Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה 1.4 2010 שבמבצע - חווית נהיגה

ayalp
שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בהמשך לשרשור של המבצע שננעל, אני מעוניין לשתף אתכם עם הרשמים שלי אחרי יומיים של נהיגה על האיביזה החדשה

1. אכן המנוע לא חזק במיוחד - אבל למי שלא מחפש לשרוף צמיגים ולחרוך אספט - מספיק לגמרי!!! אני מעריך שעוד 1000 - 2000 ק"מ הוא יתנהג אפילו יותר טוב

2. תנוחת הישיבה והאחזיה - פשוט ברמה גבוהה מאד! ממש תענוג. אני מנסה להשוות ליאריס T שהייתה לי לפני שנתיים ועם כל האהבה והסגידה שלי ליאריס - האיביזה ברמה מעל

3. הגג - מיותר... חוץ מפוזה וקצת אור נכנס לא תורם לכלום...

4. אני רכשתי מהיבואן מגיני רוח - שווה כל שקל. כל החלון פתוח ואין רוח על הפנים. ממש תענוג

5. המערכת שמע, שהמון אנשים מחליפים פה - ברמה טובה מאד. ברכב הקודם היה לי סאב + שני קומפוננטים (מוראל טמפו ו AL) ואם לומר את האמת - אני עדיין לא מרגיש בצורך לשדרג... סאונד טוב מאד במיוחד של הנמוכים (מפתיע לטובה) גם כשהחלונות פתוחים.

שורה תחתונה...

אני בטוח בנפח 1.6 או ה 1.4 100 כ"ס זה עולם אחר וזה בטוח תענוג אלוהי... אבל במחיר של 88 אלף ה 1.4 85 כוח שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמח בשבילך שאתה מרוצה. זה הכי חשוב. אך עבורי? אם כבר איביזה, רק FR או קופרה (למרות שנהגתי על שתיהן ובסופו של דבר הלכתי על הלאון 1.8TSI, עשתה לי את זה יותר).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח בשבילך שאתה מרוצה. זה הכי חשוב. אך עבורי? אם כבר איביזה, רק FR או קופרה (למרות שנהגתי על שתיהן ובסופו של דבר הלכתי על הלאון 1.8TSI, עשתה לי את זה יותר).

כל אחד ותקציבו, ידידנו. :wink:

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי? אם כבר רכב ידני, רק 911 טורבו ;)

ואפשר להמשיך עם זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח...

כשהלכתי להזמין ריירתי שם על ה FR ועל הליאון ...

אבל התקציב... חונק...

התוכנית הייתה להחזיר את הליסינג ואז לקנות רכב ב 50-70 (היאריס T הייתה מועמדת לקמבק) אבל אז ראיתי את המבצע, והחלטתי להשקיע...

דרך אגב,

לא היו לי אשליות לגבי ה 85 כוח - להיפך! ובגלל זה ביררתי לגבי אותו מפרט רק עם 1.6 .. אבל זה היה תוספת 20 אלף (סה"כ 111 אלף) והחלטתי לעצור את עצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חביבי, אני כבר לא יכול לחכות לאסוף את שלי עוד שעה 8)

שיהיה במזל!!! סע בזהירות ;)

איזה צבע?

אני לקחתי שחור... קצת רכב ערסים - אבל מדהימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח...

כשהלכתי להזמין ריירתי שם על ה FR ועל הליאון ...

אבל התקציב... חונק...

התוכנית הייתה להחזיר את הליסינג ואז לקנות רכב ב 50-70 (היאריס T הייתה מועמדת לקמבק) אבל אז ראיתי את המבצע, והחלטתי להשקיע...

דרך אגב,

לא היו לי אשליות לגבי ה 85 כוח - להיפך! ובגלל זה ביררתי לגבי אותו מפרט רק עם 1.6 .. אבל זה היה תוספת 20 אלף (סה"כ 111 אלף) והחלטתי לעצור את עצמי

ואיי אני במצב כמו שאתה היית גם לי הוצא ליסינג אבל זה נראה מאוד יקר, יוצא בערך 2900 שח לחודש כולל דלק של 930 שח אבל עדיין יקר ולפי חישוב שלי באיביזה החדשה יותר משתלמת למרות שזה רכב חדש מהחברה ויש לו ירידת ערך דיי גדולה בשנים הראשונות.

אני חייב לדעת ידידי איך לנהוג בגיר הידני? כי לי אישית יש בעייה קשה עם המחשבה על זה לא משום שאני צופה בעיות עם זה לאחר נהיגה ממושכת אלא פשוט בגלל שלא נהגתי על כזה גיר כבר 6 שנים ואני ממש חושש לקנות כזו בובה ועל ה חצי שעה הראשונה שלה על הכביש אני יגרום לאיזשהו נזק.

אז בתור אחד שהחזיר את הליסינג ובטח שהוא לא היה גיר ידני איך היה המעבר לידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיי אני במצב כמו שאתה היית גם לי הוצא ליסינג אבל זה נראה מאוד יקר, יוצא בערך 2900 שח לחודש כולל דלק של 930 שח אבל עדיין יקר ולפי חישוב שלי באיביזה החדשה יותר משתלמת למרות שזה רכב חדש מהחברה ויש לו ירידת ערך דיי גדולה בשנים הראשונות.

אני חייב לדעת ידידי איך לנהוג בגיר הידני? כי לי אישית יש בעייה קשה עם המחשבה על זה לא משום שאני צופה בעיות עם זה לאחר נהיגה ממושכת אלא פשוט בגלל שלא נהגתי על כזה גיר כבר 6 שנים ואני ממש חושש לקנות כזו בובה ועל ה חצי שעה הראשונה שלה על הכביש אני יגרום לאיזשהו נזק.

אז בתור אחד שהחזיר את הליסינג ובטח שהוא לא היה גיר ידני איך היה המעבר לידני?

אני החזרתי ליסינג כי נמאס לי להשתעבד להיי טק... מעבר לחיסכון בכסף יש יתרון בזה שיש לך רכב שלך (למרות ה"כאב ראש")... במיוחד במעבר בין עבודות וחווית נהיגה אישית (אני מכרתי את היאריס T כי הציעו לי ליסינג ונורא התלהבתי מהסמל סטטוס - עד היום אני מצטער על המכירה למרות שכלכלית זאת הייתה החלטה נכונה (קניתי ומכרתי באותו סכום אחרי שנתיים ושנתיים אחכ המחירון התרסק ב 20 אלף)).

הגעתי למסקנה שלמרות שאני מתחתן בקרוב, אני לא אצטרך רכב "משפחתי" בשנתיים הקרובות אז למה לי ל"סבול" עם רכב משפחתי?

בקשר להילוכים -אני אישית מעדיף ידני למרות הפקקים והכל . למרות שאני לאורך 12 השנה האחרונות (מאז שהוצאתי רשיון) נוהג די בקביעות על רכב ידני (ג'סטי,י106XSI (טעות כואבת), רכבים צבאיים, פונטו ספייס יאריס) בין לבין היו לי רכבים אוטומטים של ההורים חברות וכו'.

כמו שהציעו לך כבר - לך לנסיעת מבחן!!! גם כדי לבחון את ההסתגלות שלך לידני וגם כדי להרגיש את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החזרתי ליסינג כי נמאס לי להשתעבד להיי טק... מעבר לחיסכון בכסף יש יתרון בזה שיש לך רכב שלך (למרות ה"כאב ראש")... במיוחד במעבר בין עבודות וחווית נהיגה אישית (אני מכרתי את היאריס T כי הציעו לי ליסינג ונורא התלהבתי מהסמל סטטוס - עד היום אני מצטער על המכירה למרות שכלכלית זאת הייתה החלטה נכונה (קניתי ומכרתי באותו סכום אחרי שנתיים ושנתיים אחכ המחירון התרסק ב 20 אלף)).

הגעתי למסקנה שלמרות שאני מתחתן בקרוב, אני לא אצטרך רכב "משפחתי" בשנתיים הקרובות אז למה לי ל"סבול" עם רכב משפחתי?

בקשר להילוכים -אני אישית מעדיף ידני למרות הפקקים והכל . למרות שאני לאורך 12 השנה האחרונות (מאז שהוצאתי רשיון) נוהג די בקביעות על רכב ידני (ג'סטי,י106XSI (טעות כואבת), רכבים צבאיים, פונטו ספייס יאריס) בין לבין היו לי רכבים אוטומטים של ההורים חברות וכו'.

כמו שהציעו לך כבר - לך לנסיעת מבחן!!! גם כדי לבחון את ההסתגלות שלך לידני וגם כדי להרגיש את הרכב

חחח הייתי כבר בסוכנות אמרו לי שאין נסיעות מבחן בקרוב...זו תשובה רצינית??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבתקופת המבצע יש הרבה מאוד נהיגות מבחן ואין רכבים זמינים.

אנשי המכירות כנראה מסננים לקוחות של מראים רצינות בקשר לקניה.

שאני ביצעתי את ההזמנה שילמתי 2000 ש"ח על החשבון עם אפשרות לביטול אחרי ביצוע נהיגת המבחן. כמובן שלפני ביצוע ההזמנה קראתי על review אפשרי על הרכב שהתפרסם בחו"ל וידעתי מה אני קונה, הסיבה היחידה שביצעתי נהיגת מבחן היא סעיף הנוחות וכמו שכתבתי בשרשור הקודם הופתעתי מאוד לטובה.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזז ככה אני יעדכן...הסוכנות שהייתי בה היא הסוכנות בחיפה ונאמר לי שיש רק למחרת היום שאני נמצא נהיגות מבחן ואפילו המליצו לי על כך בחום הבעייה שלי הייתה שאני לא יכולתי להגיע ביום למחרת וכאשר שאלתי על נהיגת מבחן עתידידת אמרו לי שאין בקרוב..

תגיד אורן מה אתה אומר על ה איביזה 1.6 ב 98 אלפיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלי לא הייתי מוסיף 10K ש"ח כדי לקבל מנוע 1.6 , הרכב עם מנוע 1.4 נוסע טוב יותר מכל משפחתית 1.6 אוטומט (פרט לגיר DSG שהוא ידני מבוקר מחשב :-P)

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...