Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך מדחס - מיצובישי גאלאנט 01'

y.bar
שימו לב! השרשור הזה בן 5057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.. אתמול בערב התחילו לי רעשים מוזרים מאיזור הרצועות של המנוע,

החזרתי את האוטו הביתה ובבוקר קמתי מוקדם ונסעתי למוסך.. במהלך הנסיעה התחלתי להריח ריח שרוף של גומי

אז עצרתי את האוטו ליד תחנת אוטובוס פתחתי מכסה מנוע ויצא דיי הרבה עשן מאיזור המדחס.. בנוסף -

נקרעה רצועת ההגה והיא זו שעשתה את הריח השרוף משום שהיא נמסה בגלל שנתפס המדחס..

הגעתי לבסוף למורשה עם גרר ושם אמרו שהלך המדחס ולדעתם חייבים להחליפו.

השאלה שלי היא כזו: האם ניתן לתקן מדחס בכל מצב ? אם כן אני צריך מקום שעושה זאת באיזור חיפה עד עפולה

מיצובישי הזמינו לי מדחס לא מקורי שעולה 2500 ש"ח, נשמע לכם הגיוני המחיר או שזה מוגזם כמו שאני חושב?

דבר נוסף, אם מישהו מכיר פירוקיות רכב שיש בהן בפירוש מיצובישי גאלאנט שנת 01-03' אני אשמח (איזור חיפה והעמקים)

תודה רבה.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2500 ש"ח למדחס בלבד , לא מקורי וללא עבודה - נשמע לי יקר יחסית. כדאי להתייעץ במוסכים המתמחים בחשמל ומיזוג.ייתכן שרק הקלאץ' של המדחס הלך ולכן הרצועות מסתובבות .

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהאוטו כרגע נמצא במוסך והמוסך הוא חצי שעה נסיעה בערך מהבית שלי

ולהזיז את הרכב למזגניסט או משהו זה קצת בעיה כי ההגה קשה בגלל שאין רצועה ואני לא רוצה ליצור יותר נזק

אגב נאמר לי שהמחיר הוא כזה בגלל שאין כאלו מדחסים יותר וקשה להשיג אותם או משהו כזה..

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני חשבתי על זה בעצמי אבל המדחס זה מה שקרע את הרצועה.

ככה שלא משנה כמה רצועות אני אשים המדחס ימשיך לקרוע אותם אחת אחרי השניה

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם לי הלך מדחס (פולו שנתון 8 9) וצ'מפיון ביקשו על מדחס משופץ 2500ש"ח לפני עבודה ומע"מ.

לבסוף התקנתי חדש מקורי עם אחריות אצל ווליד מזגנים בסכנין ויצאתי מאושר :) - שווה לך לבדוק לדעתי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר בצהריים צריך להגיע כבר המדחס החדש.. והנה ההוצאות הנלוות + כמה דברים שדרשו החלפה

• מדחס חדש - 2500 ש"ח
  • רצועה למשאבת מים ואלטרנטור - 206.60 ש"ח
  • חגורה למשאבת שמן הגה כח - 366.80 ש"ח
  • כבל חשמלי למצת מס3 - 229.41 ש"ח
  • כבל חשמלי למצת מס1 - 229.41 ש"ח

סה"כ 3532 ש"ח לפני הנחה ולא כולל עבודה ומע"מ, נקווה שזו בעיה ראשונה ואחרונה :-(

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדחס חדש OEM כלומר תחליפי מחברה שמייצרת את המקורי אמור לעלות עד 1200 +- 200. זה מה שדרשו ממנו על מדחס כזה לVAG פאסט.

רצועות אמורות לעלות משהו כמו 70-50 ש"ח לרצועה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועות מקוריות :shock:?

או שהמוסך מורשה גנב או שהחלקים של מיצובישי יקרים אני נוטה יותר לאופציה הראשונה..

אבל אם היה מאיפה להשיג חלקים לאוטו הזה לא הייתי הולך למורשה.. זאת הבעיה שיש מחסור בכל מה שקשור לגאלאנט.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק, מצד שני מדחס מתוקן יכול לחזור על אותה בעיה שוב פעם בכל רגע נתון

ומה גם שאין לי ממש דרך להוציא את הרכב מהמוסך בלי רצועת הגה.. אני מפחד שזה יהרוס לי עוד דברים על הדרך

אם אני אסע עם הרכב בלי רצועת הגה.. אם למישהו יש כתובת של מזגניסט שיתקן לי את המדחס בעפולה בלבד אני אשמח לקבל.

אני אבדוק אם אפשר לבטל את ההזמנה מחר על הבוקר במידה ויהיה מזגניסט שיוכל לתקן.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על רצועות תחליפיות, אני לא רואה שום צורך להרכיב מקוריות.

יש מספיק חברות טובות בתחליפיות, כמו CONTI, DAYNO וכו'.. אתה נותן מידה ומקבל בדיוק את אותה רצועה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי בכל מקרה, הורכב המדחס ולבסוף שילמתי עליו 1700 ש"ח כולל מע"מ במקום 2500 ש"ח ללא מע"מ

הורכבו גם רצועות חדשות ( הגה ומשאבת מים ואלטרנטור )

בקשר לחוטי הצתה יגיעו ביום שני. בקשר למחיר הכולל הייתה הנחה דיי גדולה ומכובדת בהחלט :wink:

Photo0533.jpg

Photo0534.jpg

Photo0535.jpg

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שאתה מרוצה. זה הכי חשוב.

לבסוף התקנתי חדש מקורי עם אחריות אצל ווליד מזגנים בסכנין ויצאתי מאושר :) - שווה לך לבדוק לדעתי.

ווליד מזגנים נמצא כבר מזמן בכפר קאסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...