Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות יונדאי גטס או גרנדה פונטו שנת 2008

Virus
שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום לחברי הפורום

אני נהג חדש, מחפש רכב ראשון

התקציב שלי הוא 40K-50K

לביינתים בדקתי שתי רכבים

יונדאי גטס 2008 מנוע 1400 עשתה 60K ק"מ

או

פיאט גרנדה פונטו 2008 מנוע 1250 עשתה 80K ק"מ

הקריטריונים החשובים לי מהרכב שיהיה אמין,חסכוני,בטיחותי

אשמח לעזרכתם בנוגע להתלבטות ואם יש עוד הצעות אשמח מאוד

תודה לעזורים,חג אהבה שמח:-D

החיים הם חצי הימור - למה לא להנות מזה?:twisted:

YOU DON'T KNOW HOW DEEP YOU CAN RIDE UNTIL YOU CANT GET BACK OUT

VW גולף- עוד אחת מהנאות החיים8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי גטס נחשבת ליותר אמינה מהפיאט, וגם סחירה יותר.

הבטיחות די דומה (ניתן לחפש את הגירסה המאובזרת יותר של היונדאי גטס, ה- GLS, עם יותר כריות אוויר).

מבחינת צריכת דלק – צריך להשוות את נתוני היצרנים.

שתיהן – מכוניות בסיסיות וסבירות, אני הייתי הולך על היונדאי גטס (מהסיבה הפשוטה ש- "יש לה יותר שוק").

בתקציב הזה הייתי הולך על גטס מליסינג, יש המלצות בפורום על אוויס מבחינת אמינות ושירות

תבדוק באתר שלהם

באינטרנט אתה יכול לבצע סקר שוק נחמד לרכב הזה בקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו יותר מהנה ומאובזרת יותר טוב ואני הייתי בוחר בה בלי התלבטות אפילו.

הגטס לא חסכונית במיוחד בדלק, הפלסטיקה שלה יותר זולה, אבל יש חלקים זולים וזמינים להחלפה.

כמובן, גטס יש כמו מים בים, אז לא תהיה לך בעיה למצוא אחת לקנות מתחת למחירון, ויותר זול מהפונטו. (למכור, זה כבר סיפור אחר.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל סליחה, אבל מאיפה הבאת את המסקנות הללו?

הגרנדה פונטו הרבה יותר בטיחותית מהגטס: 6 כריות אויר, ESP לרובן, וציון מירבי במבחני הריסוק .

שנית, הגרנדה הרבה, אבל ממש הרבה, יותר חסכונית מהגטס.

איך החלטת שלגטס יש יותר שוק? מכך שהם נמכרים בממוצע של 5-7 אלף מתחת למחירון? או אולי כי יש אותם כמו "זבל" על הכביש? (הרוב לא בבעלות פרטית). כשאני חיפשתי רכב לחברי, הגרנדה הטובות שהיו בלוח, נמכרו בזמן של כשבוע מיום הפירסום ובמחיר קרוב למחירון (1000-2000-), אז מה זה אומר שיש להן שוק יותר טוב? מה שבטוח אני הייתי מעדיף את הגרנדה (יש להדגיש את גרסת ה1400), בכל יום נתון על הגטס.

הגטס מצטיינת בפרמטר אחד בודאות לעומת הגרנדה, וזה שהמנוע של הגטס משמעותית יותר חזק.

אך עדיין, בשיקול הכללי, לדעתי הגרנדה עדיפה על הגטס המיושנת, הלא נוחה, לא חסכונית במיוחד, לא כל כך בטיחותית- אם מדובר בדגם הGLF, אז בכלל לא בטיחותית...

ולפותח השירשור, לדעתי (כפי שבטח הבנת), הגרנדה פונטו עדיפה על הגטס בכמעט כל פרמטר (בעיקר זו עם מנוע ה1400 סמ"ק).

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בדקתי קצת ביד 2 מתוך דף שלם 2 היו 1400

ואיך הגרנדה פונטו 1400 במחינת חסכונות.

ומה אתם אומרים על הסוזוקי אלטו יכול להיות שעדיף עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1400 חסכונית ביותר (רובוטי וידני).

האלטו יכולה להיות אפשרות טובה, הכל עניין של מה אתה מחפש. בכל מקרה בשביל האלטו, אתה צריך לקפוץ די הרבה בתקציב (15-20 אלף ש"ח). האם זה משתלם לך?

אני עדיין הייתי מעדיף את הגרנדה על האלטו, אך בטח יהיו כאלו שיחלקו עלי ויכול להיות שמנקודת מבט שונה, הצדק יהיה איתם. בכל אופן, גם לקנות רכב משנת 08-07 שיהיה שמור ועם ק"מ נמוך, זו קנייה מצויינת, יש יאמרו אפילו יותר מרכב חדש. שווה להשקיע מאמץ וסבלנות בחיפוש ולא להחפז.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הגרנדה על האלטו (בטיחות ומרחב מאחורה) ובטח שאת הגרנדה על הגטס.

בעניין המנוע, הייתי לוקח דווקא את המנוע הקטן יותר עם תיבה ידנית. הוא מאוד אמין ומאוד חסכן בדלק.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל סליחה, אבל מאיפה הבאת את המסקנות הללו?

הגרנדה פונטו הרבה יותר בטיחותית מהגטס: 6 כריות אויר, ESP לרובן, וציון מירבי במבחני הריסוק .

שנית, הגרנדה הרבה, אבל ממש הרבה, יותר חסכונית מהגטס.

איך החלטת שלגטס יש יותר שוק? מכך שהם נמכרים בממוצע של 5-7 אלף מתחת למחירון? או אולי כי יש אותם כמו "זבל" על הכביש? (הרוב לא בבעלות פרטית). כשאני חיפשתי רכב לחברי, הגרנדה הטובות שהיו בלוח, נמכרו בזמן של כשבוע מיום הפירסום ובמחיר קרוב למחירון (1000-2000-), אז מה זה אומר שיש להן שוק יותר טוב? מה שבטוח אני הייתי מעדיף את הגרנדה (יש להדגיש את גרסת ה1400), בכל יום נתון על הגטס.

הגטס מצטיינת בפרמטר אחד בודאות לעומת הגרנדה, וזה שהמנוע של הגטס משמעותית יותר חזק.

אך עדיין, בשיקול הכללי, לדעתי הגרנדה עדיפה על הגטס המיושנת, הלא נוחה, לא חסכונית במיוחד, לא כל כך בטיחותית- אם מדובר בדגם הGLF, אז בכלל לא בטיחותית...

ולפותח השירשור, לדעתי (כפי שבטח הבנת), הגרנדה פונטו עדיפה על הגטס בכמעט כל פרמטר (בעיקר זו עם מנוע ה1400 סמ"ק).

אני ממליץ לך להיכנס היום לכל לוח ולחפש את המכוניות הללו, ולהיווכח בעצמך. אובדן הערך של הגרנדה פונטו גבוה יותר משל הגטס, במיוחד בגילאים מתקדמים יותר (לא מדבר על מכירות של חברות ליסינג שמוכרות את המכוניות ב- 30% הנחה).

לגבי חסכוניות – את נתוני צריכת הדלק אני לא מכיר, לכן כתבתי שצריך להשוות בין נתוני היצרנים. אך מבחינת עלויות תחזוקה – הגטס זולה יותר לאחזקה (תשאל במוסכים המורשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כה אני מסכים איתכם ביררתי עוד קצת על הגאס וראיתי שהפונטו עדיפה בהחלט (מראה,חסכונות,בטיחות)

אני יחפש בעזרת השם את הפונטו 1400

גם VW גולף עלתה על הפרק הולך לבדוק כמה בעזרת השם

תודה רבה לעוזרים:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

באיזה מובן סוטה מהכיוון

ולא חשבתי עליה עד לפני כמה שעות שראיתי אחת למכירה ליד הבית שלי

ומה אתם אומרים באמת על הגולף כאופציה? (שנת 2002)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אחרי עוד בירורון קטן על הגולף ירדתי ממנה עקב טיפולים כואבים לכיס :?

ואחרי הרבה דיבורים המליצו ללכת על יפניות, הרבה המליצו על מאזדה

ואני חושב שאני גם יורד מהפונטו עקב הרבה תשובות של חוסר אמינות וטקלות מעצבנות שיש לפיאט

עכשיו רציתי לשאול איזה אופציות יש לי,מאזדה 2 עלתה לפרק,ומחר יש לי נסיעת מבחן על האלטו בעזרת השם(רוצה לראות מה המנוע שלהם שווה)איזה עוד המלצות יש?

יודנאי גטס לפי מה שהבנתי גם לא בא בטוב מה נשאר חח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הרכבים שבדקתי עד עכשיו הם ממגרשים הגטס והפונטו שניהם מהשכרה

מה אתם אומרים האם כדאי לי להמשיך ללכת למגרשים או לחברות גדולות של ליסינג וטרייד אין כמו אלבר וכן הלאה...

או שכדאי להיכנס לשוק הפרטיות ששמה המכיר גבוהה יותר והטרחה גדולה יותר שלי לא אכפת כל כך אבל הקטע שבאים איתי אנשים שמבינים יותר ממני ברכב וכמה אני כבר יכול לשגע בנאדם=\

מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לשיגוע של הבנאדם, פשוט תשתדל לראות, שתיים שלוש מכוניות ביום, בפרק זמן של שעתיים או יותר.

כשימצא חן בעינייך (ובעיני המכונאי שלך) משהו, תבקש ללכת לבדיקה.

אישית ושוב אישית בלבד:

אני לא רק שלא אוהב את היונדאי גטס, אלא שונא את הרכב הזה.

צריכת דלק של טנק, כשהרכב הזה עשוי מנייר.

אתה מתדלק את הרכב, וכבר בהתנעה, רבע מיכל יורד (ובכוונה הגזמתי)

יש הרגשה שאתה נוסע על בימבה עם מנוע, אישית ושוה אישית בלבד, אני שונא את הרכב הזה.

רוצה רכב הגיוני? קח איזה פיאט אונו, או פורד פיאסטה במצב נורמלי.

גם הפז'ו למיניהם 106, 306, אחלה רכבים.

בהצלחה בבחירה.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...