Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאביה - מה עושים איתה לעזאזל?

אנלוגי
שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה היה אמור להיות הרכב הבא שלי. למרות שראיתי כאן לא מעט טענות בפורום על ליקויים כאלה ואחרים, למרות הטענות על השירות של צ'מפיון (לא רלוונטי אלי, ממילא התכוונתי לרכוש יד שניה), אני מאוד מחבב את הרכב הזה, חיצונית וגם פנימית-נהיגתית.

אבל כמה עוד אפשר לשמוע על הדברים האלה?

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור אחד שלא נבהל בקלות מכל מיני סיפורים, גם אני מסכים שלא הייתי רץ לקנות פאביה היום.

כנראה שכל המוניטין שנבנה עם הדגם הקודם הולך ליפול בדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עבר מעל 15 אלף ק"מ אבל לא נתקלתי בבעיות מכאניות כלל, חוץ מכמה שטויות כמו כפתור בלם יד שהציפוי ניקל שלו התקלף, מנגנון חגורה שהתקלקל (החגורה לא חזרה) וגומיות לקורות A שעפו.

אבל הבעיה הראשונה הרצינית שלי היא שאני נוסע על עיוור כי הצג הדיגיטלי לא עובד ואני לא יודע כמה דלק נשאר במיכל:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=326648

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עבר מעל 15 אלף ק"מ אבל לא נתקלתי בבעיות מכאניות כלל, חוץ מכמה שטויות כמו כפתור בלם יד שהציפוי ניקל שלו התקלף, מנגנון חגורה שהתקלקל (החגורה לא חזרה) וגומיות לקורות A שעפו.

אבל הבעיה הראשונה הרצינית שלי היא שאני נוסע על עיוור כי הצג הדיגיטלי לא עובד ואני לא יודע כמה דלק נשאר במיכל:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=326648

לא אמרת כלום באמת...

כנראה שלא יעזור דבר, והבדלי האיכות / בקרת האיכות ניכרים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק.

גם אותי כל התלונות על סקודה בינתיים הורידו מרכישת אוקטביה VRS (היה מתוכנן לעוד שנה).

ומה הקשר ?

כל התגובות והמידע שיש על האוקטביה מדברות על רכב בעל רמת אמינות גבוהה (ויש נהגי מוניות שיגידו מוחלטת) , ממספר מקרים בפאביה מכאן ועד פסילת המותג נראה לי מוגזם ודי קיצוני.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לאוראל...

לפי הדבקות של הבחורה הזו בפאביה שלה - יש מצב שהוא מצא פה בת זוג.

לפי חוסר שביעות הרצון שלה מהפאביה הנוכחית - לא נראה לי שהקשר יחזיק יותר מידי זמן.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלא מתרגש מכל סיפור על יבואני רכב, הפעם זה באמת נראה חמור ומפחיד, כנראה שיש משהו רקוב מבפנים ביבואן הזה.

היתה לי תקווה לקנות סקודה פאביה TSI חדשה בחודש הקרוב, לאור הסיפור הזה כנראה שהעסקה יורדת מהפרק ואצטרך להסתפק ביפנית, שם לפחות מתייחסים ללקוחות בכבוד.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, חוץ מכמה שטויות כמו כפתור בלם יד שהציפוי ניקל שלו התקלף, מנגנון חגורה שהתקלקל (החגורה לא חזרה)

ממש שטויות, עניין של מה בכך, מה זה חיים לעומת מוות.

אין מה לעשות, אין מתנות בחינם. לא יודע לגבי אגדת האוקטביה, אבל סקודה היא כמו רכב או מוצר סיני- תמורה גבוהה לכאורה למחיר נמוך, שאמורה למשוך אנשים לנהוג ברכב כזה במקום ברכב קטן\מאובזר פחות באותו מחיר וממותג באופן נורמלי שגם משליך על איכות המוצר. אם לא כך, מזמן היינו מדינת סופרב ולא מדינת מזדה 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו הסיפור עם טויוטה - יחלוף כלא היה.

אני חלילה לא משווה בין המקרים מבחינת התקלות והאספקט הבטיחותי, לדעתי התנהגות הצרכנים לא תשתנה.

סקודה וטויוטה מייצרים כלי רכב מצוינים בכל קנ"מ, ואין שום סיבה שלא ימשיכו לקנות כאלה.

יתכן שהיבואן צריך לשפר את היחס ללקוחות, לא יודע. מנסיוני הדל אין שום בעיות.

ציינתי בעבר ואציין שוב שאנחנו מרוצים מאוד משתי הפביות שיש לנו, ובסביבות אוקטובר נחליף אותן בחדשות יותר.

אגב, סקודה ייצרה עד כה כ100,000 מנועי 1.2 TSI ברכביה, בקצב של כ-1250 יח' ביום.

בעיתונות הבינ"ל לא מדברים על תקלות כלשהן עם המנוע הזה, ואני בטוח שאם היו תקלות כאלה ואחרות - הן טופלו.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש שטויות, עניין של מה בכך, מה זה חיים לעומת מוות.

אין מה לעשות, אין מתנות בחינם. לא יודע לגבי אגדת האוקטביה, אבל סקודה היא כמו רכב או מוצר סיני- תמורה גבוהה לכאורה למחיר נמוך, שאמורה למשוך אנשים לנהוג ברכב כזה במקום ברכב קטן\מאובזר פחות באותו מחיר וממותג באופן נורמלי שגם משליך על איכות המוצר. אם לא כך, מזמן היינו מדינת סופרב ולא מדינת מזדה 6.

לגבי האוקטביות אין שום אגדה, אלא עובדות מוצקות על מוניות, ורכבי משטרה אשר עובדים בתנאים קשים ומגלים אמינות גבוהה מאוד , אמינות אשר עולה על כל רכב אחר אשר נמכר למוניות כרגע .

עם כל הכבוד, השטות שכתבת לגבי סקודה (מוצר סיני) אינה תופסת במציאות , מדובר על רכבים טובים מאוד, אשר זוכים להצלחה גדולה מאוד באירופה, עם משובים מעולים מלקוחות ותוצאות טובות במבדקי אמינות באופן עקבי.

להזכירך , ישראל הייתה מדינת הליאונה , הלאנסר , הלאנטיס , מה זה אומר בדיוק על הטעם המוטורי הישראלי ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקשר ?

כל התגובות והמידע שיש על האוקטביה מדברות על רכב בעל רמת אמינות גבוהה (ויש נהגי מוניות שיגידו מוחלטת) , ממספר מקרים בפאביה מכאן ועד פסילת המותג נראה לי מוגזם ודי קיצוני.

אם תבצע חיפוש בפורום של אהרונוביץ, תראה שיש שם גם כמה בעיות עם אוקטביה, ובעצם גם בפורום שלנו יש. וכל הבעיות מצביעות, לדעתי, על איכות הרכבה/QA. בנוסף, אולי היבואן מתוך בחירה מתייחס שונה לבעלי רכבים מסוג שונה, אבל בכל מקרה, אנחנו לא שומעים על בעיות דומות מבעלי הגולפים כאן, למעט הבחור שכנראה הדלק הרס לו את המנוע, אבל מקבל טיפול נאות.

לגבי מוניות אוקטביה, הם באמת לא מתלוננים על בעיות גיר/מנוע (ולא חשבתי שיש, אם כי לגרסה שמעניינת אותי בעלי ה- GTI יותר רלבנטיים). אבל תשאל את בעלי הדור הקודם על בעיות חשמל...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו הסיפור עם טויוטה - יחלוף כלא היה.

ממש לא בדיוק.

טויוטה עשתה ריקולים והרבה. סקודה? כלום.

מוכרים לאנשים רכבים עם כלכך הרבה תקלות(ואל תגיד לי שלא, נפתחים על זה כלכך הרבה נושאים כאן בפורום)

וגם שלקוח בא לתקן רכב באחריות, נותנים לו שירות גרוע, ולפעמים גם הורסים יותר ממה שמתקנים.

אם הם ימשיכו ככה, הם יקבלו שם כמו שהצרפתיות קיבלו. ובצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...