Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנצ'יה קאפה טורבו.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למישהו ניסיון על האוטו הנ"ל ? מה הרשמים ? (אורן ?!)

ניתן למצוא כאלה במצב טוב ?

באיזה שנה הפסיקו לייצר אותה ?

בכמה היא נסחרת - מתחת למחירון ?

הייתם מסתכלים לכיוון של כזה אוטו ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ויי כמה שאלות בבת אחת .

ניתן למצוא כאלה במצב טוב - כן אפשר .

באיזה שנה הפסיקו לייצר אותה ? - לא ממש זוכר נדמה לי בסוף ה99 או משהו כזה .

בכמה היא נסחרת - מתחת למחירון ? - מתחת למחירון , ואין שוק לרכב כזה .

הייתם מסתכלים לכיוון של כזה רכב ? - כן בהחלט (לפחות אני )

ניסיון - לי אישית לא הרבה , לאביו של חבר היו כמה כאלה , הראשונה היתה הטורבו והוא נהנה ממנה הרבה עד שהתחיל להפריע לו הגיר הידני בתוך העיר , החליף לאחת עם מנוע 2400 אוטומטי והוא נהנה ממנה אך יום אחד הוא החליף לאחת מנוע 3000 והיא כבר מהממת למרות שאני הייתי נשאר עם הטורבו .

האיכות מצויינת גם מבפנים וגם מבחוץ , השכלולים שאתה יכול למצוא ברכב מצויינים יחסית לשנתון ( מחשב דרך במכוניות 96 וכאלה ) .

את הטורבו אני מכיר מחבר טוב שלי שאביו בעל מוסך פיאט -לאנצ'יה בחיפה , הוא סרוט על האוטו הזה וכל פעם שהם מתקנים אחת הוא יוצא לסיבוב וכשיש מזל הוא גם אוסף אותי בדרך .

האוטו טול בליסטי של ממש , מהיר מאוד 7.2 0-100 במצב חדש .

אגב אם אתה חושב לכיוון כזה רכב תבדוק אם החליפו טורבו כי אחרי יותר מ 100K קילומטרים יש אפשרות גבוהה שהטורבו ילך לעולמו והחלפתו זה סיפור יקר .

בהצלחה .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיסלם פאדי.

כן אני חושב על האוטו הזה מכיוון שאמא שלי לא מספיק רוצה להחליף את הקורולה שלה ואני מחפש משהו בסגנון.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לדבר אחד אני לא מסכים עם פאדי - בעניין המחיר.

יש מעט מכוניות כאלו על הכביש והביקוש (היחסי) גבוה.

המחירון כבר ככה בתחתונים והאוטו איכותי.

על אקזמפלר במצב טוב שווה לשלם מחירון (ואף יותר). (ולא, אין לי אחת כזאת למכירה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לדבר אחד אני לא מסכים עם פאדי - בעניין המחיר.

יש מעט מכוניות כאלו על הכביש והביקוש (היחסי) גבוה.

המחירון כבר ככה בתחתונים והאוטו איכותי.

על אקזמפלר במצב טוב שווה לשלם מחירון (ואף יותר). (ולא, אין לי אחת כזאת למכירה...)

סחירות ממש אין לאוטו הזה !

אז המחיר מתחת למחירון וזה בגדול , פעם רציתי להחליף את הסאאב שלנו באחת כזו והבן אדם היה מוכן ללכת ראש בראש ( בדקתי בזמנו את הרכב והיה נקי ) הוא היה מוכן ללכת איתי ראש בראש עם סאאב , אז אם לסאאב יש שוק טוב ושלמים עליהם מחירון אז גם הלנצ'יה . ( זה היה מנסיון אישי שלי - או שנפלתי על בן אדם עם רכב מצויין אך הוא רצה להחליף - אגב הוא רצה החליף גם רק לרכב אוטומטי :wink: עם ישראל לא מחבב ידני )

נ.ב. והסיבה שלא החלפתי כי אבא שלי עשה תאונה באוטו ימים לפני שנסעתי לראשון וכך העיסקה הלכה לטימיון :cry:

בכל מקרה דניאל אם אתה רציני ותגיע להחלטה סופית בעניין הרכב , אני אבקש מחבר לי לברר אם ידוע לו על מכוניות כאלה למכירה .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לא מחליט סופית עד שאני נוסע לכיוון הבית עם ההגה ביד והמסמכים על הברכיים...

וגם אז יש מצב שלא :( אני בעייתי.

החלקים שלה יקרים ? חוץ מהטורבו .

איך צריכת הדלק ?

דניאל.

בכל מקרה אם תברר לי עם חבר שלך ויש משהו ששווה בדיקה, אני אשמח לשמוע (ולבדוק) ואף אודה לך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל.

בטח שאפשר, אני מכיר אחת שתיים במצב מדהים למכירה

2001

שמורות במחירון ואולי קצת מעל , לא שמורות - בהרבה מתחת.

בטח ;) הסתכלתי .. פשוט לא היה תקציב .. אז לקחתי תאחות הקטנה ..

אבל לחבר שלי יש קאפה... ואם חשבתי ששלי נוסעת חזק... אז הקאפה זה לנסוע חזק + סטייל + דשבורד משדר מאוד + נוחות מדהימה ..

השאלה מה אתה מחפש ... הרכב הזה צריך המון טאץ והמון אהבה וצומת לב .. אם תזניח משהו .. אתה תשלם ביקר... זה לא פיז'ו שאפשר "למשוך" קצת .. זה דורש תיקון ודחוף.

המערכת החשמלית אומנם לא הכי טובה.. אבל ראיתי גרוע יותר :) (בכל זאת .. 3 פיז'וים בעברי)

בכל אופן אוטו מאוד מאוד מרווח , מאוד מאוד יפה (יש שיאמרו רק פנימית) חיצונות ופנימית .. היחידה של הדשבורד פשוט מהממת לטעמי... אם הייתי יכול להחליף... עוד היום :)

האוטו גם ב260 קמ"ש לא מרגיש כאילו עוד שניה מאבדים שליטה... נראה כאילו זה עוד שיוט רגוע על 100 ..

לטעמי אוטו נהדר למי שמוכן להסתדר עם הגודל ועניין הצומת לב.

אגב - 0-100 ב 7.2 לא ריאלי. אולי 8-9 שניות ... האוטו מפרפר בטירוף... לפחות עם 15"... ניתן לאשר 16" בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידיי בעל הקורולה.

שים לב טוב טוב למה אתה נכנס, זה לא עסק כ"כ פשוט כמו שזה נשמע.

כמי שחווה את זה על בשרו אני חייב להזהיר אותך.

אחזקת רכב מסוג זה הינה יקרה ביותר :!:

לא קנית את האוטו וסיימת את העסק.

מחיר כל חלק הינו כפול או אפילו יותר ממחיר חלק מקביל בקורולה.

לא כל אחד ירצה להתעסק לך עם האוטו וגם אתה כנראה תרצה שרק מי שמבין ייגע לך בו.

הרכבים האלה זקוקים להשגחה מתמדת והמון התעסקות עם האוטו, זה לא שאתה שם דלק ושכח מהכול.

הטסט, ביטוח, צריכת דלק... הכול עולה פלאים.

תחשוב טוב טוב אם אמא שלך (שהבנתי שהרכב בשבילה) צריכה ת'כאב ראש זה.

ותאמין לי זה כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אם אתה חושב לכיוון כזה רכב תבדוק אם החליפו טורבו כי אחרי יותר מ 100K קילומטרים יש אפשרות גבוהה שהטורבו ילך לעולמו והחלפתו זה סיפור יקר .

בהצלחה .

פאדי

אני מתעלק קצת על השרשור.

איך אפשר לדעת מהו מצבו של הטורבו ?

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל.

2001

אבל לחבר שלי יש קאפה... ואם חשבתי ששלי נוסעת חזק... אז הקאפה זה לנסוע חזק + סטייל + דשבורד משדר מאוד + נוחות מדהימה ..

השאלה מה אתה מחפש ... הרכב הזה צריך המון טאץ והמון אהבה וצומת לב .. אם תזניח משהו .. אתה תשלם ביקר... זה לא פיז'ו שאפשר "למשוך" קצת .. זה דורש תיקון ודחוף.

המערכת החשמלית אומנם לא הכי טובה.. אבל ראיתי גרוע יותר :) (בכל זאת .. 3 פיז'וים בעברי)

בכל אופן אוטו מאוד מאוד מרווח , מאוד מאוד יפה (יש שיאמרו רק פנימית) חיצונות ופנימית .. היחידה של הדשבורד פשוט מהממת לטעמי... אם הייתי יכול להחליף... עוד היום :)

האוטו גם ב260 קמ"ש לא מרגיש כאילו עוד שניה מאבדים שליטה... נראה כאילו זה עוד שיוט רגוע על 100 ..

אגב - 0-100 ב 7.2 לא ריאלי. אולי 8-9 שניות ... האוטו מפרפר בטירוף... לפחות עם 15"... ניתן לאשר 16" בקלות.

לא ב- 260 קמ"ש אלא ב- 320 קמ"ש מרגיש ממש מאוזן......

איפה מצאת ירידה בזוית 45 מעלות ???? איפה ????

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל.

2001

לא ב- 260 קמ"ש אלא ב- 320 קמ"ש מרגיש ממש מאוזן......

איפה מצאת ירידה בזוית 45 מעלות ???? איפה ????

אני בנאדם מאוד מוכר בקרב חברי הפורום,לא בעיה למצוא אותי, בוא סע איתי בכביש מסויים פה ליד הבית (8 ק"מ של ישורת) ותבוא גם עם GPS כדי שלא תגיד לי "הסקאלה משקרת" , אני אראה לך איך הרכב מגיע ל 260 .. בישורת.. ולא בירידה.

אתה בתמורה , תשים לי טנק דלק מלא. דיל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בנאדם מאוד מוכר בקרב חברי הפורום,לא בעיה למצוא אותי, בוא סע איתי בכביש מסויים פה ליד הבית (8 ק"מ של ישורת) ותבוא גם עם GPS כדי שלא תגיד לי "הסקאלה משקרת" , אני אראה לך איך הרכב מגיע ל 260 .. בישורת.. ולא בירידה.

שני דברים... על פי הנתונים הרשמיים של הרכב הדבר לא אפשרי, אז אם לא מדובר ברכב משופר זה דיי קשה להאמין.

דבר שני, איפה הכביש הזה ???? אני מחפש בנרות כביש כזה שיתאים לי כדי שסוף סוף אחרי שנתיים עם הרכב שלי אני אוכל לדעת כמה הוא סוגר...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, 45 יום שלילה לא מספיק :?: תפסיק לעשות שטויות :!:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...