשמע לי מוצר הכי איכותי.

מה אתם אומרים על PRESTONE? האם זה מוצר טוב? והאם זה מתאים לרכב שלי

כמו כן הנוזל קירור המקורי של מאזדה 3 הוא בצבע אדום.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק האם הנוזל המקורי קיים למכירה במוסכים המורשים של מאזדה. במידה והנוזל לא לא מייבוא לארץ כנראה תצטרך להתפשר על המוצר של דלק הנקרא "LLC" - Long Life Coolant.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן הנוזל קירור המקורי של מאזדה 3 הוא בצבע אדום.

בהצלחה.

מי אמר אדום במזדה .בפורד אדום .במזדה ירוק והמקורי טוב מאד .אבל לא משנה הצבע העיקר שיהיה שמנוני ומים רכים כדי לשמור על החלקים שעשויים אלומיניום .טעות מי ששם מים מברז ,המים כאן קשים ומלאים אבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המים לא מלאים אבנית, אבנית נוצרת עקב חימום המים והמסה של חומרים הנמצאים במים.

זכריה שהינו בעל מוסך רשם שצבע הנוזל המקורי הינו אדום האם אתה בטוח שצבע הנוזל ירוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במאזדה 5 מגיע ירוק

אבל במאזדה 3 בפירוש אדום

עד היום כל המאזדות 3 שטופלו אצלי(מדובר על לפחות 20 מכוניות) היה להם נוזל קירור אדום למעט אחת שנקנתה מליסינג והיה לה נוזל קירור ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 6 נוזל הקירור המקורי הוא ירוק.

נוזל הקירור של דלקול וגם נוזל הקירור המוכן לשימוש של פרסטון מתאימים שניהם לדרישת היצרן ושניהם מאושרים ע"י היצרן (לפחות ב-6 דור ראשון).

אני לא יודע איזה מומלץ ב-3, כדאי לבדוק אלו נוזלי קירור נמצאים בשימוש אצל המוסכים המורשים.

אני לא רוצה דלקול, הבנתי שמוצר המקורי הוא F22 שמרק אמר והוא אכן בצבע וורוד והרבה יותר איכותי מאשר דלקול.

אין צורך לזלזל בדלקול. המפרט שלהם עומד בתקנים הנדרשים ונוזל הקירור שלהם מספיק בהחלט למירב בלוקי המנועים המוכרים במכוניות היום.

לנוזלי קירור איכותיים יש מחיר (פי 2 במחיר במקרה של הנוזל שאני משתמש בו), השאלה היא אם במקרה שלך זה שווה את ההשקעה (עניין כספי).

(לא מחייב שהנוזל המקורי שהיצרן ממליץ FL22 הוא אכן יקר בהרבה מאלו המדוברים, שווה בדיקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה דלקול, הבנתי שמוצר המקורי הוא F22 שמרק אמר והוא אכן בצבע וורוד והרבה יותר איכותי מאשר דלקול.

אתה לא תמצא נוזל קירור מקורי של מאזדה, לא בחנויות חלפים לפחות, מכיוון שלאף חנות לא שווה לייבא כמה יחידות

עבור לקוחות כמוך וכמוני (גם אני חיפשתי אותו - וכששאלתי, הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח, לא ידעו על מה אני מדבר בכלל).

אולי מוכרים אותו במוסכים המורשים, למרות שאני בספק, כי בארץ כמו בארץ, קשה למצוא משהו מקורי מהיצרן,

רוב ימכרו לך רק מוצרים תואמים לתקן, כמו של דלקול.

בהתחשב שהנחיית היצרן במאזדה 3 היא להחליף את נוזל הקירור כל 10 שנים (לרוב זה רק פעם אחת לאורך חיי הרכב אצלכם)

אז לדעתי צריך שיהיה נוזל קירור איכותי ברכב, אצלי ישנה מדבקה על המיכל בעלת הסימון FL22, כלומר זה מה ששמו לי

מהמפעל, למרות הנחיית היצרן, האם כדאי לרענן אותו כל כמה זמן?

אני אגב, אסתפק בנוזל קירור איכותי של פרסטון שתואם לתקנים.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...