Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יפנית או צרפתית

גברעם
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתגעת ? טויוטה צרפתית ?! יש לך מושג מה מידת הנזק הנפשי שייגרם כאן לאלו שיראו את הצרוף הבלתי נתפס הזה ? ולא שאין דבר כזה, יש, כמו האייגו והסיטרואן C1 או הפג'ו 107 שהן זהות למעט הסמל, אלא שלא צריך לכתוב את זה כאן. קצת רגישות לא תזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אל תתחיל.

עכשיו יתחילו לזרוק פה בוץ בין חובבי הצרפתיות ליפניות.

יהיה שירשור ארוך באורך 22 עמודים שכולם יריבו.

בגדול כל הרכבים החדשים אמינים ויש עליהם בדיקות מחמירות.

בגלל מבנה התאגידים הגדולים חוץ מהסמל שום רכב לא נבנה באופן שלם במדינה שבה הוא מוצהר.

לדוגמא יש דגמי פורד פוקוס שמיוצרים בספרד.

יש דגמי רנו שמיוצרים בתורקיה.

יש דגמי פיג'ו 207 שמיוצרים במפעלי טויוטה.

אז חבל.

בואו נסגור את השרשור במהרה בימינו,אמן.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אל תתחיל.

בגלל מבנה התאגידים הגדולים חוץ מהסמל שום רכב לא נבנה באופן שלם במדינה שבה הוא מוצהר.

אז חבל.

יש פיז'ו 207 שמיוצרות במפעלי טויוטה ביפן, ולא גילו לי?

ואני האהבל מתרוצץ כבר חדשים לחפש יאריס במחיר מופקע רק בגלל שחשבתי שזה רכב יותר אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל ברמת האמינות בין טויוטה יאריס תוצרת יפן לאותה מכונית תוצרת צרפת?

התשובה: אולי, אבל אנחנו לא יודעים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק, היאריסים בארץ הגיעו רובן מצרפת ומקצתן מיפן, אני לא יודע איזו שנה \ מודלים \ משלוחים הגיעו מאיפה. ברשיון הרכב רשומה ארץ הייצור, זאת הדרך הוודאית והמדוייקת לדעת.

איך שלא יהיה, לא ידועה איזושהי תקלה סדרתית או נחיתות של היאריס הצרפתית על פני היפנית.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה.

2006 היתה שנת התפר בין שני הדורות של היאריס בארץ. כמעט תמיד כשמסתכלים על מחירון בשנת התפר רואים שהמחיר של הדגם החדש גבוה יותר.

אבל אם אתה באמת רוצה לדעת למה, חפש את הטלפון של לוי יצחק בדפי זהב ותתקשר לשאול אותו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה.

2006 היתה שנת התפר בין שני הדורות של היאריס בארץ. כמעט תמיד כשמסתכלים על מחירון בשנת התפר רואים שהמחיר של הדגם החדש גבוה יותר.

אבל אם אתה באמת רוצה לדעת למה, חפש את הטלפון של לוי יצחק בדפי זהב ותתקשר לשאול אותו.

כפי שכתבתי קודם

הדגם החדש זול יותר מהישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לנחש כי זה בדיוק השלב שבו הן התחילו להגיע עם התיבה הרובוטית הלא אהודה כלל וכלל? (בצדק, או לא בצדק, ברור שהיא לא מאוד אהודה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לנחש כי זה בדיוק השלב שבו הן התחילו להגיע עם התיבה הרובוטית הלא אהודה כלל וכלל? (בצדק, או לא בצדק, ברור שהיא לא מאוד אהודה...)

המממ שכחתי לציין שאני מדבר על גיר ידני.

וכאמור הדגם החדש הוא 56000

והדגם הישן 64000

עלה על דעתי שאולי ההבדל הוא שהדגם הישן תוצרת יפן והחדש תוצרת צרפת

ומשום כך פתחתי את השרשור הזה.

אני עומד לקנות רכב די לא מדהים בנוחיות ובביצועים, במחיר מופקע, רק בגלל המוניטין של האמינות של טויטה.

ואם יסתבר שקניתי רכב באמינות של צרפתיה ובמחיר של טויוטה, אז עשיתי ממש עסק רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס הגיעה לישראל מצרפת משנת הדגם 2003 ואילך (חוץ מה-TS שהמשיכה להגיע מיפן).

שתי המכוניות שאתה שוקל יוצרו בצרפת באותו מפעל.

אם החדשה עולה פחות מהישנה ושתיהן ידניות - הייתי הולך על החדשה הטובה משמעותית בלי למצמץ.

אם מדובר באוטומטיות - כלומר, אוטומטית בישנה ורובוטית בחדשה - אז הישנה עדיפה.

בכל מקרה לא ידוע על בעיית אמינות באף אחת מגרסאות היאריס, בין אם היא "יפנית" ובין אם היא "צרפתית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ה"חדשה" נמכרה בישראל כמודל 2007. אין יאריס מהצורה החדשה כמודל 2006 (אבל הן כן נמכרו בארץ בשנת 2006, לפני שיטת השנתון הישנה).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אל תתחיל.

אז חבל.

לפי דעתי יש לך טעות, ברור שיש בדיקות מחמירות וכל הרכבים אמינים בצורה מסויימת אך עדיין אני חושב שיש הבדלים מהותיים אם לא תהומיים בין היצרנים השונים.

אני חושב שעדיף טויוטה מאנגליה או יפן, על טויוטה מטורקיה,למרות שמדובר באותו רכב,אני חושב שאם כבר מוציאים סכומי כסף....

אני חושב,שאם נסתכל אחורה על ההסטוריה, ניתן לראות שלל דוגמאות של שוני בין רכבים זהים מתוצרת שונה,אומנם כשהם חדשים,אין שום הבדל אך הזמן עושה את שלו....

בנוגע לטויוטה, אני חושב שבשני המקרים הרכב יראה אמינות מופלגת.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...