Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 ידני 1600 3 דלתות - ספורטיבית ?

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על היונדאי I20 בדגם הנ"ל? אוטו ספורטיבי או סתם עוד אוטו קומפקטי ששמו לו סאנרוף מגנזיום ו-3 דלתות?

מה שכן, לפי נתוני יצרן, מ-0 ל-100 ב-9.5 שניות.

יחסית למכוניות אחרות מתחרות זה מצויין.

אבל אני לא יודע אם אני "יכול" לשאת את המחשבה שאני נוסע באוטו קומפקטי משפחתי בלי קשר לספורטיביות אבל שניסו לעשות ממנו ספורטיבי. [בלי לדבר על המראה הלא ספורטיבי]

אנחנו רוצים להחליף את המאזדה 3 שלנו בטרייד אין ולקחת אוטו אחר.

פיג'ו 207 - בשביל 3 דלתות צריך לחכות 3 חודשים, אין לנו את הזמן הזה.

סיאט איביזה שבמבצע - לא עושים טרייד אין ובנוסף עד שנצליח למכור את המאזדה [למרות שהיא במצב מצויין וק"מ נמוך מאוד!!] בטח יגמר המבצע וכבר עכשיו הבנתי שנשארו מכוניות ספורות וגם לא בכל הצבעים.

אין עוד אופציות נוספות שעולות לי או שחברי הפורום הציעו.

כולם התמקדו רק בסיאט איביזה שבמבצע.

יש למישהו עוד הצעות? או שאני צריך להחליט או היונדאי או לחכות שנמכור את המאזדה ואז לקנות את האיביזה אם היא תיהיה במבצע או לקנות אוטו אחר בשנתון גבוה [פיג'ו 206 למשל].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא ספורטיבית אבל לא חסר לה כוח, לעומת סיאט איביזה עם מנוע 1.4 עם הרבה פחות כ''ס, היא תרגיש יותר זריזה, אם העיצוב מוצא חן בעיניך, אין שום סיבה לא לקחת אותה, בתקציב כזה לא תמצא רכב חדש ספורטיבי, ולפחות כאן אתה מקבל רכב זריז, מאובזר, שנראה טוב.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה למכור מאזדה 3 לטרייד אין - מאוד סחירה ונמכרת בקלות במחירון.

אם מדובר על תקציב דומה לזה של ה-I20 אז לא, אין אופציות ספורטיביות. רק כאלו שנראות ככה (כמו האיביזה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא לא בהכרח כמו המחיר של היונדאי I20.

ברור שאנחנו מחפשים את מה שיהיה הכי זול שיתן תמורה הכי טובה והכי חשוב יהיה כמו שאני רוצה אבל אפשר להגיע עם התקציב גם ל-130K.

כעיקרון כמעט קנינו פיג'ו 207 GT שעולה 145K אבל לא קנינו אותה מאותה סיבה שלא קנינו את הפיג'ו 207 1600 ספורט מכיוון שצריך לחכות 3 חודשים עד שהאוטו יגיע ואין לנו זמן לזה עכשיו.

ואם לא ציינתי אז האוטו שניקח יהיה אוטו שלי ואמא שלי תקנה לעצמה אוטו אחר [ההתפשרות של אמא שלי נובעת מזה שהיא כמעט ולא נוסעת על האוטו. בערך 10 דקות ביום וזה כולל פקקים]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 207GT (למרות שאישית הייתי מוסיף עוד 5 אלף וקונה GTI) נראה לי ששווה לך לחכות כמה חודשים, אם אתה מחפש אוטו שהוא ספורטיבי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהוא יכול להיות מהנה בזכות זה, אבל קשה לי לראות את עצמי נוסע באוטו שלא אמור להיות ספורטיבי בשום צורה שהיא ומנסים לעשות אותו ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שאני בדקתי בסוכנות- דגם היונדאי I20 ידני 1600 3 דלתות לא מיובא לארץ ולא ידוע אם יגיע מתישהו.

הגענו עד המנהל מכירות הארצי של החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי אומנם לא ספורטיבית אבל רכב מיני בעל מנוע 1600 ידני(126 כ"ס) יכול ליהיות מהנה וגם בסיס טוב לשיפצורים עתידיים.

בהתחשב ביכולת הכביש של ה-i20, זה אולי בסיס אבל צריך להרים שם חתיכת גורד שחקים בשביל להתחיל ליהנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שאני בדקתי בסוכנות- דגם היונדאי I20 ידני 1600 3 דלתות לא מיובא לארץ ולא ידוע אם יגיע מתישהו.

הגענו עד המנהל מכירות הארצי של החברה.

איך זה שאין, אם הרכב מופיע בכל מחירון כולל מחירון באתר יונדאי ישראל עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד הופתעתי :-o עקב זה הגענו עד למנהל מכירות הארצי של יונדאי עם תשובה חד משמעית-

הדגם לא מיובא כרגע לארץ וגם לא צפוי להגיע בזמן הקרוב.

אתם מוזמנים לבדוק אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה, ה i20 הוא לא, לא מתכוון ,לא חושב ולא חולם להיות ספורטיבי בלי קשר למספר הסוסים.

רוצה ספורטיבי, חפש משהוא אחר. מי רוצה לשפצר i20? לא שווה ולא כדאי, אם אתה קונה I20 קנה למטרה לשמה הוא נועד, נסיונות אחרים יובילו לאכזבה או הוצאות כסף מיותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...