Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועה זו מילה בעברית | מיצובישי לנסר 92 אוטומט

danys
שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמתי לב לאחרונה שהרצועה הנ"ל (מצ"ב תמונה)

מתחילה להתפורר, או להיקרע ואני רוצה להחליף אותה, השאלה זה האם אני יכול לעשות זאת לבד,

או שיש צורך לנסוע למוסך?

מה מחיר רצועה כזאת?

וכמה תעלה החלפת רצועה כזאת במוסך?

Photo071.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

ברשותי רכב זהה!

לרכב זה שלוש רצועות אביזרים, טעינה, הגה כח , ומזגן, מומלץ להחליף את שלושתם !

אני מכונאי, ואני ביצעתי זאת לאחרונה במוסך, הדבר אפשרי להחליף לבד, אך מסובך, לא נוח ומצריך מיומנות סבלנות ותנאי עבודה, מה שאין לכל אחד בביתו.

גש למוסך העלות לא בשמים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי צביקה

רצוי לעשות את זה על ליפט כי רוב העבודה מתבצעת מלמטה ומשום מה החגורות יושבות כך שיש לפרק את שלושתם אפילו כדי להחליף אחת למיטב זכרוני

באותה הזדמנות שיבדקו מצב משאבת מים ומצב כל הגלגלות/מותחנים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן שלום רב !

אתה חוזר ומתעקש לדעת רק את העלות, ולא מתייחס כלל לכדאיות.

אני חוזר ומדגיש עלות החלפת רצועה אחת, זהה להחלפת שלושת הרצועות, החלפת אחת מהם, מחייבת פירוק שתי הרצועות הנותרות, מכיוון שבמקרה ונקרעת רצועת אלטרנטור למשל, , תוך כדי נסיעה, הצלפת החגורה הקרועה בחברותיה, עלולה לגרום לקריעת רצועת הגה כח לדוגמא, ואז תוך זמן קצר, אתה מאבד את אפשרות הטעינה במצבר, וההגה הופך להיות קשה, ללא ההגה כח, ואז המצבר מתרוקן במהירות, המאוור שיכנס בשלב מסויים לפעולה, יסתובב לאט בגלל מצבר מרוקן, ועד שתגיעי למוסך הקרוב או לביתך, הרכב יתחמם, ןןאטם הראש ישרף במקרה הטוב, והמנוע ימות במקרה הרע.

מכיוון שלא ידוע מה אורך חייה של כל רצועה, עדיף להחליף את שלושתם יחד, וכך למנוע כשל באחת מהרצועות, שיגרום לשרשרת כשלים, כמו הדוגמא שציינתי.

גש למוסך הקרוב ותקבל הצעית מחיר.

מ1000 דולר תקבל עודף !!:-)

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן שלום רב !

אתה חוזר ומתעקש לדעת רק את העלות, ולא מתייחס כלל לכדאיות.

אני חוזר ומדגיש עלות החלפת רצועה אחת, זהה להחלפת שלושת הרצועות, החלפת אחת מהם, מחייבת פירוק שתי הרצועות הנותרות, מכיוון שבמקרה ונקרעת רצועת אלטרנטור למשל, , תוך כדי נסיעה, הצלפת החגורה הקרועה בחברותיה, עלולה לגרום לקריעת רצועת הגה כח לדוגמא, ואז תוך זמן קצר, אתה מאבד את אפשרות הטעינה במצבר, וההגה הופך להיות קשה, ללא ההגה כח, ואז המצבר מתרוקן במהירות, המאוור שיכנס בשלב מסויים לפעולה, יסתובב לאט בגלל מצבר מרוקן, ועד שתגיעי למוסך הקרוב או לביתך, הרכב יתחמם, ןןאטם הראש ישרף במקרה הטוב, והמנוע ימות במקרה הרע.

מכיוון שלא ידוע מה אורך חייה של כל רצועה, עדיף להחליף את שלושתם יחד, וכך למנוע כשל באחת מהרצועות, שיגרום לשרשרת כשלים, כמו הדוגמא שציינתי.

גש למוסך הקרוב ותקבל הצעית מחיר.

מ1000 דולר תקבל עודף !!:-)

בברכה

צביקה

קודם כל תודה על ההסבר,

העלות כן חשובה לי כי אני סטודנט, אך מקודם לא הסברת שכדי להחליף אחת יש צורך בפירוק שלושת הרצועות,

כעת אני מבין זאת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההסבר,

העלות כן חשובה לי כי אני סטודנט, אך מקודם לא הסברת שכדי להחליף אחת יש צורך בפירוק שלושת הרצועות,

כעת אני מבין זאת.

תודה.

דווקא נראה מהתמונה שזוהי הרצועה האחרונה בתור, כך שלא צריך לפרק את שאר הרצועות,

לפותח השירשור, תחליף רק את הרצועה הפגומה, צריך לעלות משהו כמו 100 שקלים (עבודה + רצועה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

כמדומני, שהרצועה בתמונה, היא רצועת המזגן, מחר אבדוק אצלי, האם היא מחייבת פירוק שלושת הרצועות לשם החלפה.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל לנסר (לשעבר) גאה אני בטוח ב95% שזו הרצועה של המזגן (זאת שמקשרת את המדחס למנוע) הרצועה אינה יקרה (גג 60 ש"ח ) וההחלפה לוקחת 5 דק'. אם אין לך נסיון בעניין תבקש מכל מוסכניק והוא יבצע (יש צורך בהרפייה ומתיחה של שני מותחנים).

אני מכיר את זה כי הייתה לי בעיה בציר של המדחס והוא היה מרעיש אז כדי להעריך לו את תוחלת החיים (תיקון היה יקר מדי בשבילי) הייתי מנתק אותו בחורף ומחבר שוב בקיץ.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשעה טובה החלפתי את הרצועה..

אכן מדובר ברצועה של המזגן, ואין צורך לפרק שום רצועה כדי להחליף אותה

מדובר בסה"כ ב 2 ברגים..

סה"כ הרצועה ועלות העבודה הסתכמו ב 100 ש"ח..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...