Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מיצובישי אאוטלנדר 2X4 החדשה?

rlup
שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר עשרות חיפושי רכב חדש שיכלול את הדברים הבאים:

*נוחות

*אבזור סבבה

*חסכוני בדלק עד כמה שאפשר

*מרווח

*תא מטען גדול

*המחיר שלו בעוד 3 שנים לא יהיה נפילה

*ובאיזור של ה 160-170 אלף

חשבנו לקנות את מאליבו החדשה אבל שני דברים ככה הדליקו לי מנורה אדומה

1.סיפרו שיש לה ירידת ערך מטורפת !

2.היא צורכת דלק בצורה מאוד יפה !(לרעה)

והיום ביקרתי במיצבושי וראיתי את המיצובישי אאוטלנדר 2X4 החדשה

ודי התרשמתי ממנה

אם אפשר לקבל חוות דעת ממכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נוחות וחיסכון בדלק הם לא הצד החזק של האאוטלנדר, אבל מרחב ותא מטען כן.

אני מציע לך לגשת לסוכנות סקודה ולבדוק את הסקודה סופרב, מתאימה בדיוק לכל הקריטריונים שהצבת.

בנוגע למחיר אולי יגידו שזו תעלומה, אבל אני חושב שבעוד 3 שנים ערכה לא יפול משל רכבים אחרים בסביבת המחיר הזו.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב\קשקאי\מונדאו יעשו עבודה טובה.

יש סיכוי טוב שהקשקאי ישמור על ערכו לא רע (נראה טוב, עלק שטח וכו'),

למרבית הצער המונדאו והסופרב להערכתי ישחטו במחיר (מקווה שאני טועה), אבל זאת לא סיבה לא לקנות, בכל רכב אחר כל פגיעת פח שהיא יותר מנגיעת חניה יכולה להפוך ל "קצה שילדה" ואז גם ככה הלך הערך.

האוטלנדר לא מאד חסכוני וקצת פחות נח מבחינת מיתלים אבל כן מרווח והגובה מהווה יתרון נוחות לעליה וירידה מהרכב (והעמסת פעוטות) וגם נראה "כוחני" יותר אם זה חשוב לך.

אתה צריך להחליט אם בא לך SUV או משפחתית מרווחת ומפנקת.

האם בא לך מושב נח, גיר טוב , מנוע זריז, נסיעה שקטה ונעימה - סופרב.

בא לך לקפל מושב ולזרוק פנימה אופניים ילד סנדביץ ולטייל באיזה שביל\מדרכה - אוטלנדר.

משהוא באמצא - קשקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שחלק מהמגיבים פה מתייחסים לאאוטלנדר הקודם ולא לדגם החדש שהוצג ב-2008 ועבר מתיחת פנים ב-2010 במסגרתה קיבל גירסת הנעה קדמית ומנוע 2 ליטר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשקאי לא מרווח בכלל.

אני די חושב שהוא בליגה אחרת מול האאוטלנדר.

ואם מדברים בענייני ירידת ערך אז האאוטלנדר גם ספג ירידת ערך גדולה. [אם מסתכלים על דגם שנמצא 3 ~4 שנים על הכביש, האאוטלנדר הישנה נמכרה ב 199K והיום אתה יכול למצוא שנת 2006 עם מנוע 2 ליטר טורבו והנעת 4*4 בפחות מ 99K .]

אני יודע שהייתה החלפת דגם באמצע ,אבל היום רוב יצרניהמכוניות [בעיקר יפניים] מחליפים דגם בממוצע של אחת לשנתיים.

וגם אם ההחלפה היא רק מתיחת פנים כך את הדבר בחשבון.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אווטלנדר שנת 2010 ולפני היה לי שנת 2009 (החליפו בליסינג).

הרכב סופר נוח וזה מנסיון של ק"מ רבים.

זה לא רכב ספורט ובסיבובים יש לו זווית גלגול גבוהה מאשר ברכב פרטי, אבל עדיין אחיזת כביש גבוהה מאוד.

השילוב של מנוע/גיר פשוט מצויין!! גיר רציף מנצל את כח המנוע בצורה יעילה ביותר ולא חסר כח בשום מצב, בעיקר לא בעליות (גר בכרמל).

הרכב שקט מאוד בנסיעה (100 קמ"ש פחות מ-2000 סל"ד).

צריכת דלק מפתיעה לרכב בקנה מידה כזה (יש לי 4X4), בעיר "(חיפה/כרמל) 1:8-9, משולב 1:11.

עכשיו יש דגם שבא עם פנים בצבע קרם, נראה הרבה יותר טוב מהצבע השחור בדגם הקודם.

לגבי ירידת ערך, ממש אין מה להשוות לאווטלנדר הקודם שהיה עוד סטיישן 4X4!!

אי אפשר לדעת את ירידת הערך שתהיה לו בעוד 5 שנים, אבל אתה יכול לבדוק כמה עולה משומש שנת 2008 (הדגם החדש) ולעשות חשבון.

וממש אבל ממש אין מה להשוות אותו לקשקיאיכס :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...